Zvezde uz Joksimovića !

Gostovala je Colja u emisiji gde je astroloski govorila ljudima sta da obuku za novu godinu.Toliko o njoj


Ja licno ne verujem da ce tako biti,retko oni pogode
http://www.***************/vesti-zabava/zvezde-uz-joksimovica

- Ove godine se „Evrosong“ se zove „Zapali svoju vatru“, o čemu i govori pozicija Meseca, koji će te večeri biti u vatrenom znaku Lavu.Kaze - Colja
.


O tome ne govori pozicija Meseca,govor i pojasnjenja nisu pod njegovim uplivom,Mesec moze pokazati mesto desavanja odredjene radnje.Sam naziv nije u skladu sa njegovim hodom,jer Mesec je voda a voda gasi vatru,istu moze zapaliti Mars ili Sunce.
pogglethelesser_detail.png
 
Ne kazem nista, parametre sto je navela za Zeljka da ce ostvariti uspeh on je vec ostvario uspeh,drugi put se plasirao na Eurosong a prvi put je osvojio drugo mesto.Bilo je i u medijima price da ce se plasirati dobro nevezano za astro parametre.

Ovogodisnje su sve neke uspavanke,ko mrtve da opevaju,ja bi dao glas ovoj italijanki,mada oni tradicionalno ne dobijaju puno.

 
mislila sam konkretno na ovogodisnje takmicenje

Nemam pogled na njegovu natalnu pa ne mogu reci na osnovu ovih parametara sto su izneseni.Misljenje Vujovica mi je prihvatljivije,uspeh koji navodi Colja se moze primeniti na njegov vec drugi plasman za pesmu Evrovizije,vec osvojeno drugo mesto,plus postoje pevaci koji imaju izazovnije i lepse polozene aspekte u tom periodu.

Colja
Sam pogled na natalnu kartu prvog „Evrosonga“, koji je održan 24. 5. 1956. u Luganu, i natalnu kartu Joksimovića, govori da on kroz to takmičenje mora imati uspeha. Ove godine se „Evrosong“ zove „Zapali svoju vatru“, o čemu i govori pozicija Meseca, koji će te večeri biti u vatrenom znaku Lavu. Baš Mesec prolazi kroz Željkovu prvu kuću i donosi mu naklonost publike. Željko će zasigurno profitirati. Međutim, on će biti razočaran glasanjem zemalja za koje misli da su mu vrlo naklonjene. Iako će ga boleti grlo, pozicija zvezda mu daje visok plasman (prva tri mesta), kao i veliku šansu za pobedu - uverena je Colja,

O tome ne govori pozicija Meseca,govor i pojasnjenja nisu pod njegovim uplivom,Mesec moze pokazati mesto desavanja odredjene radnje.Sam naziv nije u skladu sa njegovim hodom,jer Mesec je voda a voda gasi vatru,istu moze zapaliti Mars ili Sunce.

Vujovic
Bik-Lav se uvek oseća dobro u sopstvenoj koži i veoma je uporan kad ide ka nekom cilju. Kad je 2004. tranzitni Saturn u Biku prelazio preko Željkovog vrha 10. polja u natalnoj karti, Željko je na „Evrosongu“ u Istanbulu osvojio drugo mesto, ali sad je Saturn u Vagi, retrogradan, kao i vladar 10. polja Venera, koja je prividno u retrogradnom hodu, i oni ukazuju da se uspeh neće ponoviti 24. maja, kad Željko nastupa,Sunce će biti na njegovom Saturnu u svom tranzitu na 4. stepenu Blizanaca, što ukazuje na ograničenja, teškoće i sklonost ka pesimizmu.

Takođe, Sunce pravi opoziciju sa Neptunom jer Željko ima u svojoj natalnoj karti opoziciju Saturna i Neptuna, što ukazuje na razočaranje, kao i samozavaravanje i podložnost negativnim utiscima. Nažalost, pomračenje Sunca 21. maja 2012. u Željkovom 10. polju statusa i karijere najavljuje tamnu stranu njegove karijere u narednim danima. Pitanje je da li će Željko stići do finala. Beskrajna je zbirka tranzitnih planeta koja ukazuje da se Željko neće lepo provesti u Bakuu - uveren je Vujović.

Covek je lepo objasnio,da je ovde dobio bi reputaciju.
 
Obratila si se na pogresno mesto,jer astrologija je nauka o karakteru.Moje misljenje na osnovu podataka iz uvodnog posta isto je kao i gospodina Vujovica,sira analiza obuhvatala bi sate posla a za to se nema vremena nedostaju i parametri koji su potrebni.Svrati sutra do do kladionice pa pogledaj prognoze i kotiranje ucesnika
 

Back
Top