Muskarac RAK?

ben-affleck-cancer-man-astrology.jpg

Astrolozi kazu da je ovo tipican izgled,posebno oci i facijalna ekspresija.Inace glumac je rak u asc,i u Veneri.


http://starsignstyle.com/the-cancer-man/

Simpatican blag izgled. Ali znak za muskarca nikako.
 
Ja padam u nesves' kad mi padne šećer.

- - - - - - - - - -

Vole da se slade i ljudi sa jakom Venerom.
Evo ja npr. umem da se prejedem slatkiša. Zato ne držim nikakve zalihe, da ne bih došla u iskušenje sve da potamanim.
 
Najviše njih (Rakova) koje vidim na netu (vidim da ih je dosta, valjda pobegli jer u rl ne smeju mamici da se suprotstave, niti ženama, pa kukaju po netu) su frustrirani mizoginisti. Toliki kompleks od žena, majke i sl.

Ekstremno me iritiraju...

Prosto mi to odmah nije muškarac kad osetim da mu smeta moja "moć". Muškarac kome smetaju moćne žene za mene nije muškarac... Nego kompleksaš koji želi kmezavušu koja će mu se keziti i treptati na svaki njegov mig.

Ne žele ženu, da upoznaju, nego da joj nametnu svoje uslove, jer samo takvu mogu da podnesu, nesposobnjakovići kilavi. Da ne bi izašli iz svoje zone sigurnosti.
 
Poslednja izmena:
Prema nekim TA astrolozima, znak u kome je Asc je glavni znak. Tj. ta osoba dobija osobine tog znaka. Ti beše ne voliš Ribe. z:D

Ne znam dal da roknem sebe ili njegaz:mrgreen:
U sinastriji ugl.jedino taj njegov Merkur ima dobre aspekte sa mojim planetama z:mrgreen:
Jos ima Mesec u drugom po redu znaku od kojeg se jezim - Strelac. I to na dsc-u a pada skoro egz.na vrh moje 4
Sad..dal roknuti njega ili mamu?z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ahaha, a šta fali Strelčevima... Hahah...

Pa toliko Jarca je moralo neku budalu da privuče. I ja sam isto neki promenljivi ljigavac, i uglavnom me privlače stabilni, Jarčevi. Ali dominantan znak su im svima bili Vodolija, Jarac, Strelac. z:mrgreen:

Hahah, ima isto Mesec u sedmoj kao ja. :zcepanje:

Pa šta hoćeš, prema tebi će da bude nežan... Ti si sedma, šta te boli uvo... ALi nežan na zanimljive, egzotične načine...

Mada Strelac u sedmoj daje malo ego borbe sa partnerom, jer partner želi ekspanziju (Jupiter)... Ili partnera koji nam je guru, ili kome mi želimo da budemo guru...

I negovaće te, kao malo vode na Jupiteru. :zstidljivko: z:mrgreen:

A, da tvoj mesec u Devici mora da voli Ribice... Awww... z:mrgreen:

I gle, tebi je u prvoj (Ovan), njemu u sedmoj (Vaga). To su kompatibilne karte.

Gledajući derivatna polja, njegova žena ima Mesec u prvoj... Voila, to si ti, Mesec u prvoj... Uklapate se.
 
Poslednja izmena:
Ahaha, a šta fali Strelčevima... Hahah...

Pa toliko Jarca je moralo neku budalu da privuče. I ja sam isto neki promenljivi ljigavac, i uglavnom me privlače stabilni, Jarčevi. Ali dominantan znak su im svima bili Vodolija, Jarac, Strelac. z:mrgreen:

Hahah, ima isto Mesec u sedmoj kao ja. :zcepanje:

Pa šta hoćeš, prema tebi će da bude nežan... Ti si sedma, šta te boli uvo... ALi nežan na zanimljive, egzotične načine...

Mada Strelac u sedmoj daje malo ego borbe sa partnerom, jer partner želi ekspanziju (Jupiter)... Ili partnera koji nam je guru, ili kome mi želimo da budemo guru...

I negovaće te, kao malo vode na Jupiteru. :zstidljivko: z:mrgreen:

A, da tvoj mesec u Devici mora da voli Ribice... Awww... z:mrgreen:

I gle, tebi je u prvoj (Ovan), njemu u sedmoj (Vaga). To su kompatibilne karte.

Gledajući derivatna polja, njegova žena ima Mesec u prvoj... Voila, to si ti, Mesec u prvoj... Uklapate se.

Da ali to ako me ozeni uklopicu se u kartu z:mrgreen:
Mada cisto sumnjam,sinastrija nam je teska z:mrgreen:

U svojoj karti imam natalno Juno sekstil Saturn egz.pa moze tu da se uklopi,po opisu starijeg mozda.

- - - - - - - - - -

Mora da je zato sto vam ne idu uz dlaku debela xixi

Cuti cupavi.
 
Ako te oženi, onda je aktivna osma (zajednički budžet, "'ajde, 'ajde, zlato moje, što je moje to je tvoje")... Sedma su sva partnerstva... Nekada je to morao da bude brak, sada ne mora da se ozvaniči... Msm, opremate kuću, to je dovoljno ozbiljno...
 
Ti nešto promrmlja... Aaa... To nije ta kuća... Mhm...

Nema veze... Kad krene razmena telesnih tečnosti i sjedinjavanja u jedno, onda je to već Škorpija... Zasad ste Vaga... Još ste bezbedni. :zcepanje::whistling: (Tj. msm u tom slučaju ste bezbedni... :whistling: )
 

Back
Top