Laž je i podvala da su kladionice nepristrasne

Alberty

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.456
Ovih dana sam na dosta internet foruma video izveštaje iz kladionica o rejtingu političkih stranaka, uz komentar kako su kladionice navodno nepristrasne. Znajući da poučeni iskustvom, jedan deo našeg naroda više ne veruje agencijama za istraživanje javnog mnenja, jer su većina njihovih anketa naručene od strane političkih stranaka. Do sada su nam preostale kladionice kao jedini tobož ''nepristrasni i pouzdani'' izvor informacija; međutim dve stvari tu ne štimaju. Kao prvo, ljudi koji se klade u kladionicama su dobrim delom pod uticajem tih nameštenih anketa, a kao druga stvar, pitanje je ko sve poseduje lance kladionica po Srbiji i da li nam oni izbacuju prave informacije o kvotama?

Sve u svemu, za koga god ste odlučili da glasate, a pogotovo ako ste se odlučili za stranku za koju ankete tvrde da neće preci cenzus, ne dozvolite da rezlutati anketa i izveštaji iz kladionica utiču na vas da promenite tu odluku. Možda baš zbog vas koji ste se pod uticajem lažiranih anketa predomislili, vašoj stranci taman zafali baš toliko glasova za prelazak cenzusa.
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: 27E
Анализирајте мало профил људи који иду у кладионице. Да вам право кажем не знам ни једног из мог круга пријатеља који тамо залази. Свима препоручујем обилазак у мало већем луку. Није то место за паметан свет.
 
Анализирајте мало профил људи који иду у кладионице. Да вам право кажем не знам ни једног из мог круга пријатеља који тамо залази. Свима препоручујем обилазак у мало већем луку. Није то место за паметан свет.

otkud znaš da to nije mesto za pametan svet kad ne znaš nikoga ko ide u kladionicu?

ja na primer ne idem u kladionicu, ali naprotiv znam dosta pametnih ljudi koji idu u kladionicu i nisu bolesni kockari i propaliteti već im je to obična razonoda
 

Back
Top