pasta, pizza, mediteran...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

freda

Početnik
Poruka
10
Dragi prijatelji,
usudjujem se da vas zamolim da, ukoliko imate vremena i volje, ovde upisete neki omiljeni recept za pastu, pizzu, lazagnu ili bilo sta sto je vezano za italijanske i sicilijanske specijalitete kao i mediteransku kuhinju uopste.
Neku zanimljivost,o zacinima, o povrcu, o nekom mitu, prici ili anegdoti vezanoj za tu vrstu hrane...
Bilo bilo sta, cak i ime glumca, filma, knjige koja vas podseca ili inspirise da kuvate ili jedete tu vrstu hrane.
Radim jedno istrazivanje na tu temu, bice objavljeno u jednom casopisu. Unapred vam se zahvaljujem, makar na dobroj volji da ovo procitate. A ova tema je aktuelna do kraja aprila. Tada tekst odlazi u pripremu.
Takodje, ukoliko imate sugestiju da posetim neki restoran u bgd, ili da popricam s nekim za koga mislite da ima veze...
Ih, tema je ogromna, a meni je zelja da tekst bude primamljiv, edukativan i sarmantan. I ziv, a bice pomocu vas :)ako vas zaintrigira.
Htedoh da kazem da je ovo jedan od sarmantnijih forumskih sajtova, jer valjda ljudi koji vole da kuvaju i koji vole da jedu imaju dobru dusu i volju da to podele sa prijateljima.
Posebno sam bila odusevljena kada sam videla da je otvorena tema :krofne.
Pozdrav svima,
 
hanibal77:
ima vec sad ce te zakljucaju
Kako hanibal pogodi? :wink: Dakle, pored već otvorenih i lepo razrađenih tema o picama, italijanskoj kuhinji...da ne nabrajam, otvaramo nove. Lepo bi bilo da novi članovi prethodno pročitaju uputstvo administratora,prelistaju prethodne strane ili upotrebe pretraživač. Ovo uopšte ne znači da novom članu ne poželimo dobrodošlicu! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top