Pričamo dakle postojimo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kovač

Buduća legenda
Poruka
30.786
Dragi prijatelji,
Imam tu čast da napišem prvi post u novoj kafani.Voleo bih da ovo bude mesto za lepo druženje,zabavu i konstruktivan razgovor.
Oslobodimo se stresa od svakodnevnog života i bar virtuelno pokušajmo da budemo opušteni.
Svaki trenutak je filozofija.Svaki naš uzdah je filozofija,nije teško biti filozof jer misao je ono što nas tera i da pričamo,komuniciramo,i družimo se.
Dakle da ne filozofiram mnogo,svima želim da poželim dobrodošlicu,izvolite,sedite,poijedite,popijte i pričajte.Jednom rečju: Postojite!

Kad lepo pričamo,ništa ne može biti tema off
U našoj kafani "Pričamo dakle postojimo"
Nije teško biti filozof,
Važno je da se dok pričamo ne gojimo.
Dobrodošli u našu filozofsku kafanu
Uživajte kuckajući,razmenjujući misli
Nek razgovori dočekaju zoru ranu
Nadam se da zbog njih nećete biti stisli.
A i ako se stisnemo to ne može biti loše
U zagrljaju filozofskom možemo da uživamo
Svako nek ima svoje ljubavno ovde ćoše
Jer najveća je filozofija ljubav da ne skrivamo!

Stara kafanica je na ovom mestu:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/515898-Pricamo-dakle-postojimo
 
ne uleteh prva. :lol:

Pa dobro, treća si ... Treća sreća.:lol:
-----------------------------------------------------
Ja bih da dodam duhovite stihove jednog od najlucidnijih forumskih umova, s teme na Psihologiji:

čim otvorim oči, protegnem se, skočim
i pre neg čujem pevca, gruvam smederevca
stavljam kafu,a u mleko kornflejks sipam
uz narodno kolce, već veselo đipam

kroz prozor gledam u mog drvoreda
pa ako se drveta mnogo ljuljaju
strpam mošnje u narodne nošnje i
malo politike u šimike, da ne žuljaju..
by Ranjeni Zoro

Prosto moraju da se ovekoveče i ovde.
 
Dragi prijatelji,
Imam tu čast da napišem prvi post u novoj kafani.Voleo bih da ovo bude mesto za lepo druženje,zabavu i konstruktivan razgovor.
Oslobodimo se stresa od svakodnevnog života i bar virtuelno pokušajmo da budemo opušteni.
Svaki trenutak je filozofija.Svaki naš uzdah je filozofija,nije teško biti filozof jer misao je ono što nas tera i da pričamo,komuniciramo,i družimo se.
Dakle da ne filozofiram mnogo,svima želim da poželim dobrodošlicu,izvolite,sedite,poijedite,popijte i pričajte.Jednom rečju: Postojite!

Kad lepo pričamo,ništa ne može biti tema off
U našoj kafani "Pričamo dakle postojimo"
Nije teško biti filozof,
Važno je da se dok pričamo ne gojimo.
Dobrodošli u našu filozofsku kafanu
Uživajte kuckajući,razmenjujući misli
Nek razgovori dočekaju zoru ranu
Nadam se da zbog njih nećete biti stisli.
A i ako se stisnemo to ne može biti loše
U zagrljaju filozofskom možemo da uživamo
Svako nek ima svoje ljubavno ovde ćoše
Jer najveća je filozofija ljubav da ne skrivamo!

Stara kafanica je na ovom mestu:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/515898-Pricamo-dakle-postojimo

Nisam ti sačuvao repku za otvaranje,ali nema veze-evo čestitam ovako...!
Tajni agent za zore rane...:cvet::cvet::cvet:
 
Kako Covi širi algoritme,a?
Pivkan,moliću fino...

Aj živeli :D

news_21323.jpg
 
Evo i poklon pričice od mene za drago novo staro mesto..:mrgreen:..:D

Čim bi fisherman1, Kovač i tibi prozborili, kafana "Pričamo dakle postojimo" preobrazila bi se u veliko forumsko uvo koje upija svaku reč. Kao i nekih prošlih dana, pre otprilike dve do tri godine, kada je isto tako tadašnji trio četrdesetogodišnjaka u istoj kafani evocirao forumske dogodovštine od prethodnih noći.
"Pričamo, dakle postojimo" je davno postala amfiteatar forumskog fakulteta.
Trio tj. novopečeni kafanski "Dekani" su tipkali....

