GUNS AND ROSES TRIBUTE BAND

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
popiz'eo sam sto nisam mogao da udjem sinoc zbog mase i sto, kreten, nisam kupio kartu.... nisam imao pojma da su bile u pretprodaji....

cekao bih jos tri sata ispred da me nije drug odvukao....
skontao sam da ulaze i bez karte, ali njega mrzelo da cekamo....
 
Slash__:
Momci su rasturili.Svaka chast,dali neko zna odakle su?
Jedina stvar shto ih ima 4,ali ok.Juche se NA Gradilishtu masa skenj.ala kako je gari skinuo Axl-a

Samo sam cekao da pokrenes temu... :wink: (vidi sto zmigam)... :D

Debeli je smo li divljali uz

TAKE ME DOWN TO THE PEZOS CITY
WHERE THE GRASS IS GREEN... :D :D :D

najbolja svirka na kojoj sam ja bio ikada...ikada...ikada... :D :D :D vidi me sto sam srecan :D :D :D
da l' pevac rece da se zove Sale,Zare...
 
Jaaaaaoooo pa vama se dopadaju Gunsi :D Bas mi je drago :)

E pa ovako, oni su iz BGa, inace od skoro se zovu Jailbreak ( iz prostog razloga sto su poceli da rade autorske stvari, a inace ovako sviraju i Hendrixa, i to jako dobro :) ), zvali su se Bad Obsession ( ali to je bila drugacija postava benda ), i znam da, postoje u ovoj postavi godinu dana sigurno, cak i vise verovatno, ali ih pratim tek godinu dana.

Pevac je Sale, da, gitara - Stefan ( zvani Snake :wink: ), bubnjevi - Danilo i bas - Bane. :)

Rekli su da su odusevljeni nacinom na koji ih je prihvatila NS-publika, i da je jako pozitivna itd. super. Pretpostavljam da ce se vratiti uskoro da sviraju.
Ako nesto bude, i ukoliko saznam, javicu odmah :wink:
Pozdrav!
 
(citat)TAKE ME DOWN TO THE PEZOS CITY
WHERE THE GRASS IS GREEN (citat)

Kakav pezos city da te on yebe, da znas. :lol: :lol: Ocigledno da ne razumes bas dobro engleski jezik. :lol: Pesma o kojoj ti govoris se naziva "Paradise City" iliti "Paradajz Siti".Jesi li shvatio koja je pesma u pitanju.
(Pezos City kuuu al si glup :lol: )
 
...da ja sam se malo zezao za PEZOS CITY,zato sto sam is petrovaradina pa se cesto zezam na tu pesmu...vidim da su neki od vas pokusali da budu duhoviti...da l' su uspeli nije sad vazno ali je SLASH uspeo da bude jos veci kreten nego sto inace jeste.Zajedno smo bili na svirci(momci su bili sjajni bilo bi super da dodju opet)a on se sad kao pravi lud sa tim njegovim glupavim izjavama.a ponavljam jos jednom dok sam ja slusao gunse on se palio na eminema,prvu kasetu od gunsa sam mu ja snimio...(bilo bi glupo sad da porices SLASH(da jak si mi ti SLASH)kad nisi prvi put).
 
Aj ovako Lazare iz Preradoviceve 14*
1:dao si mi kasetu jer ja nisam znao gde moze da se nabavi mp3 od njih za 150din
2:i kad sam najzad nabavio to je stojalo kod tebe 4 meseca + shto si izgrebao cd + polomio plastiku
3:Bez prozivki za nick jer ti stavljam adresu i telefon na temu pa ce te masa zezati
A najvaznije pitanje KAD SAM JA SLUSHAO EMINEMA.Shta vishe da dodje bio bi prvi u redovima da ga ubijem.
I njega I Pearl Jam(Shalim se Vederu).

Hah ja se palim na eminema.Dechko jesi ti na nekim lepkovima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top