negdje je bilo ali pomozote jer me bas muci

Velika vjerovatnoca je sledeca:

Mnogo toga ima upotrebljivo za tu vrstu posla ali nije i besplatno pa samim tim imas i ogranicenja za rad, ili sto je jos gore da su DEMO verzije tih programa... Sad da bi odradio posao da valja, treba da imas ful verziju nekog od programa da bi obavio posao do kraja..

Dakle: ja se slabo bakcem sa tim, a pogledaj malo po forumu sta se najvise primjenjuje.. AKo stignem pretrazicu i ja i staviti ti link.. Poz.
 
ja dvd prvo ubacim u dvd decrypter da bi ga razdvojio na audio i video m2v i ac3 ili wav itd.Zatim ta dva fajla ubacim u tmpg enc. i spojim ih u jedan mpeg2 file.Kad dobijes mpeg2 file mozes ga ubaciti u bilo koji program za pravljenje divx.
ovaj deo posla traje oko 30 min.Mpeg2 cita ama bas svaki prog.za pravljenje divx. .npr. dr.divx , virtual dub, winavi itd.problem ti se moze javiti samo u slucaju da neznas da pretvoris ac3 u wav ali za to i nema neke potrebe.Sigurno ima i programa koji rade isti ovaj posao na laksi nacin ali verovatno sam posao traje mnogo duze.U slucaju da imas dvd lab u njega mozes ubaciti gotov mpeg 2 file
i samo mu redukovati velicinu na 2 puta po 700 mb tako da u tom slucaju i ne moras da konvertujes u divx jer takav mpeg2 svi mogu da procitaju.U slucaju da ima problema oko citanja mpeg2 file koristis elecard mpeg 2 codec. uh
 

Back
Top