Zika iz PAINKILLERA

Sith Lord

Zainteresovan član
Poruka
214
Nabavio sam muziku iz igre PAINKILLER, i strasno mi se svidja...preovladjuju gitare...znaci zika razbija...preporucujem svima koji vole malo jacu muziku...super ide uz quake3 ili NFS-Underground...
Najvise mi se svidja Cemetery_Fight i Bridge_Fight i Town_Fight...ma sve su dobre! :D
Pre nego sto krenete da se "mucite" oko nabavljanja...nadjite igru i tamo odslusajte...pa vidite da li vam se svidja.

Zanima me da li jos neko ima ili je bar obratio paznju na muziku dok je igrao i njegovi utisci?
 
Potpuno se slažem, muzika je prvo što sam primetio u igri. Rastura u svakom pogledu.
Gde možemo mi ostali da je skinemo, mislim da li znaš neku web adresu ili si je nabavio preko p2p-a, ili ipak nešto treće?
 
Pazi sad, cuo sam se sa drugom...pitao sam ga odakle mu, a on kaze da je nabavio od druga :shock: ...zovem ja tog druga, i pitam ga odakle mu, a on kaze da ima na cd-ima painkillera.
Ako kojim slucajem ne nadjete, znajte da je to informacija iz trece ruke...pa tako da ja nisam kriv...salim se... :D
Znaci ako imate igru, imate odmah i muziku...
pogledajte prvo u folderima Mediastudio i Painkiller OST(to stoji u file info-u pesme)..pesme su u mp3 formatu...pa obicnim searchom mozete lako da nadjete.

Da cujem i ostale...komentare...
 

Back
Top