neverica

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.665
...pozvo me na pivo...
otišo sam...al izgleda u pogrešno vreme...preselo mi pivo...:/ :

...uđoh, načeh pivo (vopi)...
poče neki sitniji pičvajz između njega i te njegove...
...ma da...pomislih...normalna stvar...svuda toga ima...red meda red govvana...temu i ne pamtim...neka glupost...neka sitnica...znaš ono kad ti se neko smuči pa ti je i najmanja sitnica od njega dovoljna da dobiješ želju da ga nema...da ga pojedeš...izgleda da je kod njih to...
i sve to nije bitno...
...pazi dalje...
ženska uzima telefon...
...poziva sestru...
moj prvi šok...: ispričlala sestri prepirku sa mužem (da, vidim da je konj)...prvo sve citati preko telefona, posle njihovo tumačenje...:lol: naravno, na način kao da želi da dobije reč ohrabrenja od sestre...naravno to podrazumeva izvlačenje iz konteksta...obraćanje sestri određenim tonom, intonacijom...kako da objasnim...ono...samo što ne zaplače...da neznam šta je bilo, ladno bi pomislio jeote kakav krelac od čoeka, šta joj on to radi kad je toko tužna...
kakva glumica jeote...šokiran sam brate...misim shit happens svuda međ takima koji su u braku deset godina...al mi nikad nije reko da ova njegova prepričava svojoj familiji situacije sa suprugom...misim bljak...znači ja u toj priči njega vim kao papuču, a nju kao rospiju...pristrasan sam...****** ga...

međutim, možda ti vidiš situaciju drugačije...kakav je u toj priči on, a kakva je ona...? ko je tu šonja a ko rospija...ko je tu jadna ženica, ko je tu đubre od muškarca...? dali treba deliti intimu sa okolinom...? šta...? kako...? zašto...?

:sad2:
 
Poslednja izmena:
mrzim te drukare kao ide pa cvili okolo ako se on i ona posvadjujau to je izmedju njih i nikad, ali zapamtite to nikada nemojte drugim ljudima ma koliko su bliski da govorite o svadjama koje se tichu vas i vashe zene/devojke. to je velika greshka...

... chak uopshte nije ni kulturno svadjati se tako pred drugim ljudima ali dobro.
 
takođe mrzim to prepričavanje, savetovanej i kukumakanje mami, tetki, drugaricama, familiji
mislim da su to teške paćenice koji dobijaju neku lažnu snagu iz tuđih usta, mislim tuđih mišljenja a ovi naravno moraju da joj aminuju
a što kažeš kad složi priču ko ne zna mislio bi da je ne znam kakva drama
al mnoge žene su patološki vezane za mišljenje mame na prvom mestu pa i nekih drugih ženskih osoba tako da je to neizbežno
ona olakaša dušu ili šta već a muškarac nek se nervira ako je tolko razumna da stavi pivo na gornju policu u frizideru i kupi čips
 
...pozvo me na pivo...
otišo sam...al izgleda u pogrešno vreme...preselo mi pivo...:/ :

...uđoh, načeh pivo (vopi)...
poče neki sitniji pičvajz između njega i te njegove...
...ma da...pomislih...normalna stvar...svuda toga ima...red meda red govvana...temu i ne pamtim...neka glupost...neka sitnica...znaš ono kad ti se neko smuči pa ti je i najmanja sitnica od njega dovoljna da dobiješ želju da ga nema...da ga pojedeš...izgleda da je kod njih to...
i sve to nije bitno...
...pazi dalje...
ženska uzima telefon...
...poziva sestru...
moj prvi šok...: ispričlala sestri prepirku sa mužem (da, vidim da je konj)...prvo sve citati preko telefona, posle njihovo tumačenje...:lol: naravno, na način kao da želi da dobije reč ohrabrenja od sestre...naravno to podrazumeva izvlačenje iz konteksta...obraćanje sestri određenim tonom, intonacijom...kako da objasnim...ono...samo što ne zaplače...da neznam šta je bilo, ladno bi pomislio jeote kakav krelac od čoeka, šta joj on to radi kad je toko tužna...
kakva glumica jeote...šokiran sam brate...misim shit happens svuda međ takima koji su u braku deset godina...al mi nikad nije reko da ova njegova prepričava svojoj familiji situacije sa suprugom...misim bljak...znači ja u toj priči njega vim kao papuču, a nju kao rospiju...pristrasan sam...****** ga...

međutim, možda ti vidiš situaciju drugačije...kakav je u toj priči on, a kakva je ona...? ko je tu šonja a ko rospija...ko je tu jadna ženica, ko je tu đubre od muškarca...? dali treba deliti intimu sa okolinom...? šta...? kako...? zašto...?

:sad2:



tako ameri nama za kosovo mamu im *****
 
A šta on, sedi tu sa tobom, pije pivo i sluša? Gleda tv češe jaja i podriguje :lol: Da mi je videti facu na njegovom licu.. Biće da se prvih 40x iznervirao i počeo da se svađa s njom, a onda video da ona uvek tako kokodače i pustio je, što da se nervira bzvz..

