dialer

mmmm25

Zainteresovan član
Poruka
224
pokupio sam sa nekog sajta nesto bez moje volje što mi se redovno vraća tj.okreće pogrešno korisničko ime i šifru.Skenirao sam komp. sa ad-aware i sophosom
koji su nešto pronašli ali nisu rešili problem, jer posle svakog restarta taj broj se vraća.
 
Pa vidi.. Pored Ad-aware programa potrebno je da koristis i vise nezaobilazni Spybot S&D 1.3 koji moze da se nosi sa tim gadovima a pored njega potreban ti je program cek dialer koji ce da ti pomogne u tom domenu.. Njega mozes da pokupis sa stranice
www.paleol.net i da testiras, tacnije da se obezbjedis od biranja nedozvoljenih brojeva.. Naravno prije svega potrebno je da ocistis komp od postojecih diialera... Pored spyboot-a pokusaj na netu da nadjes program CW Shreder (ne instalise se) moze da bude od koristi.. Isto tako napomena da sva skeniranja uradis u SAFE MODE opciji wndowsa i tako ces bolje da ocistis komp jer sve sto si nezeljeno skinuo sa neta u ovoj opciji ne moze da bude aktivno tako da ce ti anti spyware programi biti daleko efikasniji.. Pozdrav...
 

Back
Top