– Tol'ko sam se sinoć napio i pisao svašta...poče fisherman1...da me moderatorka izbacila iz kafane uručujući mi C2, imao sam sreće pa nisam dobio C3. Podjoh pomirljivo na svoju temu o prijateljima i "prijateljima", kad spazih ispod jednog avatra ovog forumskog bircuza telefonsku govornicu. Pozv'o sam policiju i prijavio da me konobarica uznemirava...ispisao je fisherman1 svoj "nestašluk" sa sve smajlićima...:zcepanje::hahaha::rotf::heart::zcepanje::rotf::hvala:
– Je li to ona govornica ispod svakog avatra na kojoj je zalepljen trouglić na kom piše "prijavi"?....upita Kovač.
– Baš ta...odgovori fisherman1...lagano pijuckajući svoju ladnu pivkanu.
– Neverovatno...:eek:
.
...javio se i tibi...i ja sam juče baš na taj trouglić klikno, baš na tu istu govornicu! Zvao sam vatrogasce :mrgreen:. Kad sam video koliko sam se uvoštio, zastanem i jedva nabodem tastaturu, sreća da nema više slovnih tipki. Javi mi se posle toga neka ženska sa maskom na pp...
– Iii?...napisaše u isto vreme fisherman1 i Kovač.
– Odao sam položaj i viknuo: "Pomagajte vatrogasci, gori mi jetra". I zapalio na drugi podforum na neku sexy temu...završio je tibi besedu.
– Momci!...ubaci se Kovač...i ja sam sinoć kliknuo na taj isti trouglić!
– Ma daj!?!...cinično se nasmeši fisherman1.
– Jesam, majke mi, i zvao sam Hitnu! Valjam ti se ja onako cirke po temama, blogovima, dosadno mi pa svratim u kafanu i odlučim da kliknem. "Izvinite", reko ja, "centar za ravnotežu mi je trokirao, pa hodam četvoronoške. Hoćete da dodjete vi, ili da zovem veterinara?". Javi mi se odma neka ženska sa metlom na pp...

Utom se medj njih stvori čika Kojot, prosedi vršnjak kafanske "trojke" koji je sve pažljivo čitao duboko zavaljen u svoju fotelju koja se nalazi u najtamnijem delu kafane.
– Momci, koliko plaćate da vas ne odrukam adminu?
-Šta!?!?...povikaše fisherman1, Kovač i tibi..
– I ja sam juče klikno na taj isti trouglić momci, pardon "Dekani". Tražio sam i prizivao moju maluveliku.Tek što kliknuh, a ispred mene se parkiraju:
1) patrolni pandurski "kec" sa upaljenim plavim smod rotacijama!
2) vatrogasni kamion sa već spremnim banovima za gašenje požara!
3) kombi hitne pomoći sa sve sestricama koje dežuraju celu noć nad pijanim forumašima!
Izlaze pajkani, deru se: "Ti si znači taj što nas stalno zeza i zove zbog konobarica!" Istrčavaju vatrogasci, viču "Gde gori jetrva?", očito su pogrešno čuli poziv pa došli. A uto će i sestrice hitne iz kombija: "Jeste li vi, gospodine, tražili veterinara?" E sad, pošto sam skontao vašu priču, platite piće da ne cimnem admina na pp.

Tura pića se za sekund stvorila na stolu koji je Kojot delio sa svojim vickastim forumskim drugom, čovekom sa hiljadu lica najčešće etiketiranom kao Marlon.
Vrativši se zadovoljno na svoju omiljenu temu na podforumu "žene", Kojot ispisa pp drugaru:
– Neka vide malo kako je kad ja lažem!
– duvaj ga...odvrati čovek sa hiljadu lica.

Okrenut ledjima, sedeći za šankom, lagano ispijajući svoj čaj, tab 503 inače zgodni šef najpoznatijeg forumskog amfiteatra, slatko se smejao pričama kafanskih dečaka...:kafa:


Za priču iskorišćen stari fazon objavljivan često po dnevnim novinama..
 
Kapiraju oni i ozbiljnije zajebancije...:mrgreen:
Znam da kapiraju inače se ne bih tako zezao :mrgreen:
Evo i poklon pričice od mene za drago novo staro mesto..:mrgreen:..:D

Čim bi fisherman1, Kovač i tibi prozborili, kafana "Pričamo dakle postojimo" preobrazila bi se u veliko forumsko uvo koje upija svaku reč. Kao i nekih prošlih dana, pre otprilike dve do tri godine, kada je isto tako tadašnji trio četrdesetogodišnjaka u istoj kafani evocirao forumske dogodovštine od prethodnih noći.
"Pričamo, dakle postojimo" je davno postala amfiteatar forumskog fakulteta.
Trio tj. novopečeni kafanski "Dekani" su tipkali....

