perverzni marketing

dive

Legenda
Poruka
61.140
marketing.jpg


ajde zene i mi da budemo u toku desavanja..
zato na ovom pf..

dve hrvatske patriotkinje iz sve snage su navijale za svoju zemlju i zbog toga ce da budu sankcionisane..
po novinama ih mahom opisuju kao dva skndrelja, a niko ne spominje omladince patriote sa slike..

e sad, zasto njih dvojicu spominjem..
skoro sam pricala sa nasim patriotom koji je imao semu sa hrvaticom..
nas patriota, nije sto je nas, al ko sa slike..i kaze da ga je hrvatica tada pitala ‚‚jesu li svi srbi tako zgodni i obdareni‚‚
on je rekao da uglavnom jesu, jer kod nas momci mahom jesu fakulteski obrazovani..
kaze da je namerno malo skrenuo sa teme jer nije hteo da se oseca iskorisceno..
mislim, kaze da ima on jos nesto sem onoga..:lol:

e sad sta sam ono htela da vas pitam..:think:
nema veze, ajde sada vi..

i ko ume moze slobodno da poveca fotkicu..ima nas ovde sa slabijim vidom :cistinaocare:

da, a ja bih patriote sa fotografije pitala '' pa sto ste se bre vi skinuli?'' :malav:
 
Ja volim da se skidam, na nudističkoj plaži. Obožavam da razgovaram sa ženom koja me gleda u oči, ali, zapravo, odmerava moje kvalitete. Tačno vidim kad joj se ugasi pogled, zato što je fokusirana na sliku koju dobija iz donjeg ruba očiju.
Ne znam da li je to patriotski.
 
Ja volim da se skidam, na nudističkoj plaži. Obožavam da razgovaram sa ženom koja me gleda u oči, ali, zapravo, odmerava moje kvalitete. Tačno vidim kad joj se ugasi pogled, zato što je fokusirana na sliku koju dobija iz donjeg ruba očiju.
Ne znam da li je to patriotski.

nek ide zivot.. da jednom i vi osetite kako je to kad se tesko fokusira pogled oko - oko :lol:
 
Не привлаче ме жене, али мени мушкарци никако нису привлачни кад се тако скидају у јавности (то опраштам једино Chili Pepersima) :)
Волим мушко тело у покрету и као, ето, он јадан није ни свестан колико је згодан и не обраћа пажњу на то. :zaljubljena:
Мушко тело је лепо само док је у некој акцији, а женско тело је за гледање.
 
Не привлаче ме жене, али мени мушкарци никако нису привлачни кад се тако скидају у јавности (то опраштам једино Chili Pepersima) :)
Волим мушко тело у покрету и као, ето, он јадан није ни свестан колико је згодан и не обраћа пажњу на то. :zaljubljena:
Мушко тело је лепо само док је у некој акцији, а женско тело је за гледање.

ooooooooooo kako gresis..
nisi ti onda videla lepo musko telo jos uvek :aha:
 

Back
Top