ZENSKA VAGA+MUSKA VAGA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
HELLGIRL:
ZANIMA ME KAKVA JE TO KOMBINACIJA? :?:
:D

Mozda je ovako OK. Ali za moje pojmove smorena.
Dve neodlucne i labilne vage koje cesto ne znaju ni sta ce sa samim sobom, a kamo li sa ovim drugim. Ne daj Boze da vam neko da da odlucite nesto!!! Pa to vaganje i odlucivanje ima da traje danima. Sva vasa uza i dalja okolina ima da zna za taj problem. Zvacete i pitacete sve zive sta oni misle. Pocevsi od porodice pa do prijatelja. Svi oni treba da kazu svoje misljenje, pa onda vi da vidite sta cete da odlucite. Katastrofa!!!! Imam dosta drugarica koje su vage, tacno ih gledam kakve su i sta rade. Ne pricam ovo nista napamet.
Za sve sto treba da odluce, pitaju me. Bilo da je obicna glupost tipa: sta da obucem, da li da se farbam, da li da se sisam, da li da odgovorim na porukicu, da li mi bolje stoje ove ili one mindjuse... pa do onih i vecih. U sustini sam navikla na to, ali to zna i da me jako gusi!
Znam dvoje koji vec godinama zive odvojeno, brak im je odavno pukao ali NIKAKO DA ODLUCE sta da rade. Niti se razvode, niti zive zajedno. I stalno se nesto cimaju. Te se cuju, pa se posvadjaju, pa kuliraju mesec dana, pa onda opet neko nekog nazove, pa opet talasanje, i sve tako u krug. Lepo sam im rekla da ih vidim kako dozivotno vagaju sta ce da rade sa svojim propalim brakom...
Ne znam sta da ti kazem za tu kombinaciju!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top