Java Support

  • Začetnik teme DreaMaster
  • Datum pokretanja
D

DreaMaster

Gost

Imam jedan problem sa očitavanjem jedne strane sa Interneta. Ne može - traži mi Java Support. Ne razumem se ja u tome. Može li mi neko pomoći, biću veoma zahvalan!
 
Koji OS koristis?
Ako koristis XP onda znamo svi sta je! :D
XP ne podrzava JAVA VIRTUAL MACHINE, pa treba da downloadujes zakrpu za to i instaliras JAVA VM!
Naci ces link na temi "Surferski kutak">"HELP zasto mi pricaonica ne radi??"!
Provereno,imao sam i ja taj problem ,kao i mnogo drugih ljudi,al ovo je najprostije resenje, zahvaljujuci BOZU (Hvala BOZO! :D ) sve proradi!
E,ako nije XP u pitanju, onda je to drugi problem,ali i to se da resiti...
POZDRAV!
 
VECINA...
Potoji Xp koji ima JVM. Taj ja koristim.
Ali pre sam koristio onaj shupak bez JVM
Kada sam skinuo JVM , pocela je instalacija i na kraju je samo reklo da ova verzija Java Virtual Machine radi samo pod uslovom da vec imas prethodnu.
A ja predhodnu nemam...Mislim..nisam imao. Sad je OK.
 
Momci, dal dam malo zbunjen ili ste malo pobrkali pojmove poput Java Virtual Mashine i JVM, ili ste pak mislili na JRE....

JVM je proizvod od Microsofta a gore govorite o istom, samo nekad u skracenom a nekad u punim imenom..
 
DreaMaster:

Imam jedan problem sa očitavanjem jedne strane sa Interneta. Ne može - traži mi Java Support. Ne razumem se ja u tome. Može li mi neko pomoći, biću veoma zahvalan!
Ja imam slican problem, kada idem preko Internet Explorera sve radi savrseno a kada idem preko Mozile ili Opere nece. Sta ja da radim? :shock:
 

Back
Top