Moja drugarica

kud cu, gde cu - ajde ovde
moja drugarica ima druga kojeg je upoznala pre 5 - 6 godina
i taj drug joj se malo nabacivao nekih pola godine i onda prestao kad je video da od ``kafe`` nema niceg
i sad je izbacio na face fotku sa jednim frajerom..gledaju se onako umilno :zaljubljena: i ostavio komentar - mene nije sramota
gej!
sta sad ona da uradi?
1 na lajkuje?
2 da ga pita - a sta te nije sramota?
3 da mu cestita?
 
Moja drugarica je naivna i glupa. Udala se mlada za idiota koji je maltletira, ni iz kuce je ne pusta da izadje. Zasto joj je to trebalo, zasto. :dash:

Ma ne boj se ti nista!Super je njima!Voli ona njega kao niko.Tako je to sa zenama:sto si gori-to ti je bolje.I vise te voli.Iskreno,znam brdo takvih parova.Gde muskarac maltretira zenu samo tako,a ona ga voli i ne bi ga menjala nizasta na svetu.Cim malo popusti,odmah je sonja.
 
kud cu, gde cu - ajde ovde
moja drugarica ima druga kojeg je upoznala pre 5 - 6 godina
i taj drug joj se malo nabacivao nekih pola godine i onda prestao kad je video da od ``kafe`` nema niceg
i sad je izbacio na face fotku sa jednim frajerom..gledaju se onako umilno :zaljubljena: i ostavio komentar - mene nije sramota
gej!
sta sad ona da uradi?
1 na lajkuje?
2 da ga pita - a sta te nije sramota?
3 da mu cestita?

Napisi mu nesto sasvim neutralno - to uvek pali. Misljenje je nepozeljno, svakako.
 
Moja drugarica je naivna i glupa. Udala se mlada za idiota koji je maltletira, ni iz kuce je ne pusta da izadje. Zasto joj je to trebalo, zasto. :dash:
A kako je ne pušta? Drži vezanu za radijator? Uzeo joj ključ od stana, a žive na visokom spratu pa ne može da iskoči kroz prozor? Pitam onako iz radoznalosti, ne mora drugarica da odgovori, samo pokušavam da skapiram...
 
A kako je ne pušta? Drži vezanu za radijator? Uzeo joj ključ od stana, a žive na visokom spratu pa ne može da iskoči kroz prozor? Pitam onako iz radoznalosti, ne mora drugarica da odgovori, samo pokušavam da skapiram...

Ne drzi je vezanu, moze ona da izadje kad on nije tu, ali ako on za to sazna cekaju je batine. On je stoka, dodje mi da ga ubijem. Srce mi se cepa kad je vidim u modricama jos onako premrsavu, nema ni 50 kila, uvek je bila mrsava, ali ovako! Zabranio joj je da se druzi sa mnom, on ne zna sto se nas dve vidjamo. Tuce je, psihicki maltletira. Zajedno su godinu dana, a skoro je i presla da zivi kod njega, nisu jos uvek vencani. Ja ne znam sta vise da uradim, kako da joj pomognem, a sve sam pokusala, pricala joj, pricala, ali dzaba, i sa njim sam se svadjala i pretila mu, naravno njemu je sve to smesno. I ucenjivala sam je da bira on ili ja, sve to samo da bih je otrgla od njega, ali opet izabrala je njega. Sta jos da uradim, ja ne mogu da je gledam onakvu.
 

Slične teme


Back
Top