ЧОВЕК СВЕ ОБЈАСНИО-ИЗБОРИ ТОТАЛНО ФЕР И ПОШТЕНИ

Evropenda

Domaćin
Banovan
Poruka
4.980
Ево сада сам гледао дневник, објективну и коректну емисију, која испуњава наше право да знамо све.

Гостовао је Марко Благојевић, програмски директор ЦЕСИД-а. човек коме ја безгранично верујем. Рекао је да нема говора ни о каквој крађи, да су све странке имале контролоре, добиле копије записника након пребројавања гласова и да су избори били истински фер и поштени, што је потврдио ОЕБС и америчка амбасада.

Милим да би после овога требало забранити на форуму све теме и дискутовање о наводној крађи на изборима, а оне који помињу крађу најстрожије кажњавати и бановати их са форума.
 
Ево сада сам гледао дневник, објективну и коректну емисију, која испуњава наше право да знамо све.

Гостовао је Марко Благојевић, програмски директор ЦЕСИД-а. човек коме ја безгранично верујем. Рекао је да нема говора ни о каквој крађи, да су све странке имале контролоре, добиле копије записника након пребројавања гласова и да су избори били истински фер и поштени, што је потврдио ОЕБС и америчка амбасада.

Милим да би после овога требало забранити на форуму све теме и дискутовање о наводној крађи на изборима, а оне који помињу крађу најстрожије кажњавати и бановати их са форума.

Nekome bezgranicno verujes? Svasta.
 
Svaki demokrata i evropenda je lopov. Po definiciji.

A svakom lopovu mesto je u zatvoru. Od tadića pa do tebe.

Мене?

Јел можете нешто да ми обећате? Ако Богољуб Карић поведе револуцију преко видео-бима, да ме нећете хапсити и тући. Ипак сам ја ваш колега и другар. И мислим најбоље за Србију, пред којом су само два пута, или Евроинтеграције или нестанак.
 
Ево сада сам гледао дневник, објективну и коректну емисију, која испуњава наше право да знамо све.

Гостовао је Марко Благојевић, програмски директор ЦЕСИД-а. човек коме ја безгранично верујем. Рекао је да нема говора ни о каквој крађи, да су све странке имале контролоре, добиле копије записника након пребројавања гласова и да су избори били истински фер и поштени, што је потврдио ОЕБС и америчка амбасада.

Милим да би после овога требало забранити на форуму све теме и дискутовање о наводној крађи на изборима, а оне који помињу крађу најстрожије кажњавати и бановати их са форума.

"Izbori su bili semokratski i fer, stoga donosimo zakon o strogom kažnjavanju svih onih koji tvrde suprotno!"
 
Мене?

Јел можете нешто да ми обећате? Ако Богољуб Карић поведе револуцију преко видео-бима, да ме нећете хапсити и тући. Ипак сам ја ваш колега и другар. И мислим најбоље за Србију, пред којом су само два пута, или Евроинтеграције или нестанак.

Niti smo mi sudije niti porota.
Ko nije lopov i kriminalac ima pravo da zivi u svojoj državi Srbiji kako hoće i ume. Naravno bez kršenja zakona i Ustava. Ostali idu iza rešetaka. A ti razmišljaj koga si sve krao, reketirao ili potkradao i za koliko.
 
Мене?

Јел можете нешто да ми обећате? Ако Богољуб Карић поведе револуцију преко видео-бима, да ме нећете хапсити и тући. Ипак сам ја ваш колега и другар. И мислим најбоље за Србију, пред којом су само два пута, или Евроинтеграције или нестанак.

Niko ne sme ni krivo da te pogleda !
 
Ево сада сам гледао дневник, објективну и коректну емисију, која испуњава наше право да знамо све.

Гостовао је Марко Благојевић, програмски директор ЦЕСИД-а. човек коме ја безгранично верујем. Рекао је да нема говора ни о каквој крађи, да су све странке имале контролоре, добиле копије записника након пребројавања гласова и да су избори били истински фер и поштени, што је потврдио ОЕБС и америчка амбасада.

Милим да би после овога требало забранити на форуму све теме и дискутовање о наводној крађи на изборима, а оне који помињу крађу најстрожије кажњавати и бановати их са форума.

:rotf: divan ti je avatar :lol:
 
Niti smo mi sudije niti porota.
Ko nije lopov i kriminalac ima pravo da zivi u svojoj državi Srbiji kako hoće i ume. Naravno bez kršenja zakona i Ustava. Ostali idu iza rešetaka. A ti razmišljaj koga si sve pokrao, reketašio ili potkradao i za koliko.

Ја? Покрао? Никад никог. Можда и јесам нешто али се не сећам. Сви ми волимо да украдемо помало. Кад сам био основац крали смо по продавницама.
 
