Prokomentarišite sliku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

storm cloud

Poznat
Poruka
9.024
hrt12hw.jpg
 
Sa hrvatskog foruma.....kako oni prave te TV ankete:


Feniks
Banned

Registracija: May 2003
Lokacija:
Postova: 3545



"Broj koji ste birali nije dostupan!

Ovu poruku čuo sam večeras dvadesetak puta kad sam htio telefonski glasovati sa "Ne" na referendumsko pitanje da li treba ponovno uvesti vize za građane SiCG radi četničkog derneka na Ravnoj Gori u Dujmovićevoj emisiji "Opasne veze" na OTV.

Što bi čovjek pomislio? Evo ljudi se opametili pa masovno glasuju za "Ne"!?
Ali na kraju, vidi vraga, 98 % za "Da", odnosno za ponovno uvođenje viza.
Znači blokiraš pri izjašnjavanju jednu opciju i postižeš rezultat kao na izborima u Miloševićevoj Srbiji.
Svaka čast!"

http://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=98317



SVE JE JASNO....
 
Што се брака тиче - потпуно подржавам усташе јер и моје дете не би добило сагласност да склопи
брак са католиком тј.усташом.
А што се визе тиче, више су него смешни и јадни, јер који нормалан Србин уопште жели
да иде у Усташију - а њих је и њихове робе пун Београд. Њима само треба узвратити истом мером,
и све ће бити решено!
 
veKsla:
Nexus 6:
bilo bi dobro reci tacno vreme kada je fotografija emisije napravljena...tj. koliko je to sto vidimo konacan rezultat...

ne mislim ja da bi odnos bio drugaciji, ali bih voleo da znam...
rezultat je bio 28 procenata za 72 protiv a ovih 28 procenata je i za ustasetine iznenadjujuce

Fotografija je napravljena recimo 5 minuta pre nego što je postovana, ne znam koliko je emisija još trajala i kad je završena, to će znati oni koji su gledali. Ja nisam, nemam stomak za njih. :roll: Tako da ni ne znam konačni rezultat ankete, pa ću verovati veKsli na reč.
 
Ја не бих имао ништа против брака мог детета и било које друге нације...осим Цигана(то је већ превелика толеранција за мене :) )...и наравно још један услов је да се невенчава са истим полом
 
ЦарДушан:
Ја не бих имао ништа против брака мог детета и било које друге нације...осим Цигана(то је већ превелика толеранција за мене :) )...и наравно још један услов је да се невенчава са истим полом
delimicno ste u pravu ali sta se ustasetina tice izgleda da o njima znate samo iz medija
nedao vam bog takovog porodicnog mesanja
 
eremita:
Што се брака тиче - потпуно подржавам усташе јер и моје дете не би добило сагласност да склопи
брак са католиком тј.усташом.
А што се визе тиче, више су него смешни и јадни, јер који нормалан Србин уопште жели
да иде у Усташију - а њих је и њихове робе пун Београд. Њима само треба узвратити истом мером,
и све ће бити решено!

vize se neće uvesti...bila je to priča...kao malo da pokažu da se ne slažu da iza četničkog skupa stoji Vlada Rep. Srbije...ovo sam dobila info. od novinara (ako nekome znači Srbina) iz Hrvatske...
a ko želi da ide u Hr. ...pa oni koji imaju recimo rođake tamo...ili prijatelje kao ja...u Vukovaru...Srbe ako to nekome nešto znači...
Bila sam prošlog oktobra i pored svega nije mi bilo lepo...Vukovar je tužan grad...a nije bio... Šteta.
 
Pradeda mog muža je Srbin katolik, iz Dubrovnika, na studijama u Beču oženio je Bečlijku i doveo je u Beograd. Rodili su 10-oro dece i svoj deci su dali Srpska imena i krstili ih u pravoslavnoj crkvi. Deda mog muža oženio je Mađaricu,koja je udajom za njega takođe prešla u prvoslavlje. Otac mog muža oženio je Grkinju, koja se na popisima stanovništva uvek izjašnjavala kao Srpkinja. Tako da je u porodici mog muža, više katolika prešlo u pravoslavlje. Kamo sreće da je takvih primera više!!! A kombiniacije sa Hrvatima NIKAD!!!
 
veKsla:
ЦарДушан:
Ја не бих имао ништа против брака мог детета и било које друге нације...осим Цигана(то је већ превелика толеранција за мене :) )...и наравно још један услов је да се невенчава са истим полом
delimicno ste u pravu ali sta se ustasetina tice izgleda da o njima znate samo iz medija
nedao vam bog takovog porodicnog mesanja
Кад би о њима знао само из медија(наших наравно) сигурно би их мрзео,што никако није случај.Ја се слажем са тврдњама да постоје католички Срби,једино што се они називају Хрватима.Наравно на сличну фору постоје и православни Хрвати ...
 
Свако има право на својевољни избор брачног партнера, већ ако смо некакви православни Срби, и ту свакој даљној полемици нема места.
 
Свако има право на својевољни избор брачног партнера, већ ако смо некакви православни Срби, и ту свакој даљној полемици нема места.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top