razbibriga...

listam gledam, sranjje...ništa zanimljivo za pročitati...
...eo vam još jedne chat priglupe teme...možda neko i napiše nešto pametno...
gledam lep ko slika, ženske se lome oko njega...zgodan...nije nešto inteligentan, al štaće to danas njima...to se gleda za kasnije...
...i muvala se oko njega, muvala i smuvala ga...sad ga ne ispušća iz ruke...možda bi i teo da se iskobelja, al suviše je jaka ta njena mreža i što se više koprca više se upliće...tupson...
...el ste imale tako nekog lika da ste ga skembale na njegove oči i da nije bijo ni svesan šta ga je snašlo...?
čisto da ga imate ko recku...

može i dečaci...

glupa al ****** ga neumem bolje...

Ма тај фазон као "нећеш ми побећи", ма да се кладимо да хоћу... И те приче као имам ког хоћу, као не може да ми се измакне, те највише волим да куцам..
 
ma uvek je lakse da neku ribu napravish sajkom tj ok ako te ona proganja da to regulises

ali ako te tip recimo proganja onda mislim da je teze
mene mozda malo neki cudniji ali onda se tata izdrao kroz interfon i bilo ok, to bilo jednom
 
mozda neke proganjaju zlo, mislim da li sam od tih, ebiga nisam, uvek sam se drzala na sajber distanci, ok mozda sam obletala oko neke ustanove, ali to je sve ok
mada kao me zivot zaebe za 10 god mozda treba da razmislim
?
 
listam gledam, sranjje...ništa zanimljivo za pročitati...
...eo vam još jedne chat priglupe teme...možda neko i napiše nešto pametno...
gledam lep ko slika, ženske se lome oko njega...zgodan...nije nešto inteligentan, al štaće to danas njima...to se gleda za kasnije...
...i muvala se oko njega, muvala i smuvala ga...sad ga ne ispušća iz ruke...možda bi i teo da se iskobelja, al suviše je jaka ta njena mreža i što se više koprca više se upliće...tupson...
...el ste imale tako nekog lika da ste ga skembale na njegove oči i da nije bijo ni svesan šta ga je snašlo...?
čisto da ga imate ko recku...

može i dečaci...

glupa al ****** ga neumem bolje...




to je jaka ljubav
 

Back
Top