Zenske vage

Kučke. Mrzim ih. Nek gore u paklu.


EDIT:

Ali, ajde da budem objektivna kolko tolko.
Jako su luckaste, u nekom svom svetu, maštovite, zaljubljuju se u milion njih i odljubljuju, nežne kao, umeju biti njanjave pomalo... i definitivno ako neki horoskopski znak laže, onda su one na prvom mestu.... estete...vrlo često namazane... brzo se odljute.

Ah, ta ovnovska iskrenost. :mrgreen:

Prvo napljuje, onda počne objektivno, pa na kraju opet napljuje. :lol:

Ali neka, i treba, to je Ovan. :)


Ali ovo s pepelom je vr' :lol:

Vaga dobija partnera koji je uglađen, vaspitan, obrazovan, razlikuje se od drugih.

A šta takav partner dobija zauzvrat od Vage?

Šta je to što Vaga nudi pa da se odvarač opredeli za njen balkon, a ne balkon drugih 11 znakova?
 
Ne'am pojma, pitaj tog što stoji ispod balkona.

Lično nikad nisam padala na te ultra uglađene, s bečkim manirima. Naprotiv, super mi je simpatično kad odvali nešto masno i bezobrazno :D
Dobar seks pa pet mesta prazno, obrazovanje, inteligencija, uobičajeno vaspitan - da nije sirovina naravno, aktivan, pokretan, da ima svoja interesovanja, da zarađuje za sebe - mene ne mora da izdržava - da voli da putuje...da nije smor, uopšte uzev.

Mislim da sam najvažnije nabrojala.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da ga pitam.Ispod tvog balkona će doći zato što u tebi vidi ono što bi video kod drugih 11, da je u njih zaljubljen. Kad je čovek zaljubljen, ima idealizovanu predstavu o toj osobi, što je opšte poznato.

Ali, kada zaljubljenost prođe, šta ostaje? Za šta će da se veže u odnosu na drugih 11? Zato pitam šta Vaga nudi. Koje su njene vrline kojih je ona svesna, što joj daje prednost u odnosu na ostale?
 
Ne mogu da ga pitam.Ispod tvog balkona će doći zato što u tebi vidi ono što bi video kod drugih 11, da je u njih zaljubljen. Kad je čovek zaljubljen, ima idealizovanu predstavu o toj osobi, što je opšte poznato.

Ali, kada zaljubljenost prođe, šta ostaje? Za šta će da se veže u odnosu na drugih 11? Zato pitam šta Vaga nudi. Koje su njene vrline kojih je ona svesna, što joj daje prednost u odnosu na ostale?

Ne znam šta nudu VAGA, pošto je vaga horoskopski znak, a ljudsko biće nije vaga, ni ovan, ni jarac nego ljudsko biće, pa čak i sami astrolozi kažu da te ne određuju znak i podznak nego još hiljadu nekakvih "šta ti je u kojoj kući, u trigonu prema, egzaltirano u kom znaku itd.itd., nisam se udubljivala u to. A i samo pitanje je potpuno naopako postavljeno. Niko ništa ne treba da NUDI, nego treba da DAJE. U vezi sam sa jednim čovekom koji je rođen u znaku škorpije...i ovako kad ga posmatram baš je prava škorpija (nenormalan libido, jaka senzalnost, malo vuče na mačo trip, uporan, teško ga je osvojiti, još teže ući u njegov svet, užasno oštar jezik, kad se razbesni beži glavom bez obzira, ume da bude ciničan, ponekad ga je teško razumeti jer se izražava nekako okruglo pa na ćoše, nije čovek od puno priče...itd), samo što njega lično njegov horoskopski znak ne da ne zanima, nego mu je smešno i glupo kad se uopšte to spomene, obzirom da je dve godine studirao astronomiju, te na ljude koji misle da položaj planeta u trenutku našeg rođenja ima bilo kakav uticaj na to kakvi ćemo postati gleda blago podrugljivo. On meni daje ono što meni treba. Za sad. Odavno smo prošli fazu zaljubljenosti. Šta ja njemu dajem, to on zna, ali mu dajem nešto što smatra dovoljno vrednim da ostane kraj mene. I toliko o tome.

Ti nikako da shvatiš da ja ovde postujem iz zabave, ne iz želje da ozbiljno debatujem o astrologiji. Kao što to radi i većina ljudi.
 
Poslednja izmena:
Shvatila si previše ozbiljno.

Shvatam da si ovde zbog zabave, i nemam apsolutno ništa protiv toga, štaviše, za to sam da se ovde piše i iz zahebancije, i sam sam ovde velikim delom zbog nje.

Samo sam hteo da vidim tvoju maštovitost na delu, bez potrebe da te napadam.

Možda treba da stavim neki smajli?

:p
 
Shvatila si previše ozbiljno.

