Оснивање и први дани Партизана и Звезде

Да свега смо неколико пута играли званичне утакмице без грба и то је било увек када је стигла нова опрема па није било времена да се грб пришије.Ово је ипак била пријатељска ко зна како су набавили опрему.
Хајдук је бар што се тиче периода после рата такође углавном носио грб, Динамо и Звезда углавном нису.
 
Lepo je gledati istoriju, slavne igrace dva nasa najveca kluba i takve genije , bobek seki mitic cajkovski galic... Treba zabraniti politku i fantastiku po kojoj je neko manje a neko vise srpski klub. Oba kluba su srpska u srbiji su. Takvo je doba bilo, titoisti su vladali, pa su i klubove vodili u pocetku... Kada cuhem pricu o toboz srpskom klubu , zvezdi, izmisljenu krajem osamdesetih , setim se njihovig ktitora krcuna koji je pobio desetine hiljada srba, poslo na goli otok, licno vodio akciju hvatanja draze i njegovo pogubljenje... Onda shvatim koliki trebas biti idiot da se bavis naucnom fantastikom... Mada je krajnje vreme da se brise ono jugoslovensko drustvo... Ebala ih jugoslavija... Krvava je bila za naa srbe... Stoga, fino je gledati ove legende iz oba kluba, jer su nas ponos... Ja recimo u inostranstvu kada sam bio, u nekoj prici gde su neki rvati potcenjivali nas fudbal i ako sam grobar, ponosno sam rekao: ujkani, upamtili ste za vjek vjekova RED STAR CHAMPION OF THE WORLD...
i to ce uvjek da traje....

Dzaba i dinamu i hajduku, nikada nece biti brend u svetu kao zvezda i partizan....
 
Bobek obnavlja razruseni Beograd na radnoj akciji.
567041
 
Lekizam imaš sad ovu situaciju da prvotimci Zvezde nisu zaigrali protiv tvz. Kosova....A eno vaših Kosovića i Šćekića u prvih 11...Evo ti dobrog materijala za obradu za pranja istorije...Ovo je aktuelno ovo je pod obavezno sad i odmah da prijones na poso...pusti ww2 rat i ustase sto su igrale za Partizan...
Не би се Тумба са тим сложио.
Довољна је ситуација што су вам капитени играли по Албанији, а као неки самопрокламовани стуб српства, боље види шта ћеш са тим, уосталом твој клуб је први званично признао то тзв. Косово, и отишао и корак даље признао и Војводину.Одкад сте ви бандера српства Србија све мања а ти га тупиш о неком патриотизму а не знаш ни шта је то.
 
Hahahahahahahhaha jel to kaze alayhi s-salām Fadil Vokri?
Не то означава она трећа петокрака коју сте метнули недавно.
Него шта ће Рајко у Албанији са Енвер Хоџом априла 1945, дај неко патриотско објашњење, досадили му Немци у Београду па да промени мало!?
 
Heheheheheheheh a smeta ti treća zvedica bode oči a? A oćete metnuti ušatog od kartona na dresove na rukav ove sezone i ispod nulu .... Kolko imaš godina??? Čisto da znam dokleće te ova mržnja drmati....
Rajkovo ime kad spominješ da ustaneš....a albaniju i vokrija kad spominjes da kažeš ʿalayhi s-salām!
Том трећом сте се посрали онако лепо и по Рајку и по целој историји клуба, како може то да ми смета.
Ти ћеш неком да причаш о мржњи, довољно је погледати само твоје преходне коментаре па да буде јасно о каквом се створу ради.
Наравно да одговориш на просто питање не умеш или не смеш.
 

Back
Top