OUTLOOK izgubljene poruke!

Bosko

Zainteresovan član
Poruka
277
Krajnje ozbiljna situacija:
Upgrade-ovao sam Win MILENIUM na WIN 2000 Proffesional!
Nisam radio cistu instalaciju jer prijatelji kojima sam to radio imaju instaliran program koji im treba,ali nemaju instalaciju, pa nisam smeo da formatiram ceo disk!
Uradio sam UPGRADE u nadi da ce sve ostaviti netaknuto od fajlova,ali mi na pamet nije pao OUTLOOK EXPRES i primljene poruke kojih ima MNOGO i poprilicno su vazne!
Pokusao sam da nadjem fajl "inbox" koji bi trebalo da sadrzi poruke u DOCUMENTS AND SETTINGS>APPLICATION DATA>.......,ali taj fajl je celih 136 KB sto otprilike znaci da to nije taj!
Ima li nacina da ikako vratim te mailove, POMAGAJTE AKO BOGA ZNATE!!!!
 
C:\Documents and Settings\KIM Internet Club\Local Settings\Application Data\Identities
i u tom folderu mora da postoji folder koji izgleda otprilike ovako...
{FDF2ADB9-8BB2-4C0A-AED5-20665D9C8955}
onda ides na
Microsoft\Outlook Express
i tu su tvoje poruke, tj folderi koji sadrze poruke...
Pozdrav
 
ZombiEYU:
C:\Documents and Settings\KIM Internet Club\Local Settings\Application Data\Identities
i u tom folderu mora da postoji folder koji izgleda otprilike ovako...
{FDF2ADB9-8BB2-4C0A-AED5-20665D9C8955}
onda ides na
Microsoft\Outlook Express
i tu su tvoje poruke, tj folderi koji sadrze poruke...
Pozdrav
Ne postoji folder C:\Documents and Settings\KIM Internet Club\Local Settings\......, "hidden files" se vide tako da nije ni to!
Uspevao sam da dodjem do ....\Application Data\Identities\{FDF2ADB9-8BB2-4C0A-AED5-20665D9C8955}\Microsoft\Outlook Express....., ali pod folderom ulogovanog usera ili administratora, ali u C:\Documents and Settings ne postoji folder "KIM Internet Club"!
Da li je moguce da su smesteni na nekom drugom mestu ili postoji neka fora koju ja ne znam da bih mogao da dodjem do tih fajlova, ili su nepovratno izgubljeni, tj. prepisani sa novim (praznim) INBOX fajlom?!?
Unapred hvala!
 
:) Naravno da ne postoji folder KIM Internet Club to je folder user-a na ZombiEYU-om racunaru kod tebe je tu ime tvog odnosno imena usera na tvom racunaru.
Kad umesto tog KIM Internet Club zamenis ime tvog foldera ostala putanja ostaje ista.
C:\Documents and Settings\Tvoj user(folder)\Local Settings\Application Data\Identities\Neki broj\
Microsoft\Outlook Express
I tu bi trebao da nadjes to sto trazis
:!: Otvaraj foldere gore navedenim redosledom :!:
:!: Ukljuci show hidden files :!:
 
Dobro,recimo da nadjem te fajlove,(vec sam bio na u tom folderu ,al ajde idem ponovo), sta da radim da vratim nazad poruke u Outlook Express?
Kada odem u Outlook-u na "Import", koju od opcija da biram (petpostavljam da uvozim iz Outlook-a 5.0) za import poruka?
 
Trebas da iz tog foldera fajlove inbox,sent items,outbox,deleted items...ma najbolje da ih uzmes sve koji su unutra i prekopiras ih na drugu particiju(ako imas) ili neku disketu tako da svaki put kad formatiras odnosno ponovo instalitras windows ove fajlove vratis u folder tvog outlooka(folder iz kog si ih kopirao).Nema nikakvog importa samo copy/paste.I eto sacuvana sva pisma. :D 8)
 
Leka:
Druze, hvala ti sto se interesujes, ali sad je po svemu sudeci kasno!!!
Za sledeci put cu da znam sta da radim sa porukama, ali sada su izgleda nepovratno izgubljene! Ocigledno je kada sam napravio UPGRADE na WIN2000 on "pretabao" postojece foldere sa praznim, tako da izgleda nema sanse da ih vratim!!!
Ali mi je nauk za sledeci put!!!
Pozdrav!
 

Back
Top