Shvatam da si ovde zbog zabave, i nemam apsolutno ništa protiv toga, štaviše, za to sam da se ovde piše i iz zahebancije, i sam sam ovde velikim delom zbog nje.

Samo sam hteo da vidim tvoju maštovitost na delu, bez potrebe da te napadam.

Možda treba da stavim neki smajli?

:p

To bi bilo lepo :D

Ok, zanimacije radi, probaću maštovito, malo ću i generalizovati, malo više u stvari, i sve što dole piše molim da se uzme s rezervom, jer nisu sve vage iste, što jednako važi za sve zodijačke znake, a nadam se da keptn nikad neće ovo pročitati, zajebavaće me do kraja života.

Pa hajde onda. Vage su pre svega šarmantne (govorim o ženama u znaku vage, mušku populaciju ne poznajem tako dobro, nešto mi ne leže, čudno). Vaga uopšte ne mora da bude klasično lepa, ali prepoznaju se po šarmu - nepogrešivo. Vrlo su inteligentni i zanimljivi sagovornici. Velike su estete, i vole lepe stvari, darežljive su, vole da one koje vole obraduju poklonom bez nekog posebnog povoda. Kada vaga zavoli muškarca, daje se bez zadrške, nema laži, nema prevare. Ako te vaga voli - to će ti reći, pokazati, pa će ti opet reći i pokazivati i govoriti i pokazivati, stalno i opet. Bićeš sunce njenog života. To važi i za vagu-ljubavnicu. Nema šta neće učiniti u krevetu da zadovolji partnera - i sebe naravno. Odgovaraju im vatreni ljubavnici, jer vaga voli da prati muškarca u krevetu, ne da ga vodi. Voli da muškarac njome dominira, naročito u spavaćoj sobi. Često su kinky :zper: Ali to umeju vešto da sakriju.

A sad the dark side of the moon. Ako uvrediš ili zanemariš vagu, sav njen šarm nestaje, i od one ljupke ženice pretvara se u sarkastičnu oštrokondju. Maltretiraće te danima, i u tom maltretu pokazaće svu svoju inventivnost. Majstori su pasivne agresije jer ne vole da ulaze u otvorene sukobe. Ipak, vaga ume da ošine jezikom, međutim retko kada istrajavaju u nekim dugotrajnim raspravama. Tada prelaze u fazu ćutanja. Pretvaraju se ledene kraljice...Ali, sve dok i dalje voli, vaga će, nakon što je prođe ljutina, preći preko onoga što je povredilo. Međutim, vage ne zaboravljaju uvrede. Praštaju ih, da, ali ne zaboravljaju. I mogu da istrpe dugo, razne stvari, međutim kad jednoj vagi konačno prekipi, onda, mogu slobodno reći, 99,9% žena-vaga reaguju u skladu sa izjavom jedne od najčuvenijih vaga savremenog doba Monike Beluči: "žena (vaga) može voleti kao da nikad neće otići, ali može i da ode kao da nikada nije volela".

Da ne zaboravim čuvenu neodlučnost. Vage nisu neodlučne. Tako deluju drugima jer im je potrebno puno vremena da razmisle pre nego što "preseku", naročito ako se radi o važnim odlukama, načešće u emotivnim odnosima. Dešava se da se vaga naljuti, dovede odnos do usijanja, toliko da druga, odlučnija (što se vage tiče lakomislenija :D ) strana kaže "završili smo". Onda se mala slatka vagica posipa pepelom, njanjavi, plače, izvinjava...Sve dok ne istera pomirenje. Zašto? Pa zato što ona sama nije odlučila da želi da ode :mrgreen:

Kad ona sama odluči - nema te sile koja će je vratiti. Zato što je tu odluku donela nakon dugog i detaljnog promišljenja, "izvagala" je i tas je obrnuo na tu stranu. Ende.

Negde sam skoro pročitala da je skrivena želja svake žene vage da živi na dvoru, okružena podanicima, da jede kavijar i učestvuje u orgijama :lol:


Nadam se da sam bila dovoljno imaginativna :)

- - - - - - - - - -

Vage volim, ali su retko upotrebljive.

Neka te opasno skembala, jel da?:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
To bi bilo lepo :D

Ok, zanimacije radi, probaću maštovito, malo ću i generalizovati, malo više u stvari, i sve što dole piše molim da se uzme s rezervom, jer nisu sve vage iste, što jednako važi za sve zodijačke znake, a nadam se da keptn nikad neće ovo pročitati, zajebavaće me do kraja života.

