Internet švaleracija

egzorcista

Ističe se
Poruka
2.674
Odem na sajt za upoznavanje, upišem lažne podatke, turim sliku nekog tipa koju sam našao na netu i krenem sa udvaranjem. Naravno, udvaram se ženama iz mog grada da ne moram daleko putovati. Pohvatam nekoliko veza, dopisujemo se, volimo se preko neta, preko mobilnog....ljubav cveta. Onda zakažemo sastanak uživo. E tu više ne vredi da lažem. Kažem joj:"Ja sam taj i taj, stanujem cca 100 m od tebe, ako hoćeš mogu doći do tebe kroz zadnje dvorište da me niko ne vidi." Tad kreće ono...prvo ŠOK...pa mucanje...pa izvinjavanje...te ne mogu...te jako sam postiđena...te sramota me je da budem sa komšijom...te da si bar sa drugog kraja grada....ta kako ću te sad pogledati u oči kad se sretnemo na šoru....:sad2: i ništa od seksa. :rida:
Nije mi jasno o čemu se radi? Pa od kada je sveta i veka ljudi su obilazili komšiluk u cilju zaskakanja komšinica. Ona traži bika, oće da se švalera sa nekim iz Novog sada koji bi došao samo da naskoči, a kad ima komšiju koji joj je uvek pod rukom na 100m e onda neće...kao fol poštena. KUDA IDE OVAJ SVET!!! :dash:
 
Odem na sajt za upoznavanje, upišem lažne podatke, turim sliku nekog tipa koju sam našao na netu i krenem sa udvaranjem. Naravno, udvaram se ženama iz mog grada da ne moram daleko putovati. Pohvatam nekoliko veza, dopisujemo se, volimo se preko neta, preko mobilnog....ljubav cveta. Onda zakažemo sastanak uživo. E tu više ne vredi da lažem. Kažem joj:"Ja sam taj i taj, stanujem cca 100 m od tebe, ako hoćeš mogu doći do tebe kroz zadnje dvorište da me niko ne vidi." Tad kreće ono...prvo ŠOK...pa mucanje...pa izvinjavanje...te ne mogu...te jako sam postiđena...te sramota me je da budem sa komšijom...te da si bar sa drugog kraja grada....ta kako ću te sad pogledati u oči kad se sretnemo na šoru....:sad2: i ništa od seksa. :rida:
Nije mi jasno o čemu se radi? Pa od kada je sveta i veka ljudi su obilazili komšiluk u cilju zaskakanja komšinica. Ona traži bika, oće da se švalera sa nekim iz Novog sada koji bi došao samo da naskoči, a kad ima komšiju koji joj je uvek pod rukom na 100m e onda neće...kao fol poštena. KUDA IDE OVAJ SVET!!! :dash:


iskreno

nijedna normalna zhena netje da trazhi iz komshiluka

ako je seks u pitanju onda se to odradi i kad dosadi svi nestanu u nepoznatom pravcu

komshija ipak ljubomorno posmatra i dalje komshinicu i nervira se jer ga odservirala
 
Što u prevodu zanači: idi u kupleraj plati kurwu....a puna ti ulica kurwi koje glume finoću....jebbo logiku. :(

ZpXNr.jpg
 
sa takvim razmisljanjem nes ti nijednu dovatiti osim ako stvarno ne odes u kupleraj

Ovo razmišljanje je posledica ISKUSTVA. I da...stvarno mi je vreme da obiđem neki "salon za masažu". Međutim, to vaše žensko licemerje nikad neću razumeti. Po tvom (i takvih kao ti) ja trebam ići u NS na švaleraciju a skakač iz NS da dođe u moj komšiluk...i onda si ti i takve kao POŠTENA!!! Gde ti je logika? :neutral:
 
Ovo razmišljanje je posledica ISKUSTVA. I da...stvarno mi je vreme da obiđem neki "salon za masažu". Međutim, to vaše žensko licemerje nikad neću razumeti. Po tvom (i takvih kao ti) ja trebam ići u NS na švaleraciju a skakač iz NS da dođe u moj komšiluk...i onda si ti i takve kao POŠTENA!!! Gde ti je logika? :neutral:

sve one pričaju isto, ali sve. te nije bitno ovo, te nije bitno ono...važno je da je dobar, vredan bla,bla
a ti se sad okreni oko sebe, i reci šta vidiš?
 
Ovo razmišljanje je posledica ISKUSTVA. I da...stvarno mi je vreme da obiđem neki "salon za masažu". Međutim, to vaše žensko licemerje nikad neću razumeti. Po tvom (i takvih kao ti) ja trebam ići u NS na švaleraciju a skakač iz NS da dođe u moj komšiluk...i onda si ti i takve kao POŠTENA!!! Gde ti je logika? :neutral:

gde je meni logika u tome da ne treba da zaskocis komsinicu? u tome da ces samo sebi navuci probleme na vrat....a ti ako ceo svoj grad smatras komsilukom to je vec druga stvar...i ne trpaj mi neke reci u usta koje ja nisam nigde pomenula, ne projektuj na mene tvoje odvratno misljanje o zenama...kad budes prestao da na zene gledas kao na *****, licemerke itd, mozda ti se i posreci da ti neka makar i da
 
Što u prevodu zanači: idi u kupleraj plati kurwu....a puna ti ulica kurwi koje glume finoću....jebbo logiku. :(

Управо то.. Све глуме фине а знаш и сам о чему се ту ради.. Свака је иста, све је то олош, само је питање у којој мери.. А главни за*еб мушкараца је то што верују да ето баш њихова није, и да им се посрећило при избору, па је*аће се тако и твоја около, и свачија.. Као и онај њихов морал, као не, не, попије два пића идемоооо.. Њихов главни проблем је "да се не сазна", јер касније не могу да се продају као фине, потруди се да изгледаш поуздано и дискретно, имаћеш риба у кући као хју хефнер.. Све су ти оне исте брате..
 

Back
Top