Potpredsednik vlade Srbije i ministar odbrane Aleksandar Vučić u Pentagonu

лепо нек потржи саксофонисту што нас бомбардовао уранијумом украо територију и испурња му га све у име интеграција

п.с. нек пита да ли може да да име булевара у БГу обами пошто су шиптари већ дали клинтону

гњида обична уместо да уговара руске базе он шени пред америма
 
лепо нек потржи саксофонисту што нас бомбардовао уранијумом украо територију и испурња му га све у име интеграција

п.с. нек пита да ли може да да име булевара у БГу обами пошто су шиптари већ дали клинтону

гњида обична уместо да уговара руске базе он шени пред америма
Eeeee,da je u predizbornoj kampanji i rec rekao da ce se tako ponasati,niko normalan mu ne bi dao svoj glas!
 
Uskoro cemo mi postati i clanica Natoteroristicke organizacije,jerbo nam se vucko puno zalaze u tom pravcu.



Srbija mora u NATO

02. jul 2008. Kurir

Budućnost Srbije u evroatlantskim integracijama, smatrala dvojica nekadašnjih
ključnih lidera NATO


BEOGRAD – Kakva je budućnost Srbije, njenih suseda i cele regije, osnovna je tema o
kojoj su razgovarali Havijer Solana i Vesli Klark na njihovom susretu, koji se desio 15.
avgusta 2001. godine u Švajcarskoj. U prijatnoj atmosferi vile u Alpima, u prisustvu dve
dame, dvojica čelnih ljudi severnoatlantske alijanse analiziraju propuste njihove politike
na Balkanu.

Klark: Ako hoćemo trajno rešenje, Srbiju treba zdrobiti. Potpuno je rasparčati..
.
Solana: Slažem se, treba je pre svega ekonomski uništiti, to je najlakše izvesti. Ali veruj
mi, Srbe najviše boli to što im je Kosovo oteto. Posledice toga po njih biće dalekosežne,
ali Beograd mora da shvati jednu poruku. Niko ne može da se odupre našoj volji. Ako je
naš cilj širenje na istok i ovladavanje energetskim resursima, jedna Srbija ne može biti
prepreka na našem putu. Bitan je i primer koji šaljemo drugim zemljama.

Klark: Samo da nije bilo onakvog raspoloženja u Vašingtonu, protiv slanja kopnenih
snaga... Sve bi bilo mnogo brže.

Solana: Vesli, nemoj da si na kraj srca. Ni ovo nije loše. Pogledaj koliko je prošlo od
bombardovanja, a mi u potpunosti kontrolišemo celo Kosovo na najdirektniji mogući
način i utičemo na političke prilike u Srbiji i celom regionu. Pod novom vladom Srbija će
sigurno postati deo evroatlantskih integracija
, mada ne treba zanemariti ni uticaj
opozicionih političkih snaga. Ali verujem da ćemo ostvariti cilj. Znaš kako, iz iskustva
koje imam sa srpskim političarima tvrdim da je novac za njih najjači argument.



Klark: Ha, ha, ha... Znam. Ali sa vojničke strane gledano, nismo umarširali u Beograd,
mada smo ih primorali da potpišu kapitulaciju u Kumanovu. Vojnički nismo dobili
satisfakciju kakvu zaslužujemo kao pobednici.

Solana: Nismo ušli na velika vrata, ha? Nema veze, ušli smo na mala, ali će efekat na
kraju biti isti. Možda je tako i bolje, a svakako je jeftinije. Sve ono što smo im ponudili u
Rambujeu i sve ono što smo mi tražili na kraju će se i ostvariti. Evo, već imamo bazu na
njihovoj teritoriji. To smo tražili u Rambujeu. Tražili smo slobodan prolaz naših trupa. I
to ćemo dobiti, veruj mi, to je samo pitanje vremena. Oni će zauzvrat dobiti ono što im
pripada.

Klark: Da. Postaće članovi Evropske unije i NATO.

Solana: Tako je. Ali mnogo je bitnije, šta će se desiti iza zavese. U budućnosti mi ćemo u
potpunosti kontrolisati političke stranke i političare u Srbiji. Više neće biti nikakvih
iskakanja. Vlade se mogu menjati, ali će kurs ostati isti.

Klark:
Da li si u potpunosti siguran u to?

Solana: Pa, recimo da sam skoro uveren, još uvek nije sve završeno, ali će u narednih
nekoliko godina proces biti dovršen. Naravno, još uvek u Srbiji postoje političari koji
nisu u potpunosti izgubili svest o nacionalnom interesu. Oni će biti problem...

Klark: Misliš na Koštunicu...

Solana: Da, na njega. On je prilično principijelan i težak za saradnju, ali ćemo te
probleme rešiti na ovaj ili onaj način. Ne treba potceniti Đinđića, koji je sada poslušan,
on je ipak surovi pragmatik.
 
лепо нек потржи саксофонисту што нас бомбардовао уранијумом украо територију и испурња му га све у име интеграција

п.с. нек пита да ли може да да име булевара у БГу обами пошто су шиптари већ дали клинтону

гњида обична уместо да уговара руске базе он шени пред америма

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Klark: Ha, ha, ha... Znam. Ali sa vojničke strane gledano, nismo umarširali u Beograd,
mada smo ih primorali da potpišu kapitulaciju u Kumanovu. Vojnički nismo dobili
satisfakciju kakvu zaslužujemo kao pobednici.

Niti ti je iko potpisao kapitulaciju niti si pobedio,zalim slucaj ti si general kakva ti je i vojska,tolika sila a nije mogla da savlada SRJ,s vojne strane doziveo si cist poraz "generale" Klark:hahaha:
 
Klark: Ha, ha, ha... Znam. Ali sa vojničke strane gledano, nismo umarširali u Beograd,
mada smo ih primorali da potpišu kapitulaciju u Kumanovu. Vojnički nismo dobili
satisfakciju kakvu zaslužujemo kao pobednici.

Niti ti je iko potpisao kapitulaciju niti si pobedio,zalim slucaj ti si general kakva ti je i vojska,tolika sila a nije mogla da savlada SRJ,s vojne strane doziveo si cist poraz "generale" Klark:hahaha:
4000.jpg
 

Back
Top