Pa hajde onda. Vage su pre svega šarmantne (govorim o ženama u znaku vage, mušku populaciju ne poznajem tako dobro, nešto mi ne leže, čudno). Vaga uopšte ne mora da bude klasično lepa, ali prepoznaju se po šarmu - nepogrešivo. Vrlo su inteligentni i zanimljivi sagovornici. Velike su estete, i vole lepe stvari, darežljive su, vole da one koje vole obraduju poklonom bez nekog posebnog povoda. Kada vaga zavoli muškarca, daje se bez zadrške, nema laži, nema prevare. Ako te vaga voli - to će ti reći, pokazati, pa će ti opet reći i pokazivati i govoriti i pokazivati, stalno i opet. Bićeš sunce njenog života. To važi i za vagu-ljubavnicu. Nema šta neće učiniti u krevetu da zadovolji partnera - i sebe naravno. Odgovaraju im vatreni ljubavnici, jer vaga voli da prati muškarca u krevetu, ne da ga vodi. Voli da muškarac njome dominira, naročito u spavaćoj sobi. Često su kinky :zper: Ali to umeju vešto da sakriju.

A sad the dark side of the moon. Ako uvrediš ili zanemariš vagu, sav njen šarm nestaje, i od one ljupke ženice pretvara se u sarkastičnu oštrokondju. Maltretiraće te danima, i u tom maltretu pokazaće svu svoju inventivnost. Majstori su pasivne agresije jer ne vole da ulaze u otvorene sukobe. Ipak, vaga ume da ošine jezikom, međutim retko kada istrajavaju u nekim dugotrajnim raspravama. Tada prelaze u fazu ćutanja. Pretvaraju se ledene kraljice...Ali, sve dok i dalje voli, vaga će, nakon što je prođe ljutina, preći preko onoga što je povredilo. Međutim, vage ne zaboravljaju uvrede. Praštaju ih, da, ali ne zaboravljaju. I mogu da istrpe dugo, razne stvari, međutim kad jednoj vagi konačno prekipi, onda, mogu slobodno reći, 99,9% žena-vaga reaguju u skladu sa izjavom jedne od najčuvenijih vaga savremenog doba Monike Beluči: "žena (vaga) može voleti kao da nikad neće otići, ali može i da ode kao da nikada nije volela".

Da ne zaboravim čuvenu neodlučnost. Vage nisu neodlučne. Tako deluju drugima jer im je potrebno puno vremena da razmisle pre nego što "preseku", naročito ako se radi o važnim odlukama, načešće u emotivnim odnosima. Dešava se da se vaga naljuti, dovede odnos do usijanja, toliko da druga, odlučnija (što se vage tiče lakomislenija :D ) strana kaže "završili smo". Onda se mala slatka vagica posipa pepelom, njanjavi, plače, izvinjava...Sve dok ne istera pomirenje. Zašto? Pa zato što ona sama nije odlučila da želi da ode :mrgreen:

Kad ona sama odluči - nema te sile koja će je vratiti. Zato što je tu odluku donela nakon dugog i detaljnog promišljenja, "izvagala" je i tas je obrnuo na tu stranu. Ende.

Negde sam skoro pročitala da je skrivena želja svake žene vage da živi na dvoru, okružena podanicima, da jede kavijar i učestvuje u orgijama :lol:


Nadam se da sam bila dovoljno imaginativna :)

- - - - - - - - - -



Neka te opasno skembala, jel da?:mrgreen:

Tekst je super. I istinit.

Treba češće da budeš maštovita. :p
 
Vaga je jedan, slabiji, tas moje natalne opozicije. Zato su mi ljudi sa istaknutom Vagom uvek tu negde, pa ih volim i mrzim. Jer Vaga, koja je u meni, hoće još Vage, a Ovan, koji je jači, ne može to da podnese.

Ovo za kavijar, orgije i dvor ima smisla...jer Vaga je jedna velika lenčuga, ali viši tipovi ipak teže nekoj sredini, balansu. Mala Vaga, dok duhovno ne poraste, u svemu preteruje.
 
Vage volim, ali su retko upotrebljive.

:rotf:e jbmti, sad zelim cuti barem jedan primer, obrazlozenje ili sta god za ovu izjavu. Vaga sam pa eto, ako ti nije tesko, molila bih te...:lol:

- - - - - - - - - -

To bi bilo lepo :D

Ok, zanimacije radi, probaću maštovito, malo ću i generalizovati, malo više u stvari, i sve što dole piše molim da se uzme s rezervom, jer nisu sve vage iste, što jednako važi za sve zodijačke znake, a nadam se da keptn nikad neće ovo pročitati, zajebavaće me do kraja života.

