youtube problem

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
Vrlo prosta stvar, naime, sećam se da je nekad moglo, pustiš video da se buferuje, odgledaš i samo replay furaš bez da se buferuje ponovo, međutim sad to ne ide, kad god premotam klip on krene ponovo sa bufferingom, a iritantno je jer nemam baš brz internet a gledam snimke u 720p ili jače, šta da radim pomoć xD
 
Vrlo prosta stvar, naime, sećam se da je nekad moglo, pustiš video da se buferuje, odgledaš i samo replay furaš bez da se buferuje ponovo, međutim sad to ne ide, kad god premotam klip on krene ponovo sa bufferingom, a iritantno je jer nemam baš brz internet a gledam snimke u 720p ili jače, šta da radim pomoć xD
smanji ga na 240p,jeste da je los kvalitet ali mislim da ces tako da resis problem,to ja radim kada ispucam internet na kraju meseca tj kad mi ga uspore
 
Ja imam drugi problem sa youtube-om.
Kada pustim video, zvuk pesme, reci... se cesto ponavlja nekoliko puta kao da ste u pecini, ili na planini pa vicete i po malo mi secka i sve se sporo dogadja.
Brzina interneta mi je 5 mb/s i sve mogu lepo da radim. Svi drugi online player-i mi glatko rade.
Cesto gledam anime epizode na internetu, druge serije, trailer-e sa imdb-a i sve radi odlicno.
LOL, da li moze neko da identifikuje problem i da mi kaze kako to da fiksiram?
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top