pile?

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
kako biste vi reagovali da vam vasha najbolja drugarica kupi jedno majo jepo zuto pije?pritom,imate kucu i vashe ime je Djordje i rimuje se sa Djolence-pilence? :lol: :lol:
 
:lol: :lol: :lol: :lol: zato shto ja hocu da qpim mom najboljem drugu.A poshto on zna kakav sam ja kreten,a i kakav je on... morala sam da pitam,kako biste vi odreagovali.znachi,da mu qpim?nije glupo?
 
Pile je baš slatko, samo što ja nisam baš uverena u to da dečaci vole piliće. Koliko su pažljivi, zgazili bi ga a da to ne bi ni primetili (to je sestra moje najortakinje uradila-zgazila zeca i ubila ga :shock: )...
 
srećica:
:lol: :lol: :lol: :lol: zato shto ja hocu da qpim mom najboljem drugu.A poshto on zna kakav sam ja kreten,a i kakav je on... morala sam da pitam,kako biste vi odreagovali.znachi,da mu qpim?nije glupo?
Kad bi meni neko kupio pile ja bih ga hranio pa kad poraste(taman toliko da mi posluzi kao obrok) zavrsio bi u rerni, ili bi ga odneo odma na selo pa nek raste i nosi jaja... Mislim da si izvela zakljucak iz ovog mog posta sto se tice tog "poklona".
 
Kmeee pijici su sjatki ali pacici su joooooos sjadji.....ja sam imala pace kod bake i uvek je trcalo zamnom.....umelo je i zmurke da se igraaaa'.....awwww sweeeeeeeeeeeet...... :oops: :oops: :oops:
 
POP Mare:
srećica:
:lol: :lol: :lol: :lol: zato shto ja hocu da qpim mom najboljem drugu.A poshto on zna kakav sam ja kreten,a i kakav je on... morala sam da pitam,kako biste vi odreagovali.znachi,da mu qpim?nije glupo?
Kad bi meni neko kupio pile ja bih ga hranio pa kad poraste(taman toliko da mi posluzi kao obrok) zavrsio bi u rerni, ili bi ga odneo odma na selo pa nek raste i nosi jaja... Mislim da si izvela zakljucak iz ovog mog posta sto se tice tog "poklona".
Ili sprski receno kratak mu rok trajanja.
Btw. bolje zeku, on je simpatican i kad poraste.
 
POP Mare:
srećica:
:lol: :lol: :lol: :lol: zato shto ja hocu da qpim mom najboljem drugu.A poshto on zna kakav sam ja kreten,a i kakav je on... morala sam da pitam,kako biste vi odreagovali.znachi,da mu qpim?nije glupo?
Kad bi meni neko kupio pile ja bih ga hranio pa kad poraste(taman toliko da mi posluzi kao obrok) zavrsio bi u rerni, ili bi ga odneo odma na selo pa nek raste i nosi jaja... Mislim da si izvela zakljucak iz ovog mog posta sto se tice tog "poklona".
slazem se sa tim drugim da mi pile poraste u veeelikog petla,kukurice i budi kosije i da mi nosi jaja.... :lol: :lol:
 

Back
Top