Najbolji fudbaleri u Evropi?

VisionOfDisorder:
[LoG:
]nisu najbolji...
po meni je udinese, ali sam pristrasan:)

Haha... ja navijam za udinese, pre svega. Simpatichno, ne srecem mnogo njihovih fanova u okolini. Divno ljudi igraju, teamplay im je tako dobar.


how yes no...
najzad neko ko stwarno GLEDA fudbal...
a kao shto rekoh, netju da se prepirem wishe, swi nawijate za milan, i pristrasni ste...
a i ako martins nije bolji, a jeste, i ako je drogba losh, ccc, opet je ronaldinho 4 shewchenka, iako nije napadach, mozhe sigurno bolje da odigra napadacha od shewchenka...
a ono za pirla me sramota da komentarishem:)
p0z...
 
VisionOfDisorder:
.pissbottleman:
[LoG:
]haha, ne sprdaj se, ima bolju tehniq, samo shto mu je takwa situatzija u timu da nema hrabrosti da je koristi...
igra i Drogba jedinog napadacha, nema Kaku, pa uradi neshto na swakoj utakmitzi...
a u onaj sastaw nisi stawio lamparda, gerrard je prosechan...
p0z...

matrins ima bolju tehniku od sheve?
aj' pogledaj malo bolje...sve sto martins radi je da sutne loptu pa trci za njom,i to kako mu je dobra tehnika i koliko osecaja ima cesto je sutne tako da ni on ne moze da je stigne...a drogbu mi ne moj ni spominjati,tek taj sto je los...
gerrard sad i nije u nekoj formi,ali inace - vise je on bolji u defanzivi,nego sto je lampard bolji u ofanzivi(valjda razumes sta ocu da kazem)...

e da,mourinho...trener koji forsira presing svakog igraca na svom delu prostora i to ti je to. sve sto sada radi pokupio je od bobi robsona...a ne mislis valjda da chelsea igra lepsi fudbal od milana?

Ancelotti/sjajan trener,taktika,i sve ostalo stoji...
ali ono sto je meni najbolje kod njega je sto zna da napravi pravu ekipu i zna tacno koji mu igrac za sta treba.ovu ekipu milana je on stvorio(za male pare). jedan od najboljih trenerskih poteza je to sto je PIRLA koji je pre igrao napad i koji tada nikom nije trebao,prebacio na zadnjeg veznog i evo ovaj sada najbolji igrac na svetu na toj poziciji. (milan bez njega stvarno ne moze). a to mora da
se postuje.

aj' p0z...shto bi ti rekao...

Stvarno moram da se slozim.

svi govore murinju je lako sa celzijem... ipak on ne bi bio tu da se nije proslavio sa portom... a i ne kruze bezveze price da je kao trener jedan od najvecih profesionalaca danasnjice... 8)
 
Ovde izgleda ima nas koji navijamo za Milan i vas koji ga bas ne volite.
nisam ja rekao nishta protiv murinja.coveku svaka cast za sve sto je uradio.ali sustina njegove taktike je takva,a tu su i 63 sveske koliko ih je na kraju skupio,dok je zapisivao sve sta je bobi robson radio.ali,jos je mlad,treba i njemu mnogo vise iskustva.
a dobri ste mi vi,sto sve znate al' vas mrzi da objashnjavate... :)

P.S. stvarno je nerealno prichati da je ronaldinho 4 shevchenka i da bi bolje odigrao napadaca...
pogledajte koliko se vash voljeni celshea muchi da dovede shevchenka(i kaku) i koliko para nudi i shta je sve murinjo,da murinjo rekao za shevchenka.

inache, na dodeli zlatne lopte(koju je Shevchenko dobio)RONALDINHO je rekao da je potpuno zasluzheno jer je bio najbolji cele sezone, a na dodeli one fifine koju je ronaldinho dobio ponovo je rekao da je sheva najbolji i da ga ceka u istanbulu,u finalu/ u koje je dosao Shevchenko,ali ne i ronaldinho.

ne kazem da je Ronaldinho los !!! ali.svaki od njih ima svoje prednosti u odnosu na ovog drugog.
 
