ne skakucu mi smajliji???!!!???

shone83:
Sad sam i ja primetio da ne skakuću kad sam ovo pročitao :shock: . Ali, ja ne koristim firewall, da nije to do browsera, jer sam sa mozille prešao na maxton :?
Malo verovatno, ali i nije za isključiti. Sve je moguće kod takvih 'levih' browsera. :) Čisto sigurnosti radi, ja bi ti preporučio da izbrišeš Maxton i vratiš se na FF (mada prvi put čujem da je neko ostavio mozillu radi IE based browsera ).
 
DabaMAN:
shone83:
Sad sam i ja primetio da ne skakuću kad sam ovo pročitao :shock: . Ali, ja ne koristim firewall, da nije to do browsera, jer sam sa mozille prešao na maxton :?
Malo verovatno, ali i nije za isključiti. Sve je moguće kod takvih 'levih' browsera. :) Čisto sigurnosti radi, ja bi ti preporučio da izbrišeš Maxton i vratiš se na FF (mada prvi put čujem da je neko ostavio mozillu radi IE based browsera ).

Pa mogu ti reći da sam trenutno zadovoljan maxtonom, iako ga koristim možda dva dana :D Ima mnooooooogo više opcija ne mozilla. Ali, šta onda može da bude kad ne koristim firewall :?:
 
Prvo nisu htele da mi se pojave reklame kao što su ove na krstarici (gore), ali isključio sam opciju Enable Web Ads Blocker. Ali za ove smajlije ne mogu da nađem, ljudi nije toliko strašno, baš me briga za smajlije, ali opet nervira kad si nešto imao a sad nemaš :D
 

Back
Top