Test browsera na pop-up

Ma ti se salis.. Ne mogu da vjerujem da je mozilla propustala pop-up prozore.. Nesto nisi podesio da valja... Ja sam evo probao sa operom i ni jedan nije prosao.. Mada mi ovo nesto sumnjivo izgleda..

Sta se kod tebe desava ne znam... Ja sam zaboravio vise kako izgledaju pop-up prozori.. Poz.
 
Firefox 1.0
Drop down Popup
Sticky popup

Opera 7.54 (uključena opcija 'block unwanted pop-ups')
Mouseover PopUp
Floating popup
Drop down Popup
Sticky popup

S time da Opera može blokirati sve pop-upove, ako se uključi opcija 'block all pop-ups'.
 
GZ:
Ma ti se salis.. Ne mogu da vjerujem da je mozilla propustala pop-up prozore.. Nesto nisi podesio da valja... Ja sam evo probao sa operom i ni jedan nije prosao.. Mada mi ovo nesto sumnjivo izgleda..

Sta se kod tebe desava ne znam... Ja sam zaboravio vise kako izgledaju pop-up prozori.. Poz.


I ja sam zaboravio sta znace pop-up prozori, duze vreme koristim FireFox 1.0 i dosta sam na netu i do sada u toku surfovanja mi se to nikad nije dogadjalo.

Ali ovde sam pao na ta dva testa, a ne znam sta ima da podesavam u FireFoxu osim potvrdjivanja u options da blokira "pop-up windows".

A inace pretopstavljam da bi IE pao na svakom od ovih testova.... :wink:
 
Mada imam i Operu 8.0 i firefox 1.0 sa operom sam eto testirao ovo i nije bilo popupova a ne vjerujem ni sa mozilom.. Kazem da sam zaboravio kako to izgleda.. Na srecu tih jada sam se kotarisao onog momenta kada sam upoznao Operu a kasnije i firefox.. IE ne koristim nego samo je jednom slucaju i to posjeta stranici mojeg provajdera radi nekih provjera i sto je najgore moj eto davalac ovih usluga nsita drugo ne podrzava nego IE, pa zato moram... Od skora i Google mail podrzava operu bez problema tako da IE ne koristim sem u tom jednom slucaju... A sto se tice POP-UP prozora na svu srecu za mene su istorija... Veliki pozdrav za sve...
 
Pa posto je kod mene FireFox 1.0 pao na dva testa, a Master_Chief kaze da mu se sa FireFox-om 1.02 nije pojavio ni jedan pop-up moracu da skinem tu FireFox-ovu dvojku...verovatno ima i neka druga poboljsanja... :wink:
 
Firefox 1.0.2 i nije propustio nijedan, osim nih good popupova. Nja nja :P
Nego, ja ne znam za vas, ali mene ona rechenica Firefox has blocked a popup from opening bla bla bla nervira skoro jednako koliko i popupovi... Vas?
 

Back
Top