Banke otpisuju 300 milijardi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.416
Banke otpisuju 300 milijardi?
S. MORAVČEVIĆ | 13. maj 2012. 20:55 | Komentara: 3

Sve je više problematičnih pozajmica koje bankari ne mogu da naplate od klijenata. Kredite najviše ne vraćaju firme, pa građani sa stambenim zajmovima


http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.239.html:379634-Banke-otpisuju-300-milijardi

Pitate se kako? Pa lepo. Prvo je on bio taj koji je pumpao dinar kreditima na svoju nerealnu vrednost od 79 dinara za 1 evro pred prosle izbore

Onda je on taj koji je svojim potezima unistio nasu ekonomiju , pa zato gradjani Srbije zaradjuju 50% manje nego pre 4 godine

Zatim je on taj koji je digao cene svega u Srbiji u nebesa

Zatim je on taj koji nonstop dize poreze da bi uzimao nove kredite

Zatim je on taj koji dozvoljava bankarskoj mafiji da dize narodu marze na kredite kako oce

Sve to rezultuje time da su rate kredita za obicne gradjane porasle od 100-200%

A kriza tek stize . Mislim ona prava

Ja racunam da ce preko 50% gradjana koji imaju stambene kredite a plate primaju u dinarima - ostati bez tih nekretnina u naredne 4 godine
 
Ko ih je terao da uzimaju kredite?
Bota?

Bota je kreirao ekonomsko okruzenje pod kojim vracanje kredita nije moguce za vise od 50% onih koji su ih uzeli

a to ekonomsko okruzenje ukljucuje pumpanje dinara prvo na nerealnu vrednost od 75 din za 1 evro , zatim ispumpavanje dinara na 115 dinara za 1 evro - do sada

zatim smanjenje plata i penzija za 50%

zatim otpustanje 700.000 zaposlenih

sve to proizvodi ovaj efekat/rezultat.
 
hebote.. ima li neka tema bez tebe i tvoje 'intelektualne' superiornosti?

Lepo sam ja reako, ne mos' tebe ni plamenobacacem oterati....

Sam si kriv..
Patrick_from_Spongebob_by_hermanmunster.jpg
 
Banke otpisuju 300 milijardi?
S. MORAVČEVIĆ | 13. maj 2012. 20:55 | Komentara: 3

Sve je više problematičnih pozajmica koje bankari ne mogu da naplate od klijenata. Kredite najviše ne vraćaju firme, pa građani sa stambenim zajmovima


http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.239.html:379634-Banke-otpisuju-300-milijardi

Pitate se kako? Pa lepo. Prvo je on bio taj koji je pumpao dinar kreditima na svoju nerealnu vrednost od 79 dinara za 1 evro pred prosle izbore

Onda je on taj koji je svojim potezima unistio nasu ekonomiju , pa zato gradjani Srbije zaradjuju 50% manje nego pre 4 godine

Zatim je on taj koji je digao cene svega u Srbiji u nebesa

Zatim je on taj koji nonstop dize poreze da bi uzimao nove kredite

Zatim je on taj koji dozvoljava bankarskoj mafiji da dize narodu marze na kredite kako oce

Sve to rezultuje time da su rate kredita za obicne gradjane porasle od 100-200%

A kriza tek stize . Mislim ona prava

Ja racunam da ce preko 50% gradjana koji imaju stambene kredite a plate primaju u dinarima - ostati bez tih nekretnina u naredne 4 godine

Tiksi lupas kao i obicno:hahaha:
 
Sad tih 1300 sada je ralno kao tada 550-600...

bas tako cene su se duplirale.

ja imam sad pare da kupim novu nekretninu bilo kucu ili stan al cu da sacekam jos godinu dana jer predvidjam da ce za godinu da propadne kompletna ekonomija srbije, kriza ce da bude na maksimumu a samim tim ce cene nekretnina da budu najnize.

evo gledam u beogradu salje mi jedan sajt preko twittera oglase iz cele srbije, pala cena na nbgd na 1100 evra kvadrat a ovi sto su uzimali kredite su placali te iste stanove pre samo 4 godine duplo skuplje po kvadratu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top