Šta reći "Pešić: Tadić uzurpirao kompletnu vlast"

Vanja R.

Aktivan član
Poruka
1.331
Šta reći kad mu (tamo njemu) "njegovi" misle/pričaju ovako o njemu i o izborima u njegovoj režiji i izvedbi :lol::zcepanje::hahaha::zper::rotf::brus:

...E, pa zato što imate novog Miloševića, što imate nekoga ko je stavio sve pod svoju kontrolu. Čitava ta piramida vlasti je napravljena, a glavni „štrumf“, šef te piramide, jeste Boris Tadić....

Mi smo posle 12 godina došli praktično na istu tačku da ponovo imamo vlast jednoga čoveka koji je stavio sve pod svoju kontrolu, a to je Boris Tadić. Ako uništite tri osnovne grane državne vlasti, i sve kontrolne mehanizme, ako tužilaštvo radi na SMS, ako nema nezavisnog suda – a bila sam u parlamentu i znam da su partije davale svoje sudije - onda je to totalna uzurpacija vlasti koju je izvršila grupa ljudi čiji je centar Boris Tadić i njegov kabinet, grupa ljudi koja vlada, ali koja je potpuno nekažnjiva, kaže u intervjuu za Radio Slobodna Evropa sociološkinja i doskorašnja poslanica Vesna Pešić.

Pročitajte ceo tekst : http://www.slobodnaevropa.org/content/pesic_tadic_uzurpirao_kompletnu_vlast/24579996.html
 
A BoTa ako pobedi, ima da menja ustav (da izbaci Kosovo) pa onda po tom novom ustavu ima jos nova dva mandata. Jer se po (placenoj) odluci ustavnog suda brojac resetuje svaki put kad se promeni ustav. Bota moze da menja ustav na svaka dva mandata i da vlada dozivotno.

Може да га *уши БоТа.Зар није за промјену устава потребан и референдум?
 
Vesna Pesic je izbacena iz LDP i nema je ni na jednoj listi jer je niko ne zeli. Uzivaj u penziji Vesna pusti mladje da bistre politiku,

naravno da je izbacena mislim u DS i LDP-u se cene samo idioti, budale, lopovi i teletabisi spremni da kao pesmicu ponavljaju svaku Cedinu i Tadicevu mantru, tj oni koji ne umeju ili nece da ukljuce mozak.
 
Šta reći kad mu (tamo njemu) "njegovi" misle/pričaju ovako o njemu i o izborima u njegovoj režiji i izvedbi :lol::zcepanje::hahaha::zper::rotf::brus:

...E, pa zato što imate novog Miloševića, što imate nekoga ko je stavio sve pod svoju kontrolu. Čitava ta piramida vlasti je napravljena, a glavni „štrumf“, šef te piramide, jeste Boris Tadić....

Mi smo posle 12 godina došli praktično na istu tačku da ponovo imamo vlast jednoga čoveka koji je stavio sve pod svoju kontrolu, a to je Boris Tadić. Ako uništite tri osnovne grane državne vlasti, i sve kontrolne mehanizme, ako tužilaštvo radi na SMS, ako nema nezavisnog suda – a bila sam u parlamentu i znam da su partije davale svoje sudije - onda je to totalna uzurpacija vlasti koju je izvršila grupa ljudi čiji je centar Boris Tadić i njegov kabinet, grupa ljudi koja vlada, ali koja je potpuno nekažnjiva, kaže u intervjuu za Radio Slobodna Evropa sociološkinja i doskorašnja poslanica Vesna Pešić.

Pročitajte ceo tekst :

Al mi nekako vrlo kvari taj ugodjaj ovaj do nje, znamo ga dobro.
 
Сваки пут пред други круг, ЧЈ и његови сличномишљеници се окрену против Тадића. Исто је било и 2008.

Али сваки пут, Борис тријумфује и без њихове помоћи.

А после битке: ЧЈ и ВП обично причају да су одувек били за Тадића у другом кругу...
 
ziveli-brate.jpg


Slike sve govori , A ŠA ĆE BITI SA NAMA ?!
 
A BoTa ako pobedi, ima da menja ustav (da izbaci Kosovo) pa onda po tom novom ustavu ima jos nova dva mandata. Jer se po (placenoj) odluci ustavnog suda brojac resetuje svaki put kad se promeni ustav. Bota moze da menja ustav na svaka dva mandata i da vlada dozivotno.

A šta ti misliš iskreno, ima li šanse da ne pobedi?

Ako ne pobedi, pokrace izbore. A Toma nece da se buni jer je njegov.

Po meni je samo pitanje da li će ovog puta da mu čestita već u 9 kao 2008. ili tek za neki dan pošto malo otkuka, kako je pokradeno.
 
A BoTa ako pobedi, ima da menja ustav (da izbaci Kosovo) pa onda po tom novom ustavu ima jos nova dva mandata. Jer se po (placenoj) odluci ustavnog suda brojac resetuje svaki put kad se promeni ustav. Bota moze da menja ustav na svaka dva mandata i da vlada dozivotno.

Razume se,to uraditi u prvih mesec dana vlade. Uostalom šta će nam tamo neko Kosovo,Vojvodina,Sandzak/raška,Republika Srpska,nema predaha dok Beogradski Pašaluk neudje u Eu,ionako ćemo svi biti turci za par decenija...
 

Back
Top