Tupav osecaj u grlu

M.S

Početnik
Poruka
15
Recimo da imate jako simpaticnu vezu, volite se i sve je super. Iskreni ste i sigurni.
I tako se, nekad, zadesite sa odredjenim likom, pijete i pricate o licnim stvarima - prosto iznenadjujuce sta sve izlazi iz vasih usta, a i sta slusate! Naravno, ne biste to radili da mislite da je stetno na bilo koji nacin, niti posle imate grizu savesti, odnosi ostaju o.k. ...
Ja sam cesto u takvim situacijama, ali ovog puta mi je nekako cudno. Doticnog lika ne vidim kao pretnju vezi - dakle to je iskljuceno.
Pa zasto onda, to, tako :?:
Bas me zanima sta cete mi reci...
 
Ko je li, o cemu se pricalo i jesi li bio sam ili sa djevojkom?
Inace, vjeruj osjecaju, ako ti se osjecaj ne svidja, stani malo na loptu, nadji fin izgovor da se sa tom osobom ne vidis koji dan dok' se ne presaberes...
 
Tako sve pocinje sve vise i vise te nesto tera da se vidis sa njim i da pricas jer su ti vasi "razgovori" bas zanimljivi i simpaticni prosto imas osecaj da bi tako mogla celog veka i onda bum kao grom iz vedra neba mislis nece u koprive kad ono medjutim. :D
 
a sta ti mislis, odakle ti taj "tupav osecaj u grlu", ako tipa ne dozivljavas kao pretnju vezi? jos jedna stvar mi nije jasna, da li mislis da ljudi koji su u vezi ne smeju da se druze sa zanimljivim ljudima da ne bi dovodili sebe u iskusenje?
ja sam oduvek pristalica toga da decka ostavljas kad ti ne odgovara, a ne kad nadjes boljeg..valjda zato ne razumem sta je tvoja dilema..mozes biti iskreno odusevljena nekom osobom bez grize savesti da je to nefer prema tvom decku.. mada, zavisi od toga sta znaci "tupav osecaj.." :)
 
Hm...proanaliziraj sama taj osecaj....ako ti je samo lepo, zanimljivo, inspirativno da pricas sa njim, ok....svi mi volimo da se druzimo sa zanimljivim ljudima....
najbolje je da sama budes iskrena prema sebi....pa onda i prema decku i tom prijatelju....
rekoh, analiziraj sebe u toj situaciji...
 
A da se ne bojis da ce tvoj decko, ako sazna za vase razgovore, da to prihvati kao prijetnja vezi...a onda ti trebas da se branis a nisi ni za sta kriva...
Uf, zakomplikova ja...da ti nije momak ljubomoran pa se bojis reakcije?
 
pa pazi nikad nije iskljucena mogucnos da tip i riba mogu biti prijatelji ali samo prijatelji, mada nazalost mnogi pogresno protumace bliskost sa osobom suprotnog pola, ja jos uvek verujem u to, iako sam mnogo puta dovedena u situaciju da posumljam...
ali ako to svarno ne ugrozava vezu, onda nema razčoga brinuti, uzivaj :D
 

Back
Top