Strelac/Ovan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Klasičan primer dobre kombinacije.Privlačnost je obostrana, spontana i brzo se uspostavlja čvrsta veza.Međusobno su vezani ne samo dobrim seksom, veći nizom drugih bitnih stvari. Vežu ih zajednički planovi, humana osećanja i neki viši ideali, često razumljivi samo njima samima. Sve u životu rade zajedno i potrebno im je da su, što je moguće više, u međusobnoj blizini. Oni prosto ne mogu jedan bez drugog. Čim jedan doživi nešto odmah hita da podeli sa drugim. Ako još postoje dobri položaji planeta, tada je ovo idealna veza koja traje od početka do kraja nesmanjenom jačinom. Partneri su zaista stalno na sedmom nebu, ili tu negde u blizini.
OVO JE ONO STO KAZE SUUUVA ASTROLOGIJA,A IZ ISKUSTVA MALO TOGA MOGU RECI,IAKO SAM JEDAN OVAN:) 8)
 
valjda je ovo znak i podznak a ne partneri...
evo ja sam ovan/strelac...
sta da ti kazem....pravis kermes gde god da se pojavis...i ako ne kazes nista, oborices par stvari, udarices se laktom u vrata, opsovati socno (nema veze sto su sitna deca i babe okolo) i sa izrazom nevinasca pitati "sta se desilo?"...
a tek kad pocnes da pricas....idealna kombinacija za netakticne komentare tipa Sta ti je, sto si tako debela, Gle opala ti kosa, Jesi i dalje sa onim kretenom....jao vencali ste se....daj da vidim slike...pa da, dete ima veliku glavu na njega....
za divno cudo, ljudi se ne uvrede smrtno jer je strelac/ovan nije zlonameran, samo nema takta i ne shvata sto bi ljudi lagali....potpuno operisan od intriga, igara....
pogled uvek negde daleko...zato se valjda i zakucavamo u svaku rupu na trotoaru...
fobija - ostati bez pasosa...biti zatvoren u kucu u vidu domacice....zavisiti od nekoga.....rutina....
uglavnom obrazovane osobe...mada su strelcevi malo blentavi...nikad se ne namecu i nemaju smisla za samoreklamu.....
nisu foliranti, ne guse partnera....nisu najverniji znak na planeti, lako podlegnu strasti i iskusenjima, pogotovo kratkotrajnim.....
pa se jedu posle....strelac/ovan je los lazov....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top