Buducnost Podgorica - Deportivo La Coruna :))) Intertoto Cup

how_yes_no:
varvari sramite se, vas voljeni klub nema para za carter let do spanije, bruka! Nikada nisam razumeo potrebu malih klubova sto se trpaju tamo gde im nije mesto. Idete u Spaniju zaduzujete se, pravite prevelike troskove svom klubu, zbog cega? Da bi vas tamo Deportivo nagruvao? Stvarno besmisleno, pogotovu sto je u pitanju intertoto tj najnizi vid evropskih takmicenja.

Heheheeeee reci im brate...!!! I samo da pojasnim:
JA SAM GROBAR, a navijam za deportivo inace!! Mislim da je depor jedan od najboljih evropskih klubova...! Yebote zivim na 50m od stadiona Buducnosti hahahaa!!!
 
Macro_ek:
how_yes_no:
varvari sramite se, vas voljeni klub nema para za carter let do spanije, bruka! Nikada nisam razumeo potrebu malih klubova sto se trpaju tamo gde im nije mesto. Idete u Spaniju zaduzujete se, pravite prevelike troskove svom klubu, zbog cega? Da bi vas tamo Deportivo nagruvao? Stvarno besmisleno, pogotovu sto je u pitanju intertoto tj najnizi vid evropskih takmicenja.

Heheheeeee reci im brate...!!! I samo da pojasnim:
JA SAM GROBAR, a navijam za deportivo inace!! Mislim da je depor jedan od najboljih evropskih klubova...! Yebote zivim na 50m od stadiona Buducnosti hahahaa!!!

свака част, брате...имаш пиво од мене за ову изјаву! :D :wink:

depor6copas.gif
 
фигхтер:
свака част, брате...имаш пиво од мене за ову изјаву! :D :wink:

depor6copas.gif

Pi-vo!! Pi-vo!!! :D

Joj sto mi se svidja taj zadnji pehar! A tek ovaj drugi pehar u kupu na 100 godina REALA!!!! Jooooooooooooj!!! Brateeeeeee! Kakve golcine... Makay je zakon! VALERON BRE!!! samo da hoce da se vrati u formu od prije 2 godine... ebi ga!
 
полудео сам од среће на 100г. реала!! у сред мадрида препун стадион, а хуан карлос замало није добио срчку кад је видео 3 комада у мрежи :D
мислим да клуб докле год постоји никад неће заборавити ту утакмицу... :lol: :wink:

депортиво до ла коруње!! :wink:
 
фигхтер:
полудео сам од среће на 100г. реала!! у сред мадрида препун стадион, а хуан карлос замало није добио срчку кад је видео 3 комада у мрежи :D
мислим да клуб докле год постоји никад неће заборавити ту утакмицу... :lol: :wink:

депортиво до ла коруње!! :wink:

TI NEMAS POJMA koliko sam se ja drao gledajuci tu utakmicu!!! Joooj, kad JA (!!) tad nisam dobio srcku nikada necu!! Od Depora jedino vise volim PARTIZAN (jer nase je NASE)!!! Brateeeeee!

3:0.... hahahaaaaaaaaaaaa!
 
dje ste sad dusmani??? nije nas deportiwo moga dobit normalnom igrom nego su se posle drugog naseg gola zabili u onaj cosak i waljali po terenu a onda im onaj debil od sudije, majku mu *****,sepnuo da samo panu u sesnajsterac i da ce on da swira penal! Sramota za njih!!I wi kazete da je Munitis neka igracina? cutite bre jeste widjeli Mugosu, Lakica, Raicewica,Sekulica-to su prawi igraci!!!
 
idza:
warwar_pg:
A ti Marko mrs u bg pa tamo nawijaj za onaj ustaski partizan!!! Partizane ti ustaski time, Franjo Tudjman dao ti je ime!!!
alo seljaku stvarno je bila izdajnicka izjava ali nemoj da mi diras PARTIZAN da te ne bi * u sred grada. malo skrati jezik...
Covjece, kako sam se uplasio nemoj samo u sred grada!
Ali ipak i ti moras priznati da je buducnost naprawila ogroman uspjeh za nas klupski fudbal owom pobjedom
 
фигхтер:
маму вам педерску тако ви и са валетом са малте мућкате...па зар сте толики варвари да не знате ништа осим да намештате резултате због кладионице?!...
пу! бруке једне, нисте достојни подгорице! :evil: :evil: :oops:
da, a ti si p i c k o dusmanska dostojan Podgorice???????

CAST OVOGA GRADA IMA KO DA BRANI
-VARAVRI-


BUDUCNOST JE SVETINJA
:!:
 

Back
Top