Zenske vage

Evo zašto se Vaga treba čuvati:


Bažant je inače Vaga sa Venerom u Vagi u egzaktnoj konjunkciji sa mojom. :heart:

Na 3:16 počinje da priča o razlici između Škorpiona i Vaga. Vage se predstavljaju bolje nego što jesu, a Škorpioni gori nego što jesu.
 
Gde nalazis te retarde :D ovaj kao da je bojlerom snimao.Ako vec imas neki jutjub kanal izbacujes klipove nabavi neku ljudsku kameru a ne ko pecinski covek negu genius kameru iz 2005te.
 
Ma nije to ništa, ume on i da jede i da pije u toku snimanja i to bez odeće na sebi, a i da priča sa kučetom. To ti je originalnos', ti to ne možeš da razumeš jer ti je Merkur u Blizancima. :zcepanje:
 
VAGA
Vage su nepopravljivi romantici, idealisti su i veoma su nežni. Partneri Vage treba da imaju razumevanja za njihovu stalnu potrebu za harmonijom i sigurnošću. Biti Vaga znači uvek biti zaljubljen. Vagama je u vezi ključna harmonija i teško podnose radikalne promene. Uživaju u društvu i ono je veoma važan deo njihovog života. Vage čitav život tragaju za princom ili princezom, pa se lako i razočaraju, a da bi veza s njima uspela, vi morate da budete njihov princ. Vage traže perfekciju, jakog i stabilnog partnera, lojalne su i onome koga vole daće zaista sve.
 
Da, Mesec u raku, na nebu je Sunce blizu njenog Meseca. U konjukciji su na nebu Merkur i Mars, isto znak raka. Kad dodje do bitnijih zivotnih desavanja po individuu, cesto se nameste iste ili slicne konstelacije kao u natalu.
 
Ne znam da li je ova tema vec bila ali me interesuju vasa iskustva sa zenskim vagama!?

Moje iskustvo sa samom sobom...pa ili sam sasvim atipičan predstavnik svog znaka, ili horoskop veze nema sa životom.
Odlučna sam, borbena, osvetoljubiva, volim da se nadmećem, vrlo često sam u "my way or the highway" fazonu. Imam doduše smisla za diplomatiju i znam da budem šarmantna kada mi nešto treba.
Lično smatram da položaj nebeskih tela u trenutku rođenja ne određuje naš karakter. Mi se rodimo sa nekim predispozicijama da, ali nas pre svega oblikuje porodica, pa onda socijalno okruženje, škola, drugovi, partneri...U početku je to više nesvesno, prosto neki ljudi i odnosi utiču na nas i formiraju nas ovako ili onako. Sada već svesno posmatram ljudi i učim od njih...ukoliko nađem da neke stvari bolje rešavaju od mene. Trenutno, pored čoveka s kojim sam u vezi, vežbam strpljenje (nikad mi nije bilo jača strana), samokontrolu i ćutanje (je zlato). I po prirodi sam brbljiva, a na dupe ću progovoriti ako mi bilo šta zasmeta, i to me često dovodilo u situacije da kada sam ljutita kažem i šta mislim i šta ne mislim, pa mi posle bude krivo i izvinjavam se ljudima.
Uopšte uzev, smatram da pametan čovek treba uvek da radi na sebi, da pokuša da ispravi ono što nije dobro, bilo da se radi o karakternim osobinama, reakcijama, ponašanju...Stalno, do kraja života. Takođe smatram pogrešnom opšte prihvaćenu premisu da se čovek ne može da menja nakon određenih godina. Naprotiv, menjamo se celog života. Ili kao što kaže moja drugarica Borčica, čovek je psiho-dinamičko, ne psiho-statično biće. Onaj ko odbija da se menja čini sebi medveđu uslugu.
 
Jašta... :mrgreen:

Najtipičniji primer ženske Vage :

604465-ljuba-160713-ras-foto-petar-markovic-46.JPG


Aleksandra-Subotic-8.jpg


:think:

Ne znam da li si upoznat sa činjenicom da je i čuvena "gvozdena lejdi", Margaret Tačer, rođena u znaku vage.
Ti ono beše škorpion?
Nisi baš preterano misaon.
 
Ne znam da li si upoznat sa činjenicom da je i čuvena "gvozdena lejdi", Margaret Tačer, rođena u znaku vage.
Ti ono beše škorpion?
Nisi baš preterano misaon.

