Sex za vreme onih dana???

Tacno je da se vagina prilagodjava, ali do odredjene granice...
Ne mozes bas u nju da uvalis nogu do kuka, znas...
Kada je porodjaj u pitanju, organizam se za njega dugo psihofizicki priprema... Izmedju ostalog, karlicne kosti u vrijeme porodjaja, ne stoje isto kao kada zena nije trudna...

Nego, da ti nisi ona sto je prije par godina na jednom forumu pitala da li se zatrudniti moze preko usta...? :P
 
bio jedan covek i trazio najdublju p....
i tako trazio i uspe u jednu da stavi ruku do ramena.al ispadne mu prsten.i posto mu je to bila draga uspomena udje ceo unutra da ga potrazi.isao on isao i naidje na 2 indijanca i pita ih
"da niste videli moj prsten"
a oni ce
"ne .a je l znas ti gde su nasi konji?"
 
Gazdarica:
Tacno je da se vagina prilagodjava, ali do odredjene granice...
Ne mozes bas u nju da uvalis nogu do kuka, znas...
Kada je porodjaj u pitanju, organizam se za njega dugo psihofizicki priprema... Izmedju ostalog, karlicne kosti u vrijeme porodjaja, ne stoje isto kao kada zena nije trudna...

Nego, da ti nisi ona sto je prije par godina na jednom forumu pitala da li se zatrudniti moze preko usta...? :P


a si zaboravila temu na zenskom kutku kad se uvredila kad je cula da se u sexu mogu koristiti i prsti? ko zna sta joj se desi sa klitorisom ako joj se vagina razvuce do 30cm.....
tema "da li uvek dozivite orgazam"

a veruj mi ni meni nije jasno kako tampon i qurac u isto vreme....pored ili jedno po jedno?
 
ova tema je ubedljivo najsmesnija na citavom forumu :lol: :lol: :lol:
sve zahvaljujuci tamponu :lol: :lol:
u stvari, nije ni poenta u tamponu, nego u qur*u velicine kikirikija :roll: :D


btw, u poslednje vreme slusam svakakve nebuloze : pre neki dan mi je jedna devojka rekla da se od sexanja povecava inteligencija :shock: :shock: :shock: i da himen sa godinama postaje sve deblji i deblji, pa je lakse izgubiti nevinost sa 14, nego sa 20 godina :shock: :shock:

tako da me vise nista ne cudi :roll:
 
Ma... ja odustajem, ionako uvek imam utisak, u ovakvim situacijama, da neko ne moze biti toliko... khm... nego nas ustvari sistematski zavlaci.

Gazdarica:
Nego, da ti nisi ona sto je prije par godina na jednom forumu pitala da li se zatrudniti moze preko usta...? :P
Ne znam za neki drugi forum pre par godina, al mogu 100% da kazem da je to bilo i ovde, pre otprilike godinu dana ili nesto manje kad sam i dosao na ovaj forum. Sigurno!
 
Ok, evo me. I nisam uskrsnula jer me niste ni pokopali. Lepo sam napisala da posao zove, a covek mora i da spava. A vidim da niste `sedeli` skrstenih ruku.
Pa da krenemo redom. Za Gazd., KadLup., Lav.,... i ostale nepismene tj. neobrazovane ( sto i nije tako cudno kad ti zivot prolazi na `SVASTARI`):

The vagina`s length, width & shape vary greatly. It is a muscular tube with average length ~ 10cm. During SEXUAL INTERCOURSE or giving a birth, the vagina widens & lengthens up to 2-3 times. ( Mozda gresim sto sam upotrebila engleski, ali kad ne razumete srpski pa reko` da probam drugi approach.)
 
lav607:
Opet si dosla tu da nam curis.........daj majke ti odmori malo.... :roll: 8)

Sta si se ti `zalepio` za sliku, manijace? Pa zbog takvih kao ti je nisam ni stavila. I zbog takvih kao ti internet i jeste prozvan `perverzna strana sveta`.
I jos nesto. Je l` da da ti nisi ginekolog, je l` da? U protivnom, zalim zene koje ti pregledas. Mada, nisi ti ni tako glp; jedini nacin da uzivo vidis P.
 
anakin:
Gazdarica:
Tacno je da se vagina prilagodjava, ali do odredjene granice...
Ne mozes bas u nju da uvalis nogu do kuka, znas...
Kada je porodjaj u pitanju, organizam se za njega dugo psihofizicki priprema... Izmedju ostalog, karlicne kosti u vrijeme porodjaja, ne stoje isto kao kada zena nije trudna...

Nego, da ti nisi ona sto je prije par godina na jednom forumu pitala da li se zatrudniti moze preko usta...? :P


a si zaboravila temu na zenskom kutku kad se uvredila kad je cula da se u sexu mogu koristiti i prsti? ko zna sta joj se desi sa klitorisom ako joj se vagina razvuce do 30cm.....
tema "da li uvek dozivite orgazam"




A kako li ti zakljuci da sam se uvredila, `leba ti?
Sorry, pogresna rec, za zakljucivanje je potrebna mozdana aktivnost, a nauci nije poznato da je amebe imaju.
Znacajan doprinos i od tebe za Internet- riznicu gluposti.
 

Back
Top