Ovde treba zavesti red........

@ red_zmaja
Ovo nije mesto za trazenje bilo kakvih linkova ajde da proba da stavi to na softwer pa ces da vidish sta ce biti......I svaki moron zna da ukuca u google
Dr.Divx....
Momak mnogo se pravish pametan...da znash....
i nisma rekao da ja treba da zavedem red nego Sizif ili koje vec moderator....
Ako i dalje mislish da je uredu da se ovde traze linkovi posavetuje se sa Kulirazom ili nekim drugim modom..pad a vidimo..


P.S kakv je to glupi nick????
 
ej, dzokej, promasio si temu.Tema ovog foruma je multimedija, a ne ponasanje na forumu.Predlazem moderatorima da zakljucaju ili premeste ovu dzokejevu temu.
btw, kako se cita to jooockey, sa toliko mnogo o trebalo bi da je dzukej, zar ne?to me asocira na nesto, samo nemogu da se setim.....
 
Jooockey:
Kako je moguce da se na Multimediji traze linkovi za DR.Divx i evroviziju i reklamiraju sajtovi?????
Stvarno nije u redu....
SHta radi Sizif///
Који је бре теби,шта као ти си неки мангуп па имаш коментар на сваки топик?!?
Ајде бриши нос и марш на спавање...
Будалаштине....
 
cages:
Jooockey:
Kako je moguce da se na Multimediji traze linkovi za DR.Divx i evroviziju i reklamiraju sajtovi?????
Stvarno nije u redu....
SHta radi Sizif///
Који је бре теби,шта као ти си неки мангуп па имаш коментар на сваки топик?!?
Ајде бриши нос и марш на спавање...
Будалаштине....
Tipican primer obicnog prosotg seljaka...e ko ti je ukljucijo internet jesi zvao majstora????
MOLIMA VAS NEKA NEKO ZAKLJUCA OVU TEMU ISVE OSTALE KOJE NISU ZA MULTIMEDIJU...
 
Jooockey:
VEruj mi poznajem pravopis bolje od tebe ali to je nebitno jer neapzim kad pisem postove...........
Ali ok mislim da je dosta prepucavanja...samo neznam sta te je toliku uvredilo...ali ok
ovaj topic je dokaz da je stvarno potrebno zvesti red,
Pa zar nije???
Треба дефинитивно и ништа ме није увредило само ме је мало изнервирало што си имао коментар на сваки пост углавном невезано за тему...
Али није ни битно и мене мрзи да се препуцавам и гњавим... :)
 

Back
Top