recimo

deshava se na ovom svijetu svashta

da li je razlog za razlaz ako ona/on poljubi svoju proshlost?

da li bi vam to smetalo ako bi doznali za takvu eskapadu

a?
Kada bi poljubio neku sasvim nepoznatu devojku s'kojom nije nikada bio u nekom ljubavno-seksualnom odnosu ,zasmetalo bi mi ali ne kao kada bi poljubio neku svoju bivsu.Zapitala bih se ima li jos uvek nekih osecanja prema njoj .Ne verujem da bi to bio razlog naseg razvoda,ali dok se ne nadjem(daleko bilo) u takvoj situaciji,ne znam.
 
nije razlog za razlaz i ne bi mi smetalo samo ako postoji dogovor da i ja mogu da poljubim ex ako mi tako dodje..
sta fali..
ko je jos nestao zbog viska lepih emocija..
pa da :manikir:

covek se uci dok je ziv.
 
Шта би било спорије? Још пар пољубаца? Секс са бившом/бившим?

ne ne ne

ali postoji neka mashnica satenska koja vas ipak nekako josh vezhe sa tom proshloshtju

iako znam da recimo sa tim cojekom nema leba opet ga poznajem u dushu ostali smo prijatelji i tako odjednom uopshte ne namjerno desilo se

dve sekunde duzhe nije trajalo i onda sam ga gurnula i kazala ---> begaj bre
 
ne ne ne

ali postoji neka mashnica satenska koja vas ipak nekako josh vezhe sa tom proshloshtju

iako znam da recimo sa tim cojekom nema leba opet ga poznajem u dushu ostali smo prijatelji i tako odjednom uopshte ne namjerno desilo se

dve sekunde duzhe nije trajalo i onda sam ga gurnula i kazala ---> begaj bre

al da je trajala 3 sec bilo bi :gace::brus:
 
ne ne ne

ali postoji neka mashnica satenska koja vas ipak nekako josh vezhe sa tom proshloshtju

iako znam da recimo sa tim cojekom nema leba opet ga poznajem u dushu ostali smo prijatelji i tako odjednom uopshte ne namjerno desilo se

dve sekunde duzhe nije trajalo i onda sam ga gurnula i kazala ---> begaj bre

Desilo se.
Pa je trajalo.
Slucajno.

Aha.
 
ne ne ne

ali postoji neka mashnica satenska koja vas ipak nekako josh vezhe sa tom proshloshtju

iako znam da recimo sa tim cojekom nema leba opet ga poznajem u dushu ostali smo prijatelji i tako odjednom uopshte ne namjerno desilo se

dve sekunde duzhe nije trajalo i onda sam ga gurnula i kazala ---> begaj bre

Капирам, али то је само питање да ли ти имаш храбрости да покушаш да седиш на две столице или немаш. Ето, занимало те да видиш да ли можеш, али ниси смела/хтела да седиш дуже од две секунде.

Била си на искушењу, али се се вратила на прву столицу.

Е сад, да ли ће ти та "сатенска машница" играти пред очима док љубиш овог садашњег...
 
Капирам, али то је само питање да ли ти имаш храбрости да покушаш да седиш на две столице или немаш. Ето, занимало те да видиш да ли можеш, али ниси смела/хтела да седиш дуже од две секунде.

Била си на искушењу, али се се вратила на прву столицу.

Е сад, да ли ће ти та "сатенска машница" играти пред очима док љубиш овог садашњег...


tjah

:confused:
 

Back
Top