pakao

Rekao ti Djavo, ako ne procitas Pakao, gotova si!

6.gif



 
sutjeska:
ovako treba mi prepricana knjiga bizanstvena komedija odlomak pakao, gramatika engleskog jezika, i hemijske formule i jednacine
Daj, procitaj to, nece ti nista faliti i uvek je lepse procitati samo delo nego da ti neko prepricava. A ovaj drugi deo mi nije jasan, pa idi i kupi gramatiku, ne razumem...
 
sutjeska:
ovako treba mi prepricana knjiga bizanstvena komedija odlomak pakao, gramatika engleskog jezika, i hemijske formule i jednacine
Ovako, pomiri se da ces dobiti keca iz srpskog. Sudeci prema nacinu na koji si napisala post, ne gine ti kolac k'o vrata :shock:
Voleo bih jos samo da objasnis kakve veze ima Bozanstvena komedija sa gramatikom engleskog i sa hemijskim formulama i jednacinama. Jel' to tebi treba kompletna obuka iz svih predmeta?
Ccccc...
 
codemaker:
sutjeska:
ovako treba mi prepricana knjiga bizanstvena komedija odlomak pakao, gramatika engleskog jezika, i hemijske formule i jednacine
Ovako, pomiri se da ces dobiti keca iz srpskog. Sudeci prema nacinu na koji si napisala post, ne gine ti kolac k'o vrata :shock:
Voleo bih jos samo da objasnis kakve veze ima Bozanstvena komedija sa gramatikom engleskog (osim ako citas u originalu) sa hemijskim formulama i jednacinama. Jel' to tebi treba kompletna obuka iz svih predmeta?
Ccccc...
MENI ZVUCI KAO DA JE DOSLA U PILJARNICU
"ovako,treba mi....." :roll:
 

Back
Top