Al nikad nije dobra stvar da te mrze njene drugarice/sestre i slično.. kao što mene gotovo uvek mrze.. Bičarke :lol:
 
čoek brate crveneo ko semafor...i meni postalo glupo...i pomislijo sam...jeote kad bi mogo da izađem i da odem i da bude ko da nisam ni dolazijo...:/
ma nije ona mene...ne smetam joj...valjda...:sad2:
 
čoek brate crveneo ko semafor...i meni postalo glupo...i pomislijo sam...jeote kad bi mogo da izađem i da odem i da bude ko da nisam ni dolazijo...:/
ma nije ona mene...ne smetam joj...valjda...:sad2:

Da, to kad upadneš u unakrsnu pa samo žmuriš i misliš "I dont wanna be here :confused:".. Trebao je da joj uzme mobilni i zavrljači ga sa terase.. Il da zove svog brata i počne da mu jadikuje kako je kučka.. Il da zove bivšu i da je pita šta je s njom, jel se još nije udala.. Il da sedi češe jaja gleda tv i podriguje.. Ne znam, mogućnosti su beskrajne, mada bi se ja borio sa porivom da je uhvatim za glavu i olupam o astal :lol:

A za ovo, ciljao sam na to što njega garant mrzi njena sestra čim joj ovamo kuka ova tako.. I onda imaš nekoga ko te stalno podriva i lobira protiv tebe
 
nisam pobego,m nego sam reko da sam mogo pobego bi...

štaću pomažem...nije mi mjesto...a i nisam mu je ja biro...

Ma daj, šta da radi, nije njegovo da se meša u njihove svađe



hahahaah znao sam!

upravo zato će žene uvek nadjačati jer se njih 10 skupi oko jedne priče sa krivotvorenom fabulom a lik neće da te bekapuje ni kad je istina u pitanju
 
...pozvo me na pivo...
otišo sam...al izgleda u pogrešno vreme...preselo mi pivo...:/ :

...uđoh, načeh pivo (vopi)...
poče neki sitniji pičvajz između njega i te njegove...
...ma da...pomislih...normalna stvar...svuda toga ima...red meda red govvana...temu i ne pamtim...neka glupost...neka sitnica...znaš ono kad ti se neko smuči pa ti je i najmanja sitnica od njega dovoljna da dobiješ želju da ga nema...da ga pojedeš...izgleda da je kod njih to...
i sve to nije bitno...
...pazi dalje...
ženska uzima telefon...
...poziva sestru...
moj prvi šok...: ispričlala sestri prepirku sa mužem (da, vidim da je konj)...prvo sve citati preko telefona, posle njihovo tumačenje...:lol: naravno, na način kao da želi da dobije reč ohrabrenja od sestre...naravno to podrazumeva izvlačenje iz konteksta...obraćanje sestri određenim tonom, intonacijom...kako da objasnim...ono...samo što ne zaplače...da neznam šta je bilo, ladno bi pomislio jeote kakav krelac od čoeka, šta joj on to radi kad je toko tužna...
kakva glumica jeote...šokiran sam brate...misim shit happens svuda međ takima koji su u braku deset godina...al mi nikad nije reko da ova njegova prepričava svojoj familiji situacije sa suprugom...misim bljak...znači ja u toj priči njega vim kao papuču, a nju kao rospiju...pristrasan sam...****** ga...

međutim, možda ti vidiš situaciju drugačije...kakav je u toj priči on, a kakva je ona...? ko je tu šonja a ko rospija...ko je tu jadna ženica, ko je tu đubre od muškarca...? dali treba deliti intimu sa okolinom...? šta...? kako...? zašto...?

:sad2:

take su ti žene, podmukle :aha:
 
Несигурна, глупа, недовољно интелигентна и сналажљива...
Али, има тога, није да нема.
Он, вероватно му се много свиђа или нема бољи избор.


Мој коментар на све то је да је ово јако некултурно.
 
hahahaah znao sam!

upravo zato će žene uvek nadjačati jer se njih 10 skupi oko jedne priče sa krivotvorenom fabulom a lik neće da te bekapuje ni kad je istina u pitanju

Pa ima i to logike.. Ali ja sam za to da svako zna svoje mesto, neću da se mešam drugima u stvari niti oću meni neko da se meša.. Ti aktivizmi i društvene angažovanosti, ljudi koji su uvek tu da "pomognu" su mi prilično odvratni, nemam želju nikome da budem arbitar.. Mislim da je on u pravu okej, ali nije moje da mu popravljam odnose u kući i da njoj držim neke pridike :lol:
 
Pa ima i to logike.. Ali ja sam za to da svako zna svoje mesto, neću da se mešam drugima u stvari niti oću meni neko da se meša.. Ti aktivizmi i društvene angažovanosti, ljudi koji su uvek tu da "pomognu" su mi prilično odvratni, nemam želju nikome da budem arbitar.. Mislim da je on u pravu okej, ali nije moje da mu popravljam odnose u kući i da njoj držim neke pridike :lol:

ou je je
 

Back
Top