Наравно да нећу. Само питање је дал људи знају ко је на њему.

Sto se sprdas sa evrointegracijama? Zar ti nije jasno da one nemaju alternativu i o njima, ako ih zaista podrzavas, moras da govoris sa duznim postovanjem. Zafrkavati se ne spada u evropske manire, moras da budes ozbiljan kao npr. dragosh, jomini ili Registra.
 
Наравно да нећу. Само питање је дал људи знају ко је на њему.


Како да не - мистер Бин, европенда над европендама. :mrgreen:

Јел' он оно беше почео као војни аналитичар? И завршио у ЦЕСИДу... :lol:
 
Ma, крадуцкање...

Zoran Živković: Ne može se pričati o slučajnosti

Bivši gradonačelnik Niša Zoran Živković izjavio je povodom malverzacija sa glasačkim listićima, da je potrebna brza istraga o izbornim nepravilnostima, kako bi se skinula mrlja sa imena grada, prenosi portal Južne vesti. Komentarišući poništavanje glasanja zbog viška listića u glasačkim kutijama i glasine o pronađenom "izgubljenom" džaku sa glasačkim listićima, Živković je rekao da je u pitanju "velika bruka" za grad.

"Jako je loše da se u Nišu nakon izborne krađe iz 1996. desi bilo šta što može da podseti na tu veliku bruku. Ali, očigledno da se dešava", rekao je Živković, naglasivši da se ne može pričati o slučajnosti. "Da je slučajnost, teško da bi se desilo na tako velikom broju glasačkih mesta. A, ako je tačno da je pronađen taj džak, to očigledno ukazuje da je neko učestvovao u organizovanom izigravanju narodne volje", kaže Živković.

Marko Blagojević, CESID: U svakom sistemu postoje rupe

Izvršni direktor CESID-a Marko Blagojević izjavio je povodom obelodanjivanja brojnih izbornih malverzacija, da su zloupotrebe na izborima moguće, ali da mu je ipak „neobično da promakne izborna krađa". On je između ostalog rekao da "u svakom sistemu postoje rupe i samo je pitanje da li postoji neko ko je raspoložen da te rupe koje postoje zloupotrebi".
http://www.e-novine.com/srbija/srbij...oj-Srbiji.html
 
Ево сада сам гледао дневник, објективну и коректну емисију, која испуњава наше право да знамо све.

Гостовао је Марко Благојевић, програмски директор ЦЕСИД-а. човек коме ја безгранично верујем. Рекао је да нема говора ни о каквој крађи, да су све странке имале контролоре, добиле копије записника након пребројавања гласова и да су избори били истински фер и поштени, што је потврдио ОЕБС и америчка амбасада.

Милим да би после овога требало забранити на форуму све теме и дискутовање о наводној крађи на изборима, а оне који помињу крађу најстрожије кажњавати и бановати их са форума.

Питај тог мравоједа да ти објасни ово:

цитат:
Марко Благојевић (ЦЕСИД)
…је посебна прича, он вероватно сматра да „својој“ отаџбини Србији још није довољно дубоко забио нож у леђа…
marko-blagojevic1.jpg
Недавно, приликом покушаја организовања субверзивне и анти-државне (анти-руске) активности (за потребе западних обавештајних служби) у руском „Подмосковљу“ је демаскиран јавно од стране руске државне телевизије и сабсеквентно протеран из братске Русије.
 
Питај тог мравоједа да ти објасни ово:

цитат:
Марко Благојевић (ЦЕСИД)

…је посебна прича, он вероватно сматра да „својој“ отаџбини Србији још није довољно дубоко забио нож у леђа…
marko-blagojevic1.jpg
Недавно, приликом покушаја организовања субверзивне и анти-државне (анти-руске) активности (за потребе западних обавештајних служби) у руском „Подмосковљу“ је демаскиран јавно од стране руске државне телевизије и сабсеквентно протеран из братске Русије.

Ја кажем, овај ће на тешку робију.
 
Ево сада сам гледао дневник, објективну и коректну емисију, која испуњава наше право да знамо све.

Гостовао је Марко Благојевић, програмски директор ЦЕСИД-а. човек коме ја безгранично верујем. Рекао је да нема говора ни о каквој крађи, да су све странке имале контролоре, добиле копије записника након пребројавања гласова и да су избори били истински фер и поштени, што је потврдио ОЕБС и америчка амбасада.

Милим да би после овога требало забранити на форуму све теме и дискутовање о наводној крађи на изборима, а оне који помињу крађу најстрожије кажњавати и бановати их са форума.

http://3.***************/-Ohv5FmQO73E/T1QOEf8pAeI/AAAAAAAAB6Q/auz6SDRt98s/s1600/ELEGANCI+CIGO+kravata+do+jaja.jpg
 

Back
Top