LETO 2005.

E pa posto je vec poceo raspust, ja po ceo dan nisam kod kuce. Jedan dan ada, drugi bazen, treci ada, pa opet bazen... Mozda idem na more u Hrvatsku (kod ustasa :lol: ), pa u selo i tako... A onda SKOLA! :x
 
MvS:
E pa posto je vec poceo raspust, ja po ceo dan nisam kod kuce. Jedan dan ada, drugi bazen, treci ada, pa opet bazen... Mozda idem na more u Hrvatsku (kod ustasa :lol: ), pa u selo i tako... A onda SKOLA! :x
Pa shto idesh kod njih kad su ustashe ?
I odakle ti sa 14 god znash da su oni ustashe ?
I nemoj tako da prichash !
Shame on u !
Stupid child...
 
nasty, nije ni tebi lako sa tako niskim stepenom emotivne inteligencije. :p
vidish da je stavila smajli koji se smeje kod "ustashe", shto bi znachilo da je to shala. mosh misliti. pa ja svog malog burazera od tetke iz hrvatske zovem "bok ustasho" :mrgreen:
 
Ljudii, ubi me ovo vreme...Ne mogu na bazen danas, a taaaaaaaaaaaako mi se kupalo!! :cry: :cry: :cry: Ne mogu da docekam 30. jul da palim na more... More...More...AHhhhhh... :lol: :lol: :lol: boze,ja ludim.. :oops:
 
ja sam celo leto u bg-u ... i iskreno mi nije uopste zao, samo ako imam ljude sa kojima cu da blejim svaki dan ... (8 zato sredinom ovog meseca ima da se smorim ... ):


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
i don't want a holiday in the sun i wanna go to new belsen i wanna see some history and now i've got resonable economy :D idem u praaaaaaaaaaaaaaag weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D savrseno :) kultura,muzeji,spomenici,zamkovi,goticke i barokne gradjevine,kupovina,punkeri aaaaaa :D
 
mortishaaa:
ja sam celo leto u bg-u ... i iskreno mi nije uopste zao, samo ako imam ljude sa kojima cu da blejim svaki dan ... (8 zato sredinom ovog meseca ima da se smorim ... ):


22.gif

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
Celo leto u Pancevu... :( :cry:
 
eja se vratila iz bugarske!
bilo mi je suuuuper!!! upoznala sam dva najveca cara na svetu! aaaaaaa, divni su, drugovi iz kraljeva.
ladnjaka su provalili da mi pricamo u infinitivu. hehe.. uglavnom, tako ,bilo mi je lepo, samo sto smo uvek morali da budemo u toliko i toliko sati tamo negde, i to me nervira, zelim da idem na more gde mi nece naredjivati neko. gde ne moram nesto da radim.
bugari su debili, onako bas bas.
drmnula su me kola, ali sva sreca nisu zgazila nego drmnula.
bilo je puno sunca, drustva, vode, svega. :D
 
pa pazi, njihova glavna ulica, po kojoj se svi setaju, nije zatvorena ( :roll: ), i sad stoje jedna parkirana kola, a druga idu i stanemo mi iza parkiranih kola da propustimo ova sto idu, kad samo krene taj parkiran unazad i drmne me, i nastavi pravo kao da nista nije bilo. a g;avna ulica, covek ne gleda nista. :roll: :roll:
 

Back
Top