Zemunci

JAO SUPER,VOLIM DA ZEZAM ZEMUNCE,BAS MI TREBAJU TI VICEVI.. :twisted: IMAM JA JEDAN:
Sta kaze Zemunac kad ode na sahranu? "Znaci strasno"

I jos jedan:Pita uciteljica devojcicu:"Kolko je 2+2?" a ona kaze 4. Ustane mali Zemunac,ivadi pusku i buuum!PIta uciteljica sto je ubio devojcicu!!??!?
A Zemunac:"Mala je previse znala..." :evil:
 
ne varas se. dobro si to provalio. sta,isao si u profil? Ali ne znam kako da promenim nick da mi pise moje ime.. :roll: sta cu,ne moze da se promeni jer je to korisnicko ime :(
i nisam procitala prvu stranu za tvoju informaciju :wink:
 
nebojsa_pisarevic:
ne varas se. dobro si to provalio. sta,isao si u profil? Ali ne znam kako da promenim nick da mi pise moje ime.. :roll: sta cu,ne moze da se promeni jer je to korisnicko ime :(
i nisam procitala prvu stranu za tvoju informaciju :wink:

A sto ne otvoris novi nalog? Ovako prepadas postene momke. :wink:
 
KAKO????? NECE!!! svejedno,tamo gde pise da ukucam korisnicko ime,ja cu opet upisati nebojsa jer je to korisnicko. ja kad sam sebi usla u profil,nije nigde pisalo Bojana..kako si ti Dovla to video? a i kako taj nalog..?
 
nebojsa_pisarevic:
KAKO????? NECE!!! svejedno,tamo gde pise da ukucam korisnicko ime,ja cu opet upisati nebojsa jer je to korisnicko. ja kad sam sebi usla u profil,nije nigde pisalo Bojana..kako si ti Dovla to video? a i kako taj nalog..?
Pa u korisnichko ime treba da upishes Bojana a ne Nebojsha.. Kako to mislish to je korisnichko? Korisnichko ti sam birash...
 

Back
Top