Na zalost i posle izbora sve isto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.292
Na zalost posle svih izbora Boris ce i dalje biti predsednik a DS ce sa SPS i LDP da napravi vladu, i naravno sa Dinkicem. Srbija naravno to ne bira, zna se ko bira Srpsku vladu. Medjutim ni druga varijanta nije nista bolja (ona je cisto tu da osigura "siguricu") jer je SNS isto sto i DS jer su im gazde isti a to su Amerikanci i vladari iz senke.

Cak i da smo kao Srbi prosveceni i vidimo sta se desava ne bi bilo drugacije. Cak i da svi Srbi glasamo za potpuno ciste ljude tipa DVERI jer njih ne finansira SATANA zapad ce namontirati izbore.

Srbijo jedini izlaz je bojkot sistema i neizlaziti na izbore jer kako god glasas SATANA postavlja svoje ljude i dalje unistava Srbiju jos gore i teze nego do sada

Znam da ce uskoro biti izbrisana ili zakljucana ova tema jer su vlasnici u kandama zla ali nadam se da ce sto vise ljudi videti ovu poruku.

Evo dokaz da je sve ovo napisano istina mozete i sami proveriti ako bude kako kazem, a kazem da ce Tadic i dalje biti predsednik a DS i dalje biti okosnica nove vlade NA ZALOST po srbiju jer ce biti jos teze nego sto je danas. Poljoprivreda ce se i dalje planski unistavati kao i sve fabrike koje rade a i dalje ce se ubacivati strane banke i strani lanci prodavnica u kojima ce se prodavati strana prehrambena i sva druga roba. I dalje ce se Srbija smanjivati po svim osnovama, i dalje ce farmacija preko bolnickih i lekarskih direktiva trovati narod, a u Srbiji ce se ozakoniti genetski modifikovana hrana. Sve u svemu idese na to da se sto vise unisti i pobije SRBSKI NAROD. Bicemo jedan veliki probni balon za vladare iz senke u smislu da isprobaju svoja orudja za smanjenje ljudkse populacije na globalnom nivou. Nasa voda, vazduh i hrana bice sve vise zatrovana. DOLAZE TESKI DANI ZA SRBIJU, A JEDINI SPAS JE USTANAK I BOJKOT SVUDA I SVAGDA SISTEM SATANSKI
 
Poslednja izmena:
rugari danas sam igrom prilika prosao kroz miting srs i u ruci sam nosio cvece koje sam uzeo od urs-a, SOKIRAN SAM kakvi su ljudi bili taamo, prvo smrdeli su, ne preterujem zaista jesu drugaari, drugo imaju neke brade ruznu odecu, agresivno mlataraju zastavama, imaju obelezja fejk patriotizma, piju pivoo, jos pre pocetka mitinga su mnogi bili mrtvi pijani jedan je cak lezao na zardinjeri, svuda slike seselja, deru se, neki idu ulicom i mlataraju nekim stolicama, jooooooooooj, uopste nisam osetio prijateljsku atmosferu, iskreno sam se malko uplasio i prenerazio, ovo sve pisem onako kako jeste, objektivno...
strasno je uporediti ovaj miting sa mitingom preokreta gde su ljudi ok prijateljski i nasmejani, dzentlmeni i obazrivi...
 
rugari danas sam igrom prilika prosao kroz miting srs i u ruci sam nosio cvece koje sam uzeo od urs-a, SOKIRAN SAM kakvi su ljudi bili taamo, prvo smrdeli su, ne preterujem zaista jesu drugaari, drugo imaju neke brade ruznu odecu, agresivno mlataraju zastavama, imaju obelezja fejk patriotizma, piju pivoo, jos pre pocetka mitinga su mnogi bili mrtvi pijani jedan je cak lezao na zardinjeri, svuda slike seselja, deru se, neki idu ulicom i mlataraju nekim stolicama, jooooooooooj, uopste nisam osetio prijateljsku atmosferu, iskreno sam se malko uplasio i prenerazio, ovo sve pisem onako kako jeste, objektivno...
strasno je uporediti ovaj miting sa mitingom preokreta gde su ljudi ok prijateljski i nasmejani, dzentlmeni i obazrivi...

