N.W.A.

2.DIE.4.

Obećava
Poruka
79
Sta Mislite O Najboljoj Gangsta Grupi?Dovoljno Je Samo Reci Da Su Oni Stvaraoci Gangsta Repa.Trebali Su Ponovo Da Se Skupe I Izdaju Album Stim Sto Bi Umesto Eazy-E Bio The Game.Ali Tesko Da Hoce Posto Dre Radi Na Svom Novom Albumu (Koji Izlazi Krajem Godine)Ice Cube Se Bacio U Filmske Vode A MC Ren Mislim da isto Radi Na Svom Albumu.
 
Samo Jedno Pitanje...
Shta Znachi N.W.A. ?
Znam Za To Tzeo Zhiwot, I Nikad Mi Niko Nije Rekao Shta To Znachi...

P.S. Ne Morash Pochetno Slowo Swake Rechi Pisati Weliko Ako Mi Budesh Odgowarao:)
 
[LoG:
]Samo Jedno Pitanje...
Shta Znachi N.W.A. ?
Znam Za To Tzeo Zhiwot, I Nikad Mi Niko Nije Rekao Shta To Znachi...

P.S. Ne Morash Pochetno Slowo Swake Rechi Pisati Weliko Ako Mi Budesh Odgowarao:)
To ti znaci "Nigga witta attitude" (Prevod na Srpskom "Crnje sa stavom")
 
2.DIE.4.:
[LoG:
]Samo Jedno Pitanje...
Shta Znachi N.W.A. ?
Znam Za To Tzeo Zhiwot, I Nikad Mi Niko Nije Rekao Shta To Znachi...

P.S. Ne Morash Pochetno Slowo Swake Rechi Pisati Weliko Ako Mi Budesh Odgowarao:)
To ti znaci "Nigga witta attitude" (Prevod na Srpskom "Crnje sa stavom")

Niggaz Witth Attitude ( mnozina )

4 njihove najjace stvari:

F*uck the Police
Straight outta of Compton
Bitch is a Bitch
Express yourself


Stay black!
 
naravno da znam! ma znam sta je ko vozio od repera jos od vremena dok su furali break-dance!!! :D

idi na www.dubpublishing.com pa vidi. Muzika,thug lifestyle i custom rides! Ludilo!

Da se ne udaljavamo od teme, jako volim NWA, slusao sam ih kao klinac a i danas ih cesto pustim. Nazalost od kad su prestali da "bacaju rime" negde 91 ili 92 god. nema nikoga ko bi nastavio tim putem. Mislio sam da su Slum Village u tom fazonu kad sam ih cuo ali su se pokazali suvise mekanim...
 
Prvo i prvo,ne smes da govoris rec ni**a jer je to uvreda za neke.Drugo i drugo NWA su se raspali jer je coban Ice Cube(Koga inace uz Eminema prezirem)prozvao istu tu grupu u kojoj je bio.Tako ni da oce ne mogu da rade jer je Cube coban.Trce i trece,oni nisu osnivaci gangsta rap-a vec su to Ice T i Scholly D.
 

Back
Top