Voda u kompu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

radovantreci

Obećava
Poruka
99
Danas sam prosuo celu casu vode po podnozju kompjuterskog stola,brzo sam obrisao,medjutim nakvasilo se dno kucista,ne previse,al dovoljno da me zabrine...obrisao sam i to lepo,svaku kap vode koju sam video,naravno sve to uz iskljucen kompjuter,zatim sam ukljucio i sve normalno radi...kuciste sada stoji na peskiru zbog moguce vode...
Da li je nesto moglo da se poremeti zbog ove vode,nije je bilo mnogo,ali se nakvasilo dno...? Sve ok radi koliko vidim,nista mu nije. Da li treba da proverim nesto,da bih znao da nesto nije u redu?
Ako tema nije za ovaj pdf izvinjavam se...nek je premeste
 
Voda je dobar provodnik, tako da, ako si nesto od komponenti pokvasio vodom, sigurno bi nesto crklo zbog kratkok spoja! Ali posto si samo donji deo kucista pokvasio, ne moras da brines! :ok:
 
nadam se da si otvorio kuciste i unutra prebrisao a ne samo spolja,cim radi znaci da mu nije nista.
ono sto je moglo da te snadje je da nakvasis napajanje ako je postavljeno na dno kucista,ili kojim slucajem ako imas venilator na dnu koji uvlaci vazduh odozdo,e onda bi bilo pogubno po komponente da je usisao vodu i poprskao ih unutra

kao sto rekoh,cim radi nije mu nista,u slucaju da imas nekih problema javi se otkljucacu temu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top