Legalizovanje narkotika

Kakve to veze jedno sa drugim ima? Ja ne kazem da je marihuana dobro. Ali nije nista losija od duvana koji izaziva zavisnost a marihuana ne izaziva. I mnogo je manje stetna, zdrastveno i drustveno, od alkohola. Da se je pitam prvo bih 500% oporezovao alkohol.

Baron Ungern:
Gwydion:
ja sam imao jednu Holandjanku na moru. Cica je rodjena i odrasla u Amsterdamu. U zivotu nije duvala. Ponovicu da su protiv legalizacije uglavnom, a oni i stoje iza tog anti-legalizacija lobija, oni koji se bave ilegalnim posredovanjem. Legalizujte marihuanu i izbili ste Siptarima milione evra iz dzepa! Plus sto vise nece stizati djubre po kojem su pisali i koje su posipali hemijom.

andrei:
vise mladih duva u francuskoj gde je to zabranjeno nego u holandiji gde nije zabranjeno

Овде се не ради о новцу, већ о штети коју дрога изазива, и зато и забране. Ако сте већ за слободно растурање дроге, што не покренете и антикампању борби против СИДЕ? То вам изађе на исто.
 
I sad se svi drogiraju,i sad drzava uzima pare od toga.Posast 21 veka.Umesto da se prica o suzbijanju narkotika ovde se prica o legalizaciji.Ma ajde svi da se drogiramo,da pocrkamo i da nam deca budu degenerici.
 
Ceda je lepo rekao "svakog cuda tri dana dosta". U Amsu se zatraraju radnje s agandzom, a on esto rade uglavnom prodaju ovdasnjima kad odu tamo da pokupe pelcer. Nego sta cemo sa tim Seseljevim intervjuom gde se zalagao za legalizaciju?

vuk80:
I sad se svi drogiraju,i sad drzava uzima pare od toga.Posast 21 veka.Umesto da se prica o suzbijanju narkotika ovde se prica o legalizaciji.Ma ajde svi da se drogiramo,da pocrkamo i da nam deca budu degenerici.
 
Kazanova:
Kako se narkomani sami jave, neverovatno. Lepo ja rekoh, ne treba praviti statistike, koliko ima narkomana u Srbiji, dovoljno je pogledati koliko ima onih koji podrzavaju Cedu... ili je dovoljno pokrenuti temu o Cedi i eto ti odgovora.

Cudi me, kako se ovi ne zalazu za rast privrede i zaposljavanje, smanjenje stope kriminala, od kojih je uzrok i pomenuto sredstvo... nego samo traze olaksice za narkotike i dovijaju se na svaki nacin da dokazu kako je to tako i u svetu a mi smo eto po tom pitanju zaostali i zato nam ovako ide... stvarno, samo jos pederima i narkomanima da pruzimo sve sto traze i eto nas u Evropu. Ceda verovatno deli besplatno po par grama clanovima njegove narko - stranke, pa se mnogi zalazu za njega...

Vala sto bi to bila Srbija, da je Ceda na vlast, niko se o nicemu ne bi brinuo, osim da ne nedostaju narkotici. Po BGD i drugde bi nicale pusionice opijuma a sve naravno u njegovom vlasnistvu ili njegove zene Jelene. Bilo bi tih pusionica opijuma sa sirokom ponudom svih vrsta narkotika vise nego trafika! Bili bi najdrogiranija nacija na svetu, niko ne bi nista radio samo bi se drogirali, a onda bi nastale opste pljacke i ubistva onih koji se ne drogiraju i usli bi u mracni svet kao u filmu "Pobesneli Maks".


P.S.

Zamislite reklamne bilborde po BGD i ostalim vecim gradovima Srbije koji reklamiraju opijum u pakovanju ko za cokolade i pod nekom trade mark, jer legalno bi bilo to, recimo: "JELENIN SAN", za opijum, ili pak "DJINDJUVA", za marihuanu, koju bi Ceda proizvodio na svojim plantazama, po Djindjicevom receptu iz njegove hipi faze 70-tih... "BTSD" ZA LSD, po Tadicu; "ZIVKOIN" za heroin, po Zivkovicu; a specijalitet bi bio "CEDOKIN" za kokain, po idejnom vodji nasega slavnoga narkomana!

Nista vise.
 
Nije tacno. Prvo, niko ne govori o legalizaciji svih psihoaktivnih supstanci, vec o legalizaciji tzv lakih droga. Potom kad u nesto imas uvid onda nema vise "podzemnih" kanala vec je sve legalno i oporezovano. I regulisano ko moze a ko ne moze time dase bavi. Kad je nesto pod kontrolom onda nema zloupotreba i postoje neki standardi. Uostalom mislim da oko toga postoji konsenzus u Srbiji buduci da je za legalizaciju i lider najjace partije u parlamentu, tj Seselj. Ovako narko lobi srpskog sljama koji saradjuje sa Siptarima ima monopol. Od toga ne ide nista u porez, nema novih skola, nema zdravstvenih stanica, pomoci za trece dete i sl. Sve to moze da se finansira iz legalizovane marihuane i legalizovane postitucije.