– Tol'ko sam se sinoć napio i pisao svašta...poče fisherman1...da me moderatorka izbacila iz kafane uručujući mi C2, imao sam sreće pa nisam dobio C3. Podjoh pomirljivo na svoju temu o prijateljima i "prijateljima", kad spazih ispod jednog avatra ovog forumskog bircuza telefonsku govornicu. Pozv'o sam policiju i prijavio da me konobarica uznemirava...ispisao je fisherman1 svoj "nestašluk" sa sve smajlićima...:zcepanje::hahaha::rotf::heart::zcepanje::rotf::hvala:
– Je li to ona govornica ispod svakog avatra na kojoj je zalepljen trouglić na kom piše "prijavi"?....upita Kovač.
– Baš ta...odgovori fisherman1...lagano pijuckajući svoju ladnu pivkanu.
– Neverovatno...:eek:
.
...javio se i tibi...i ja sam juče baš na taj trouglić klikno, baš na tu istu govornicu! Zvao sam vatrogasce :mrgreen:. Kad sam video koliko sam se uvoštio, zastanem i jedva nabodem tastaturu, sreća da nema više slovnih tipki. Javi mi se posle toga neka ženska sa maskom na pp...
– Iii?...napisaše u isto vreme fisherman1 i Kovač.
– Odao sam položaj i viknuo: "Pomagajte vatrogasci, gori mi jetra". I zapalio na drugi podforum na neku sexy temu...završio je tibi besedu.
– Momci!...ubaci se Kovač...i ja sam sinoć kliknuo na taj isti trouglić!
– Ma daj!?!...cinično se nasmeši fisherman1.
– Jesam, majke mi, i zvao sam Hitnu! Valjam ti se ja onako cirke po temama, blogovima, dosadno mi pa svratim u kafanu i odlučim da kliknem. "Izvinite", reko ja, "centar za ravnotežu mi je trokirao, pa hodam četvoronoške. Hoćete da dodjete vi, ili da zovem veterinara?". Javi mi se odma neka ženska sa metlom na pp...

Utom se medj njih stvori čika Kojot, prosedi vršnjak kafanske "trojke" koji je sve pažljivo čitao duboko zavaljen u svoju fotelju koja se nalazi u najtamnijem delu kafane.
– Momci, koliko plaćate da vas ne odrukam adminu?
-Šta!?!?...povikaše fisherman1, Kovač i tibi..
– I ja sam juče klikno na taj isti trouglić momci, pardon "Dekani". Tražio sam i prizivao moju maluveliku.Tek što kliknuh, a ispred mene se parkiraju:
1) patrolni pandurski "kec" sa upaljenim plavim smod rotacijama!
2) vatrogasni kamion sa već spremnim banovima za gašenje požara!
3) kombi hitne pomoći sa sve sestricama koje dežuraju celu noć nad pijanim forumašima!
Izlaze pajkani, deru se: "Ti si znači taj što nas stalno zeza i zove zbog konobarica!" Istrčavaju vatrogasci, viču "Gde gori jetrva?", očito su pogrešno čuli poziv pa došli. A uto će i sestrice hitne iz kombija: "Jeste li vi, gospodine, tražili veterinara?" E sad, pošto sam skontao vašu priču, platite piće da ne cimnem admina na pp.

Tura pića se za sekund stvorila na stolu koji je Kojot delio sa svojim vickastim forumskim drugom, čovekom sa hiljadu lica najčešće etiketiranom kao Marlon.
Vrativši se zadovoljno na svoju omiljenu temu na podforumu "žene", Kojot ispisa pp drugaru:
– Neka vide malo kako je kad ja lažem!
– duvaj ga...odvrati čovek sa hiljadu lica.

Okrenut ledjima, sedeći za šankom, lagano ispijajući svoj čaj, tab 503 inače zgodni šef najpoznatijeg forumskog amfiteatra, slatko se smejao pričama kafanskih dečaka...:kafa:


Za priču iskorišćen stari fazon objavljivan često po dnevnim novinama..

Kafanske priče,večiti izvor inspiracije.Živele kafane!:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top