Vidis iako pises nudalastine ui gluposti pa cak i da je to istina daleko vise trebas da se plasis onoga sto po tebi "ugladjeni" donose. ONI DONOSE SMRT I UNISTENJE SRPSKOM NARODU SA genetski modifikovanom hranom i otrove u vazduhu i vodi. Dakle to je cega se trebamo svi plasiti a ne pijanih i neokupanih jer to ne ubija i ne unistava Srbiju
 
Na zalost posle svih izbora Boris ce i dalje biti predsednik a DS ce sa SPS i LDP da napravi vladu. Srbija naravno to ne bira, zna se ko bira Srpsku vladu. Medjutim ni druga varijanta nije nista bolja jer je SNS isto sto i DS jer su im gazde isti a to su Amerikanci i vladari iz senke.

Cak i da smo kao Srbi prosveceni i vidimo sta se desava ne bi bilo drugacije. Cak i da svi Srbi glasamo za potpuno ciste ljude tipa DVERI jer njih ne finansira SATANA zapad ce namontirati izbore.

Srbijo jedini izlaz je bojkot sistema i neizlaziti na izbore jer kako god glasas SATANA postavlja svoje ljude i dalje unistava Srbiju jos gore i teze nego do sada

Znam da ce uskoro biti izbrisana ili zakljucana ova tema jer su vlasnici u kandama zla ali nadam se da ce sto vise ljudi videti ovu poruku.

Evo dokaz da je sve ovo napisano istina mozete i sami proveriti ako bude kako kazem, a kazem da ce Tadic i dalje biti predsednik a DS i dalje biti okosnica nove vlade NA ZALOST po srbiju jer ce biti jos teze nego sto je danas. Poljoprivreda ce se i dalje planski unistavati kao i sve fabrike koje rade a i dalje ce se ubacivati strane banke i strani lanci prodavnica u kojima ce se prodavati strana prehrambena i sva druga roba. I dalje ce se Srbija smanjivati po svim osnovama, i dalje ce farmacija preko bolnickih i lekarskih direktiva trovati narod, a u Srbiji ce se ozakoniti genetski modifikovana hrana. Sve u svemu idese na to da se sto vise unisti i pobije SRBSKI NAROD. Bicemo jedan veliki probni balon za vladare iz senke u smislu da isprobaju svoja orudja za smanjenje ljudkse populacije na globalnom nivou. Nasa voda, vazduh i hrana bice sve vise zatrovana. DOLAZE TESKI DANI ZA SRBIJU, A JEDINI SPAS JE USTANAK I BOJKOT SVUDA I SVAGDA SISTEM SATANSKI

ZLO DOLAZI :sad2:

4KT33KCX0BZD1331749481657.jpg
 
rugari danas sam igrom prilika prosao kroz miting srs i u ruci sam nosio cvece koje sam uzeo od urs-a, SOKIRAN SAM kakvi su ljudi bili taamo, prvo smrdeli su, ne preterujem zaista jesu drugaari, drugo imaju neke brade ruznu odecu, agresivno mlataraju zastavama, imaju obelezja fejk patriotizma, piju pivoo, jos pre pocetka mitinga su mnogi bili mrtvi pijani jedan je cak lezao na zardinjeri, svuda slike seselja, deru se, neki idu ulicom i mlataraju nekim stolicama, jooooooooooj, uopste nisam osetio prijateljsku atmosferu, iskreno sam se malko uplasio i prenerazio, ovo sve pisem onako kako jeste, objektivno...
strasno je uporediti ovaj miting sa mitingom preokreta gde su ljudi ok prijateljski i nasmejani, dzentlmeni i obazrivi...

kao sto sam u jednoj od tema na ovom forumu rekao: SAMO takvi i mogu da glasaju sve ove godine za SRS, jer su to ljudi koji ne znaju sta je civilizacija, normalan svet,Evropa, kultura, lep izgled, zdrav zivot i osmeh... E ako hocete da nam takva Srbija bude,glasajte za njih
 
Nikolic je i napravljen od strane zapada da se unisti SRS kao jedina prava opozicija u to vreme a kako vidimo uspeli su. Samo mi nikad nije bilo jasno kako toliko ljudi su bez ociju i ne vide to i opet podrzavaju Nikolica????????????????????????????????????????????????????

