pomoc!!!!vodolija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
lili@:
nek mi neko kaze kakve su vodolije i sta misle o devojkama vodolijama? :oops:

Ja sam Vodolija i nisam izumrla vrsta .... :roll: ... pa evo mogu da ti odgovorim iz svog subjektivnog ugla ... ja kao jedna tipicna vodolija sam jako kreativna i ne volim ''kalupe''. Obožavam svoje prijatelje i to mi je najbitnija zivotna stavka. Izuzetno sam tvrdoglava i ne odstupam lako od nekih svojih ''principa''. Tolerantna sam npr. jako, ali to smatram svojom velikom manom.
Eto nadam se da sam ti pomogla bar malo.
 
mnoge zenske vodolije poznajem dovoljno dobro da muskarcima porucim ovo: svaka cast kako mozete sa njima, meni su teske i kao drugarice a kamoli da jos delim krevet sa njima....:)
ali...opt to ali...ako ih dovoljno volite bicete veoma prijatno iznenadjeni...
umeju da budu vrh ali i pakao.....:ppppp
 
Antoanela:
iz licnog iskustva sa vodolijama kao drugaricama rekla bih da su pomalo ljubomorne,ali bi zato sve ucinile za dobrog prijatelja
Za ljubomoru mislim da je više "zaslužan" podznak.

Ja imam dosta drugarica Vodolija, osim toga što sam i sama Vodolija, ali samo jedna od njih je užasno ljubomorna i, što je još gore, posesivna, a u podznaku je Škorpija.

Prave Vodolije, po definiciji, ne poznaju ljubomoru.
 
mislim da ljubomora u horoskopu ima vise veze sa polozajem meseca, nego sa podznakom. ipak je to jaka emocija. podznak daje fizicke osobine, ono kako vas drugi vide, a sa tim je lako pogresiti, nije sve onako kako izgleda. takodje je veliko uopstavanje govoriti o ljudima samo po suncanom znaku. poznajem mnogo vodolija i sve su veoma razlicite. isto je i sa blizancima, skorpijama, ovnovima i ostalim znacima. nema jednostavne formule u astrologiji, veca vodolija ce biti neko ko ima stelijum u vodoliji nego neko ko ima samo sunce u tom znaku.
 
Ja sam dupla vodolija.
Dosta sam osetljive prirode, ljubomorna (mozda cak i previse), imam strah od visine.
Takodje sam veoma drustvena, imam veliko srce, volim da pomazem drugima.
Najbolje se slazem sa muskim strelcevima.
 
vodolije su avangarda, uvek puni ideja...
genijalci...
mozete ih uvek pitati za praktican savet, jer upijaju svet oko sebe...
hiroviti, stvaraju nesto i grade, a onda u jednom dahu mogu srusiti sve, samo ako im se ucini da tako treba...
njihov bes se pamti...
u ljubavi se tesko pronalaze, uvek im nesto fali kod partnera, mada o tome ne zele da priceju
ali su genijalci, stvarno!!!:super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top