Otkaciti decka

*cvetak*

Početnik
Poruka
8
Dragi moji(moje), jedan mali savetcic? :)

Decko je mnogo fin,mnogo dobar. Svesna sam da nam ne ide,tj. ne postoji jednostavno ona hemija, sta god, da bi vas neko privukao.I ne samo to,dosta drugih stvari, price, interesovanja,svega sto treba da bude,sto cini jednu vezu,jednostavno nema.
Vidjamo se kao ovih dana,pricamo,stalo mu je,zelela sam da pruzim sansu,ali :( ...Ne bih da mu dajem ikakvu nadu,a nemam srca da mu kazem da ne zelim nista.Pogotovo kad vidim koliko se trudi oko mene i koliko mu je stalo. To se ne srece svaki dan... :?
No, svesna sam da moram okoncati ovo,da mu moram reci,jer sto vise odlazem mogu ga jos vise povrediti.
A to ne zelim.... :!:
Pa, ako imate neki savet....
 
Veruj mi znam kako se osecas,imala sam i ja takav slucaj.Ali poznajes ga kolko-tolko znas sta bi ga povredilo,tako da reci mu jednostavno da ne ide,glupo je da nastavljas dalje ako ti se ne svidja...to ti kazem zbog tebe!
 

On ce u svakom slucaju biti povredjen. Zasto da ga ljutis da bi otisao ? Skupi hrabrost i kazi mu da vise nisi ispunjena u toj vezi...Ne radi to sms-om , ili time sto mu kazes da poseti ovaj site, to je kukavicki. Svako dobro.
 
Ma znam ja jednu dobru foru :lol:

Izađeš s njim, prošetate Knez Mihajlovom i kažeš mu:

Okreni se ka konju imam iznenađenje za tebe, ali nemoj da gledaš ka meni dok ti ne kažem jer ćeš sve da upropastiš. Ti naravno za to vreme zbriši... posle izvesnog vremena shvatiće da se poistovetio s prizorom.

Eto ti romantike.

Nekad mi bude žao što gotivni fraeri bivaju pregaženi od strane kojekakvih hemičarki ali šta je tu je, jednom se živi 8)
 
*cvetak*:
Dragi moji(moje), jedan mali savetcic? :)

Decko je mnogo fin,mnogo dobar. Svesna sam da nam ne ide,tj. ne postoji jednostavno ona hemija, sta god, da bi vas neko privukao.I ne samo to,dosta drugih stvari, price, interesovanja,svega sto treba da bude,sto cini jednu vezu,jednostavno nema.
Vidjamo se kao ovih dana,pricamo,stalo mu je,zelela sam da pruzim sansu,ali :( ...Ne bih da mu dajem ikakvu nadu,a nemam srca da mu kazem da ne zelim nista.Pogotovo kad vidim koliko se trudi oko mene i koliko mu je stalo. To se ne srece svaki dan... :?
No, svesna sam da moram okoncati ovo,da mu moram reci,jer sto vise odlazem mogu ga jos vise povrediti.
A to ne zelim.... :!:
Pa, ako imate neki savet....


SAMO ISKRENO ... mozda ga malo zaboli, ali je tako bolje ...
 
VedarDan:
Samo ti njega lepo odlepi...snaći će se on već..

A kad ti dođe onaj pravi, shvatićeš da si pogrešila odlepljujući onog pre. :wink:

Necuuuu.
Sigurna sam. :)
Mada sam se prvo dvoumila,znate ono:"A sta ako jednog dana..." "Ipak,eto, trebala sam.." "Mogla sam..." Itd...
Necu se kajati.
Juce sam pola sata razmisljala, (sklapala recenice) sta i kako bih mu sve mogla reci.
Jos samo da kazem...

Znam da ce biti malo povredjen,ali...
Zivot je surov...
 
*cvetak*:
VedarDan:
Samo ti njega lepo odlepi...snaći će se on već..

A kad ti dođe onaj pravi, shvatićeš da si pogrešila odlepljujući onog pre. :wink:



Znam da ce biti malo povredjen,ali...
Zivot je surov...


Što si se uopšte upuštala u vezu s njim? Šta on je gotivan, fin dobar, ovakav onakav a ti njime lečiš svoje komplekse i hraniš svoj ego? Draga moja romantičarko, vidim, ne tražiš savet već si željna konverzacije sa nepoznatim ljudima.
Mnogo sreće u svakom slučaju
 
Imala drugaricu u slicnoj situaciji. Imala je divnog decka, i odjednom odlucila da to nije to i da hoce da ga ostavi. Dzaba sam joj govorila da ce se pokajati, ona je odlucila. Bila je bas toliko sigurna u to kao i ti. I sta sad radi? Kuka za tim bivsim vec evo ima dve godine, smara se sa kojekakvim kretenima a sanja da joj se vrati ta stara ljubav.
Nadam se samo da neces biti u istoj situaciji.
 
*cvetak*:
VedarDan:
Samo ti njega lepo odlepi...snaći će se on već..

A kad ti dođe onaj pravi, shvatićeš da si pogrešila odlepljujući onog pre. :wink:

Necuuuu.
Sigurna sam. :)
Mada sam se prvo dvoumila,znate ono:"A sta ako jednog dana..." "Ipak,eto, trebala sam.." "Mogla sam..." Itd...
Necu se kajati.
Juce sam pola sata razmisljala, (sklapala recenice) sta i kako bih mu sve mogla reci.
Jos samo da kazem...

Znam da ce biti malo povredjen,ali...
Zivot je surov...

Život je surov, i nemilosrdan.. Lepo ti sačuvaj ove postove, pa ćeš me se sećati dugo dugo.. I reći ćeš, pa onaj Vedran je BIO u pravu. :wink:
 

Back
Top