Glumci,koji to nisu

gost 275405

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.751
Podstaknut sugestijama dvoje učesnika (hvala Goxy i Honduras ),shvatio sam da postoji ceo jedan univerzum glumaca koji to nisu po svojoj primarnoj profesiji, nego su se našli na neki način u filmu.

Spomenut je Dejvid Bouvi.Na nesreću nije imao uloge u nekim zaista velikim filmovima,koji se pamte.Lavirint,Glad ,Srećan Božić mr. Lorens, su po mom mišljenju ipak dobra,ali ne i vrhunska ostvarenja,ali je pokazao fantastičan glumački talenat.

Jednom rečju-nisu glumci ,ali su glumili.

Ali neću započeti temu Bouvijem, nego jednim drugim ne-glumcem,koji je glumio .

Dakle,ovo je Stanojlo Milinković,ostao zapamćen u filmovima po scenarijima Dušana Kovačevića.


http://1.***************/_8LdJqVKS9QU/Sf1-FnnfPlI/AAAAAAAAATc/LPM06jHsnIc/s320/Cover.jpg
 
^Glumio je Sting u kod Gaj Richija u Dve chadjave dvocevke...

Mik Dzeger je trebao da glumi u 'Fitzcarraldo' -


... a glumio je i u mom omiljenom filmu iz detinjstva Fridzek... a i makroa Andi Garsiji u nekom filmu cijeg se naziva ne secam( mrzi me da preturam po imdb-u)...
 
Sting u filmu Stormy Monday Majka Figisa.


... a glumio je i u mom omiljenom filmu iz detinjstva Fridzek... a i makroa Andi Garsiji u nekom filmu cijeg se naziva ne secam( mrzi me da preturam po imdb-u)...



Mik Džeger je fantastično je odradio posao u Fridžeku.Njemu savršeno stoji ta uloga očinski nastrojenog negativca, sa životnom filozofijom -ne možeš da me pobediš mali, ali si pokazao da si srčan petlić, kidaj, oprošteno ti je.:lol:
Jer u suštini glavnog junaka, spasava dobra volja Vacendaka.

battleship-20120418043740194.jpg
 
Poslednja izmena:
Mislio sam da je Sting glumio samo u filmu Dina

Sting se prvi put pojavio u nekom filmu o Sex Pistolsima, skidaju mu gace Dzoni Roten i Co' u nekom kupe kabriu i smeju mu se u nekom manicnom maniru, tako nesto ( nije Great RnR swindle)... te filmove je stancovao Malkolm Meklaren... nema pojma pod koji zanr bi danas potpali... mozda muzicki dokumentarac, ali kod njih ima i dosta glume... nije recimo kao onaj sa Pepersima gde se zatvore u neku menshn i stvaraju muziku po ceo dan... a kamera prati proces... Dzizs, mislim da imam Great RnR swindle jos uvek negde na vhs-u... zabaceno u ormanu...
 
Arnold Švarceneger :mrgreen:

Ne znam, meni je Mos Def bio sjajan u 16 blokova, posle tog filma nikako ne mogu da razumem da on stvarno nije blago retardiran :D Ima ona odlična scena u busu sa devojčicom kad kaže da mu je taj dan rođendan, a Brus Vilis samo što ne zaplače :sad2: :rotf:
 
Da ne bi ova tema postala "Pevaci/muzicari na filmu" reci cu Eric Cantona :cool: Igr'o je u "Elizabeth" pored C.Blanshet i G.Rush-a;a i u hvaljenom filmu K.Loach-a - "Looking for Eric".Igrao je u jos dosta filmova,ali ova dva se izdvajaju po kvalitetu.
Zatim Ray Allen,NBA zvezda,igrao je u filmu Spike-a Lee-ja "He Got a Game".Idemo dalje,Gisele Bündchen je igrala u rimejku francuskog "Taxi-ja".Jedino nje se i secam iz tog filma,lol.
Vratimo se na pevace : :Legendarni "Ol'Blue Eyes" Frank Sinatra je imao impresivnu glumacku karijeru.Da spomenem samo neke od brojnih sjajnih ostvarenja koje je snimio : "From Here to Eternity","The Man with the Golden Arm","The Manchurian Candidate","Von Ryan's Express".Naravno,spomenuti Sinatru bez pomene Dean-a Martin-a je blasfemija :) Dean je igr'o,izmedju ostalog,u "Rio Bravo","Kiss Me, Stupid" itd.Hmmmm,tu su i Timberlake,50 Cent,Rihanna i gotovo svi noviji pevaci :roll::confused:
Ah,da Vinnie Jones! :) Lik po profesiji fudbaler,ali daleko poznatiji k'o glumac (barem meni).Miljenik Guy-a Ritchie-ja,btw.
 
U seriji WIRE glumi nekoliko pravih policajaca i maloletnih delikvenata:
Snoop (i u RL Snoop, delikvent)
snoop-pearson.jpg


Mello (pravi policajac Džej Landsman)
http://2.***************/_sIaitixYQ2M/SNgjPGsPKJI/AAAAAAAABBU/hN69knIZZXw/s400/Wire_Jay+Landsman.jpg

Cheese (muzičar Method Man)
wire-method-man7.jpg
 
Da ne bi ova tema postala "Pevaci/muzicari na filmu" reci cu Eric Cantona :cool: Igr'o je u "Elizabeth" pored C.Blanshet i G.Rush-a;a i u hvaljenom filmu K.Loach-a - "Looking for Eric".Igrao je u jos dosta filmova,ali ova dva se izdvajaju po kvalitetu.
Zatim Ray Allen,NBA zvezda,igrao je u filmu Spike-a Lee-ja "He Got a Game".Idemo dalje,Gisele Bündchen je igrala u rimejku francuskog "Taxi-ja".Jedino nje se i secam iz tog filma,lol.
Vratimo se na pevace : :Legendarni "Ol'Blue Eyes" Frank Sinatra je imao impresivnu glumacku karijeru.Da spomenem samo neke od brojnih sjajnih ostvarenja koje je snimio : "From Here to Eternity","The Man with the Golden Arm","The Manchurian Candidate","Von Ryan's Express".Naravno,spomenuti Sinatru bez pomene Dean-a Martin-a je blasfemija :) Dean je igr'o,izmedju ostalog,u "Rio Bravo","Kiss Me, Stupid" itd.Hmmmm,tu su i Timberlake,50 Cent,Rihanna i gotovo svi noviji pevaci :roll::confused:
Ah,da Vinnie Jones! :) Lik po profesiji fudbaler,ali daleko poznatiji k'o glumac (barem meni).Miljenik Guy-a Ritchie-ja,btw.

I to je dosta dobro glumio. S njim u tom filmu je igrao i onaj lik iz Lejkersa... zaboravih mu ime... ali taj je imao i pedeset drugih uloga... cak i po nekim serijama...
 

Back
Top