Mrsavljenje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa, sad, sve je individualno... I ja sam imala oko 9 kg viška, ali sam uspela da ih se otarasim uz Božen tablete, odnosno, turbo šlank, iako sam uz njih jela slatkiše i pila gazirano. Izgubljeni kilogrami mi se nisu vratili... a pre par minuta sam smazala celu kutiju čokoladnih pereca...
 
?????????:
Interesuje me kakva ste iskustva imali za raznim preparatima za mrsavljenje! Imam oko 8kg viska. Sta mi preporucujete?

Preparati uglavnom uspesno deluju na osobe sa drasticno vecom kilazom od normalne, npr. ako biste imali 15-20kg vise. Ali, 8kg nije mnogo, mozete uspesno da ih se resite, TRAJNO, i da zadrzite zeljenu tezinu. Prirodna i REDOVNA ishrana, bez velikih odricanja, cesci obroci u malim kolicinama... Metabolizam igra veliku ulogu u odrzavanju kilaze, a postize se ustaljenom, REDOVNOM ishranom, a to znaci obroci u ISTO vreme. Dorucak je neophodan, rucak takodje, a vecera sto laganija ( mozda samo par zalogaja ili casa nekog napitka. Jogurt je najbolji! ).
A najvaznije je - VODA! Potrebno je steci naviku da unosite sto vise tecnosti u toku dana, cak i kada niste zedni. Bar 2 l ciste vode dnevno!
Izbacite gazirano i preslanjeno iz jelovnika!
( So ne dozvoljava razgradnju masti, nego ih vezuje za tkivo, tj. nastaju naslage sala ).

I naravno, sto vise fizickih aktivnosti ( setnja, voznja biciklom, spremanje stana... ). Ovakvim rezimom mozda necete smrsati brzo, ali sticanjem ovakvih navika, poboljsavate svoj metabolizam i, kada dostignete odredjenu kilazu, obezbedjujete sebi jednu stalnu tezinu, za vasu konstituciju.
 
?????????:
Interesuje me kakva ste iskustva imali za raznim preparatima za mrsavljenje! Imam oko 8kg viska. Sta mi preporucujete?
Ja sam imala visak kilograma.Smrsala sam 8-9 kg i vise ih nisam povratila (bar ne do sada) :lol:
Moj princip mrsavljenja je ZALJUBIS SE i to ti je to!Sala,naravno.Smrsala sam tako sto sam izbacila hleb TOTALNO!Znaci,za manje od tri meseca sam skinula i vise nego sto treba.Sada jedem normalno,i ok mi je.Jeste tesko na pocetku,narocito ako volis hleb,ali za lepotu trpiiiiii!Nikakve preparate ti ne bih preporucila.Poboljsaju ti metabolizam i to ti je sve!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top