Plate

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
212.335
Dajte malo pisemo kolike su plate u nas i kako se zivi,imal ko zadovoljan i preplacen,cujem na pumpi 21 000,ocekivao sam mnogo vise,vidim oglas za nocnog cuvara dc-a 1000 din svaka druga noc,pojedes popijes prevoz ostane klinac
 
Ја сам скоро па задовољан. Није богатство али онако, није лоше. Још кад овде не би био монопол на све живо, било би екстра.
 
Po novom zakonu, svuda plata se kreće od 20.000 din to je najniže običnim radnicima...ko je ostao duže ili ima veću školu ono raste duplo više. Zavisi od bilansa uspeha u prometu tržišta.:roll:

Međutim, ima firme radnicima nije uplaćen doprinos i zdravstveno osiguranje, one su ispod proseka ili ništa, garant je pod stečaj.
 
Nikad nisam patio za bijesnim kolima , tako da sam zadovoljan . U sustini imam sve sto mi treba .
Imam solidne prihode , nemam kredita , ne treba biti lakom !:)
 
Dajte malo pisemo kolike su plate u nas i kako se zivi,imal ko zadovoljan i preplacen,cujem na pumpi 21 000,ocekivao sam mnogo vise,vidim oglas za nocnog cuvara dc-a 1000 din svaka druga noc,pojedes popijes prevoz ostane klinac
+ poremecen metabolizam,pa se cesce razboljevas...pa sve ode u...honduras
 
Мени ок,не могу да се жалим...зависим од свог рада и колико радим толико пара и имам...ко год био на власти и шта год се променило ништа ми не утиче на посао...
Искрено,мени одговара ова криза...никада боље за посао (бар мени)
 
@Aero_Miss: zar ne zaradjuju soferi koji voze ture van Srbije malo vise od 40 000? Ranije sam se cesto vozio s njima i uvek su se hvalili astronomskim platama i dnevnicama... Ja, dok sam radio u srbiji kao med. tehnicar pre nekih 7 godina, plata mi se kretala oko 300-350e, mislim da je i sada nepromenjena... Sad radim van struke, ali u drugoj drzavi pa bolje da ne pricam o plati :D
 
@Aero_Miss: zar ne zaradjuju soferi koji voze ture van Srbije malo vise od 40 000? Ranije sam se cesto vozio s njima i uvek su se hvalili astronomskim platama i dnevnicama... Ja, dok sam radio u srbiji kao med. tehnicar pre nekih 7 godina, plata mi se kretala oko 300-350e, mislim da je i sada nepromenjena... Sad radim van struke, ali u drugoj drzavi pa bolje da ne pricam o plati :D

Meni su tako rekli, jedna je kod privatnika a druga kod državne, za sada. :roll:
 

Back
Top