Dvadesetak godina postoji SRS pa sta uradise do danas?Sad je Nikolic placenik sa zapada
koji je rasturio radikale.Radikali su se urusili iznutra jer je stranka zavisila od jednog coveka
Vojislava Seselja.Nije Nikolic savrsen ali neka pobedi i postane vlast pa na osnovu rezultata
koje postigne ocenjivati i vrednovati njegov ucinak.
 
Ds je najgora stranka i samo se na rečima zalaže za hapšenje kriminalaca i narko dilera..
svima je poznato da je Šarić bio glavni finansijer Žutih u Vojvodini i da su njegovim prljavim novcem sce pokupovali i verovatno ga nikad ne bi ni gonili da im nije stigao nalog iz Eu da ga uhapse..eto koliko su oni dosledni u tome što govore..
takođe javna je tajna a i ja znam neke policajce koji je princip hapšenja narko dilera po srbiji pošto su naravno ovi krupni narko dileri zaštićeni i povezani sa policijom i državom obično se to radi ovako da bi se naptavio privid hapšenja policija u dogovoru sa krupnim narko dilerima uhapsi jedno desetak sitnih jadnika i bednika a onda se to predstavi kao spektakularno hapšenje a glavni narko dileri i dalje truju našu decu po svim većim gradovima...
eto kakvi su žuti zlo...pa ko može da glasa za njih...
 
Mislim , kako moze da bude sve isto kad ce zuti da odlete i skinu nam se sa grbace :think:... svetogrdje je tvrditi da to nece biti najlepsi dan od 5 oktobra 2000 .. a i pre njega ... :D

Jedva cekam promene .... :D

A sta ti mislis ko ce da pobedi i sa kim da napravi koaliciju? Pa dacic je kljucan kako ne shvatas a on nema gde zna se mora da igra kako gazda kaze (sa zapada)
 
OBAVEZNO IZACI NA IZBORE i glasati PROTIV ZUTIH i njihovih sluga (LDP,LSV,URS ,SPS...) !!
Ovo nam je POSLEDNJA SANSA !! NE MOGU oni POKRASTI milion glasova ,a zapadu je SADA svejedno ,OVI su URADILI sve sto je BITNO od 2000.g pa do sada (Kosovo,Privreda ,HAG....)!!
Inace ce te za 4 god. imati MNOGO laksi izbor i glasanje samo u Beogradskom Pasaluku +Nis i Vranje !!! :dash::dash::dash:
 
OBAVEZNO IZACI NA IZBORE i glasati PROTIV ZUTIH i njihovih sluga (LDP,LSV,URS ,SPS...) !!
Ovo nam je POSLEDNJA SANSA !! NE MOGU oni POKRASTI milion glasova ,a zapadu je SADA svejedno ,OVI su URADILI sve sto je BITNO od 2000.g pa do sada (Kosovo,Privreda ,HAG....)!!
Inace ce te za 4 god. imati MNOGO laksi izbor i glasanje samo u Beogradskom Pasaluku +Nis i Vranje !!! :dash::dash::dash:

Zaboravio si na taj spisak da stavis i SNS jer su svi oni imaju istog gazdu.
 
Aman ljudi pa zar je moguce da ne vidite da DS, SNS, LDP, LSV, URS i SPS da su svi oni apsolutno isto. Znaci svi oni imaju jednog te istog gazdu sa zapada. A kao fol SNS i DS se svadjaju cisto da mazu oci narodu kako bi pokupili sto vise glasova.

Znaci jedina dva bloka su:

DS, SNS, LDP, LSV, URS i SPS............... VS. .............. DVERI, SRS, DSS
 
Poslednja izmena:
Aman ljudi pa zar je moguce da ne vidite da DS, SNS, LDP, LSV, URS i SPS da su svi oni apsolutno isto. Znaci svi oni imaju jednog te istog gazdu sa zapada. A kao fol SNS i DS se svadjaju cisto da mazu oci narodu kako bi pokupili sto vise glasova.

Znaci jedina dva bloka su:

DS, SNS, LDP, LSV, URS i SPS............... VS. .............. DVERI, SRS, DS
!!!
Apsolutno tacno !! Samo je PROBLEM u tome da DVERI+DSS+SRS NE mogu da skupe 126 POSLANIKA !!!
Znaci treba jos NEKO da pogura !! A SNS i SRS bi se PRE poubijali nego ZAJEDNO skinuli BANDU !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top