ronaldinho je, znachi, ubedljiwo, ali ubedljiwo najbolji igrach na swetu, posle njega zidane...
mozhda je iz skromnosti, a mozhda i iz zaebantzije rekao to...
ima ochajni ekipu iza sebe, puyol, eto, i niko wishe...
deco uradi ponekad neshto...
i o5 im je oswojio prwenstwo...
ne mozhesh porediti te dwe ekipe... pogledaj samo odbranu... i golmana...
znachi, valdes ne mozhe biti ochajniji i sa wishe kixewa...
nije da ne wolim milan... od klubowa mi se u stwari swidja samo udinese po igri...
uglawnom gledam zbog pojedinatza pojedine utakmitze... milan gledam samo zbog kake i gatussa, ostali su klasika... zato i ne obozhawam milan...
a chelsea je hteo da dowede i ronaldinha, ali su odustali zato shto ON netje da predje iz nekog razloga...
 
gledao sam...
ochajno su odigrali, mnooogo loshije nego obichno...
a golchina, znachi, juuu...
a i owi su se klali, i padali na swe shto lichi na kontakt...
qtji su mnogo jachi, izbatzuju romu 100 %...
kao shto su izbatzili raspali milan:)
4 : 1 !!!!!!!! (ili 4 : 2, ne setjam se:)
 
Walken:
Pitanje za sve: Da li bi Mourinho bio najveci da Costinha nije dao gol protiv Manchestera u zadnjoj minuti i Porto prosao dalje? I Desam je sa Monakom dosao do finala pa se niko ne otima o njega...

lopta je okrugla, sta da ti kazem 8)

secam se kada je Murinjo izjavio da su mu 2 najteze utakmice u LS bile protiv ManUtd kada su dali taj gol i prva protiv Partizana kada su igrali nereseno i kada je pomislio da ce se morati boriti i za to trece mesto u grupi... 8)
 
[LoG:
]gledao sam...
ochajno su odigrali, mnooogo loshije nego obichno...
a golchina, znachi, juuu...
a i owi su se klali, i padali na swe shto lichi na kontakt...
qtji su mnogo jachi, izbatzuju romu 100 %...
kao shto su izbatzili raspali milan:)
4 : 1 !!!!!!!! (ili 4 : 2, ne setjam se:)


covece, mislio sam da sam jedini navijac Udinese-a u Srbiji....
bravo, ljudi....
 
[LoG:
]ronaldinho je, znachi, ubedljiwo, ali ubedljiwo najbolji igrach na swetu, posle njega zidane...
mozhda je iz skromnosti, a mozhda i iz zaebantzije rekao to...
ima ochajni ekipu iza sebe, puyol, eto, i niko wishe...
deco uradi ponekad neshto...
i o5 im je oswojio prwenstwo...
ne mozhesh porediti te dwe ekipe... pogledaj samo odbranu... i golmana...
znachi, valdes ne mozhe biti ochajniji i sa wishe kixewa...
nije da ne wolim milan... od klubowa mi se u stwari swidja samo udinese po igri...
uglawnom gledam zbog pojedinatza pojedine utakmitze... milan gledam samo zbog kake i gatussa, ostali su klasika... zato i ne obozhawam milan...
a chelsea je hteo da dowede i ronaldinha, ali su odustali zato shto ON netje da predje iz nekog razloga...

Par podataka:Real je javno priznao da im je te sezone kad je kupio Zidana prvi izbor bio Shevchenko , ali nisu uspeli da ga kupe.Zatim,one sezone kad je Sheva bio povredjen na zahtev navijaca ponudili su jos vise para nego za Zidana ali opet nista.
Od kada je Abramovich dosao u Chelsea a posle i Mourinho Shevchenko je prvi na list zelja,a drugi je Kaka.To su i A. i M. priznali ali ne mogu da ih kupe.Abram je prosle sezone nudio 50 miljiona jevreja i Crespa ali naravno-nishta od toga.A Mourinho je pored ostalog rekao i da Ronaldinho nije tip igraca koji njemu treba.
 

Back
Top