Jeste, ja sam Škorpija u znaku, a u podznaku sam Ribe. Veoma sam emotivan na optužbe o sopstvenim mislima. No-no.

Kapiram šta želiš reći, ali kod mene je dolazilo previše Vagica koje su pitale da li da idu na plastičnu operaciju i uvećaju grudi i usne. To mi se malo ogadilo posle nekog vremena. Jbg.
 
Moje iskustvo sa samom sobom...pa ili sam sasvim atipičan predstavnik svog znaka, ili horoskop veze nema sa životom.
Odlučna sam, borbena, osvetoljubiva, volim da se nadmećem, vrlo često sam u "my way or the highway" fazonu. Imam doduše smisla za diplomatiju i znam da budem šarmantna kada mi nešto treba.
Lično smatram da položaj nebeskih tela u trenutku rođenja ne određuje naš karakter. Mi se rodimo sa nekim predispozicijama da, ali nas pre svega oblikuje porodica, pa onda socijalno okruženje, škola, drugovi, partneri...U početku je to više nesvesno, prosto neki ljudi i odnosi utiču na nas i formiraju nas ovako ili onako. Sada već svesno posmatram ljudi i učim od njih...ukoliko nađem da neke stvari bolje rešavaju od mene. Trenutno, pored čoveka s kojim sam u vezi, vežbam strpljenje (nikad mi nije bilo jača strana), samokontrolu i ćutanje (je zlato). I po prirodi sam brbljiva, a na dupe ću progovoriti ako mi bilo šta zasmeta, i to me često dovodilo u situacije da kada sam ljutita kažem i šta mislim i šta ne mislim, pa mi posle bude krivo i izvinjavam se ljudima.
Uopšte uzev, smatram da pametan čovek treba uvek da radi na sebi, da pokuša da ispravi ono što nije dobro, bilo da se radi o karakternim osobinama, reakcijama, ponašanju...Stalno, do kraja života. Takođe smatram pogrešnom opšte prihvaćenu premisu da se čovek ne može da menja nakon određenih godina. Naprotiv, menjamo se celog života. Ili kao što kaže moja drugarica Borčica, čovek je psiho-dinamičko, ne psiho-statično biće. Onaj ko odbija da se menja čini sebi medveđu uslugu.
Чек, са закључка да си борбена Вага прелазиш на закључак да положај небеских тела у тренутку рођења не одређују наш карактер, или?

Ето, а астролози, колико знам, сматрају да положај планета одређује и породицу (или породица унапред одређује положај планета), као и социјалне услове, као и пријатеље...све све. Иначе не би млатили празну сламу, узимали би много више информација о животу натуса, и тако не би били астролози него би им астрологија била трећина занимања, или шта ти ја знам...
 
Ovo me podseća na klince koji igraju na arkadama tabačine i onda posle izvode specijalne poteze smatrajući da su naučili ''Bogovsku šemu udaraca''.

I onda će oni da ocene koji borilački sport se računa kao bitan, a koji - ne.
 
Ovo me podseća na klince koji igraju na arkadama tabačine i onda posle izvode specijalne poteze smatrajući da su naučili ''Bogovsku šemu udaraca''.

I onda će oni da ocene koji borilački sport se računa kao bitan, a koji - ne.
Све стрелчевски повежеш. То је тај Ме...хихи.
 
Ovo me podseća na klince koji igraju na arkadama tabačine i onda posle izvode specijalne poteze smatrajući da su naučili ''Bogovsku šemu udaraca''.

I onda će oni da ocene koji borilački sport se računa kao bitan, a koji - ne.
Или људи који у животу нису присмрдели у зграду факултета, који не знају ни како изгледа факултет, а процењују који факултет је најтежи.
 
Ne znam da li si upoznat sa činjenicom da je i čuvena "gvozdena lejdi", Margaret Tačer, rođena u znaku vage.
Ti ono beše škorpion?
Nisi baš preterano misaon.

Decko je vise, vizuelan

- - - - - - - - - -

Kapiram šta želiš reći, ali kod mene je dolazilo previše Vagica koje su pitale da li da idu na plastičnu operaciju i uvećaju grudi i usne. To mi se malo ogadilo posle nekog vremena. Jbg.

To ti rekao Svarceneger garant
 

Back
Top