Deep Freeze

Nenadned

Zainteresovan član
Poruka
101
Instalirao sam Deep Freeze i kao sto mu ime kaze bukvalno se smzo,eno ga stoji u taskbar-u i ne reaguje ni levi ni desni klik ama bas nista.U add remove uopste ga nema a pri svakom startovanju Windowsa pojavljuje se ikonica u taskbar.Iz program file sam probao da ga obrisem ali ne moze,u msconfig ga nema,probao sam ponovo da ga instaliram ali nece ni to,sta da radim.
 
Start>Run>pa otkucaj "regedit"> idi u "HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows\current version\run\" ovde nadji nesto sa imenom DeepFreeze ili sa njegovom putanjom u value-u, ako ga nema, onda idi u "HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\current version\run\" i probaj tu da ga nadjes...
8)
I naravno, izbrisi ga.
 
Nenadned:
Instalirao sam Deep Freeze i kao sto mu ime kaze bukvalno se smzo,eno ga stoji u taskbar-u i ne reaguje ni levi ni desni klik ama bas nista.U add remove uopste ga nema a pri svakom startovanju Windowsa pojavljuje se ikonica u taskbar.Iz program file sam probao da ga obrisem ali ne moze,u msconfig ga nema,probao sam ponovo da ga instaliram ali nece ni to,sta da radim.

ako se nevaram i predvidjeno je da ne odgovara na samo levi ili desni klik...zbog obicnih korisnika...on ti je kad si ga instalirao naglasio sta treba da kliknes da bi ga otvorio...
e sad, da li ti znas cemu taj program sluzi...on ti je tu da ti cuva komp, jer sta god pokvaris restartujes i on ti vrati u stanje kakvo je on zamrzo, zato je predvidjena i sifra i kombinacija tastera da niko drugi ne bi mogo da ti se igra sa deep freezom...dok ne ukucas neces moci ni da ga obrises
ja cu potraziti po cd-evima pa kad nadjem javicu sta da radis...
 
Nazalost kasnim sa odgovorom ali mozda nekom pomogne.Drzis shift i dvoklik na tray ikonu-on ti ponudi
da ga iskjucis pri sledecem butovanju.A deinstalira se kad je iskljucen,pa krenes u novu instalaciju i pita te da li ga brises.Bitno je da pri instalaciji
izaberes koje particije da ti zamrzne.U principu samo C jer ti brise sve, i download i nove programe, dakle sve dok je aktivan.
 

Back
Top