Дачић као будући Премијер?

Дачић као будући Премијер?

  • Савршено

  • Катастрофално

  • Немам став


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ко год да буде премијер ова госпођа ће и даље да вуче конце и управља српском политиком...

Какви смо постали,боље нисмо ни заслужили..

Angela-Merkel.jpg
 
Како гледате не могућност да господин Ивица Дачић лидер СПС-а постане нови Премијер Србије?

Ne znam Bota reče niko ne može da ga ucenjuje, Mladjo reče da neće da ulazi u Vladu samo da bi u njoj bio, Preokret reče da je Kosovo izgubljeno .... a ovaj što svima njima treba Premijer da bude reče da treba "crvenu liniju" na Ibru postaviti .... pa sad neko će da slaže i masno pogazi principe .... al tako je to u Srbiji :mrgreen:....
Lično sam zgrožen takvom pomisli :roll:.... ne znam šta o ovome ovi što su za DS i LDP glasali .... jel Vam prihvatljiv mali debeli iz Žitoradje ....:hahaha:
 
Не жалим да Дачић изневери своје бираче и да уђе у колацију са ђаволима Николићем и бартом му Тадићем ,часније је да остане опозиција
па да заједно рушимо и светимо се за онај ОКТОБАР
 
Ne znam Bota reče niko ne može da ga ucenjuje, Mladjo reče da neće da ulazi u Vladu samo da bi u njoj bio, Preokret reče da je Kosovo izgubljeno .... a ovaj što svima njima treba Premijer da bude reče da treba "crvenu liniju" na Ibru postaviti .... pa sad neko će da slaže i masno pogazi principe .... al tako je to u Srbiji :mrgreen:....
Lično sam zgrožen takvom pomisli :roll:.... ne znam šta o ovome ovi što su za DS i LDP glasali .... jel Vam prihvatljiv mali debeli iz Žitoradje ....:hahaha:

Могао би имати мало више поштовања према можда будечем премијеру а ускоро и председнику
 
Како гледате не могућност да господин Ивица Дачић лидер СПС-а постане нови Премијер Србије?


Dacic je lik koji me podseca na lose dane ali ako donese pobedu demokratama OK neka bude ....jer i Toma je lik koji me podseca na lose dane ....u svakom slucaju glasati za Tadica i buducnost a rusofile u zaborav
 
Jel prema ovom ********* :hahaha: majke ti ....


Mogu i za Patrijarha da ga postave za mene je on, ono što neću da napišem ... ali slika govori više o reči .....

Ма Дачић је бре лав за њих све заједно да неће можда Тома који зна да састави реченицу "Еба ћу ти матер ја на реплици"да ми буде премијер

Дачић је мени бар више за министра одбране има некако стила за све а и премијер зашто не ,он се пита
 
Dacic je lik koji me podseca na lose dane ali ako donese pobedu demokratama OK neka bude ....jer i Toma je lik koji me podseca na lose dane ....u svakom slucaju glasati za Tadica i buducnost a rusofile u zaborav

Само нека ми неко каже разлику између Томе и брата му Тадића ,ето само неко нека каже
 

Back
Top