Pa hajde onda. Vage su pre svega šarmantne (govorim o ženama u znaku vage, mušku populaciju ne poznajem tako dobro, nešto mi ne leže, čudno). Vaga uopšte ne mora da bude klasično lepa, ali prepoznaju se po šarmu - nepogrešivo. Vrlo su inteligentni i zanimljivi sagovornici. Velike su estete, i vole lepe stvari, darežljive su, vole da one koje vole obraduju poklonom bez nekog posebnog povoda. Kada vaga zavoli muškarca, daje se bez zadrške, nema laži, nema prevare. Ako te vaga voli - to će ti reći, pokazati, pa će ti opet reći i pokazivati i govoriti i pokazivati, stalno i opet. Bićeš sunce njenog života. To važi i za vagu-ljubavnicu. Nema šta neće učiniti u krevetu da zadovolji partnera - i sebe naravno. Odgovaraju im vatreni ljubavnici, jer vaga voli da prati muškarca u krevetu, ne da ga vodi. Voli da muškarac njome dominira, naročito u spavaćoj sobi. Često su kinky :zper: Ali to umeju vešto da sakriju.

A sad the dark side of the moon. Ako uvrediš ili zanemariš vagu, sav njen šarm nestaje, i od one ljupke ženice pretvara se u sarkastičnu oštrokondju. Maltretiraće te danima, i u tom maltretu pokazaće svu svoju inventivnost. Majstori su pasivne agresije jer ne vole da ulaze u otvorene sukobe. Ipak, vaga ume da ošine jezikom, međutim retko kada istrajavaju u nekim dugotrajnim raspravama. Tada prelaze u fazu ćutanja. Pretvaraju se ledene kraljice...Ali, sve dok i dalje voli, vaga će, nakon što je prođe ljutina, preći preko onoga što je povredilo. Međutim, vage ne zaboravljaju uvrede. Praštaju ih, da, ali ne zaboravljaju. I mogu da istrpe dugo, razne stvari, međutim kad jednoj vagi konačno prekipi, onda, mogu slobodno reći, 99,9% žena-vaga reaguju u skladu sa izjavom jedne od najčuvenijih vaga savremenog doba Monike Beluči: "žena (vaga) može voleti kao da nikad neće otići, ali može i da ode kao da nikada nije volela".

Da ne zaboravim čuvenu neodlučnost. Vage nisu neodlučne. Tako deluju drugima jer im je potrebno puno vremena da razmisle pre nego što "preseku", naročito ako se radi o važnim odlukama, načešće u emotivnim odnosima. Dešava se da se vaga naljuti, dovede odnos do usijanja, toliko da druga, odlučnija (što se vage tiče lakomislenija :D ) strana kaže "završili smo". Onda se mala slatka vagica posipa pepelom, njanjavi, plače, izvinjava...Sve dok ne istera pomirenje. Zašto? Pa zato što ona sama nije odlučila da želi da ode :mrgreen:

Kad ona sama odluči - nema te sile koja će je vratiti. Zato što je tu odluku donela nakon dugog i detaljnog promišljenja, "izvagala" je i tas je obrnuo na tu stranu. Ende.

Negde sam skoro pročitala da je skrivena želja svake žene vage da živi na dvoru, okružena podanicima, da jede kavijar i učestvuje u orgijama :lol:


Nadam se da sam bila dovoljno imaginativna :)

- - - - - - - - - -



Neka te opasno skembala, jel da?:mrgreen:

:klap:

Citala sa uzivanjem, pogodi ga sestro u sred srede...:lol:

- - - - - - - - - -

Interesantno. datum mog rodjenja 15. 10...
Oktobar

U oktobru se rađaju veoma jednostavne u komunikaciji, odgovorne i oštroumne žene. Umereno su praktične, ali u isto vreme i velikodušne. Odluke donose veoma oprezno. Imaju dobru memoriju. Veoma su principijelne, i ne opraštaju izdaju, mada uvek pokušavaju sačuvati porodicu, u kojoj zauzimaju lidersku poziciju. Odlične su domaćice.

- - - - - - - - - -

Au, kako dobar opis vage! Uživala sam dok sam čitala. :heart:

Ok, opet volim vage!!!!!

A ja volim sto sam vaga. :D
 
:rotf:e jbmti, sad zelim cuti barem jedan primer, obrazlozenje ili sta god za ovu izjavu. Vaga sam pa eto, ako ti nije tesko, molila bih te...:lol:

- - - - - - - - - -



:klap:

Citala sa uzivanjem, pogodi ga sestro u sred srede...:lol:

- - - - - - - - - -

Interesantno. datum mog rodjenja 15. 10...
Oktobar

U oktobru se rađaju veoma jednostavne u komunikaciji, odgovorne i oštroumne žene. Umereno su praktične, ali u isto vreme i velikodušne. Odluke donose veoma oprezno. Imaju dobru memoriju. Veoma su principijelne, i ne opraštaju izdaju, mada uvek pokušavaju sačuvati porodicu, u kojoj zauzimaju lidersku poziciju. Odlične su domaćice.

- - - - - - - - - -



A ja volim sto sam vaga. :D

Hvala :)

Ja sam rođena 14.10. :D
 

Back
Top