VesticaBG:
I da se legalizuje droga opet ce isti lopovi da uzimaju pare! Sta ste se istripovali da ce drzava tj. gradjani imati korist od toga?
 
1.Ti mislis da u narko lobiju nema ljudi iz vlasti?
2.Ako vlast sada krade kao nenormalna, kako li ce se snaci sa parama od tako unosnih grana kao sto su droga i prostitucija?
3. Bas lepo zvuci: prodali smo par stotina hiljada kg marihuane i od tih para izgradili novu skolu i bolnicu za obrazovanje i lecenje onih pomocu kojih smo ih i sagradili
 
Kako je sada nema indicija koje bi bile potktrepoljive. Za SPS/SRS vlast znamo jer je posle njih u sefu nadjeno vise od pola tone stafa, cistaka po svemu sudeci, namenjemo da se utopi.
Taj novac i danas cirkulise, samo ide ilegalno u dzepove ovih i onih. Sa druge strane ne postoje standardi. Valjaju travu prskanu opijumom, lsd-om i ko zna cime svim. nista se u stvari ne bi legalizovalo jer je to vec nezvanicno legalno, samo sto nije i uklopljeno u sistem. Kad bi se uklopilo bilo bi visestruke koristi, a steta bi bila smanjena.


VesticaBG:
1.Ti mislis da u narko lobiju nema ljudi iz vlasti?
2.Ako vlast sada krade kao nenormalna, kako li ce se snaci sa parama od tako unosnih grana kao sto su droga i prostitucija?
3. Bas lepo zvuci: prodali smo par stotina hiljada kg marihuane i od tih para izgradili novu skolu i bolnicu za obrazovanje i lecenje onih pomocu kojih smo ih i sagradili
 
analiticar:
eremita:
analiticar:
Marihuana, sadrži cannabinoide, halucinogene materije koji vrše SNAŽNU aktivaciju dopaminskih receptora u CNS, otuda i pojava halucinacija...Sve to dovodi do gubitka idfentiteta, a krajnji rezultat je gubitak identiteta i šizofrenija, pri dugotrajnoj upotrebi! Ovo je ta, tzv. laka droga.
Ukoliko postoji želja, napisaću neki post i o takozvanimn teškim drogama: ekstaziju, speed-u, heroinu...
Pozz, sipl.ph spec, analiticar

Molim Te, analiticar-e, ucini dobro delo, vidim iz Tvojih postova da
si i vernik, Hriscanin - moze biti da bas neki Tvoj post SPASE NEKO ZABLUDELO MLADO BICE !
Hvala Ti, unapred.

Još opasniji od marihuane, ali koji deluje po istom principu je i LSD (dietilami lizergne kiseline) koji je snažan halucinogen, blokator serotoninskih receptora i njegova upotreba SIGURNO vodi u šizofreniju, koja je zbog intrnziteta vezivanja LSD-a ta pomenute receptore gotovo neizlečiva. A pošto to predstavlja derivat ražene glavnice, koja skuplja periferne krvne sudove, dolazi do poremećaja cirkulacije u rukama i nogama, dovodi do nekroze, gangrene prstiju, a može da dođe i do njihovog otpadanja.....
OVO I OVAKO DELUJE STRAŠNO, a vjerujte kako je onima koji se nažu u takvoj situaciji, ili onima koji ih liječe ili njeguju (zdravstveno osoblje) ili članovi njihove porodice...
Sutra ću vam napisati nešto više o ekstaziju, kokainu i heroinu...Pa sami zaključite da li je to dobro ili ne
Pozz, dipl.ph spec, analiticar

DRAGI UDUVANI CEDOIDI - OVE POSTOVE ANALITICARA
OCIGLEDNO VAM MORAM PONAVLJATI VISE
PUTA - JER VI OD HALUCINACIJA VISE NEMATE NIKAKVOG SMISLA ZA REALNOST.
 
Nexus 6:
pa, da...cim kazu nesto Legija ili analiticar...to je uklesano munjom u kamen...

Eto, vidis Nexus-eovim postom TI SAM POTVRDJUJES MOJ PRETHODNI :)
Kakve blage veze ima LEGIJA sa PISANJEM ANALITICARA
KAO SKOLOVANOG STRUCNJAKA O UTICAJU
DROGE NA LJUDE... ja jedino mogu
posle ovoga sto si napisao da zakljucim da si "u oblacnom stanju, da letis" ili sta vec...
 
pa zakljuci...sta da ti kazem...u vas "patriJotski" pogled na svet i ljude oko sebe, ne zelim da ulazim...
da sam zlonameran, kao ti, rekao bih da ti svakih pet minuta kazes: "Bog cuva Srbe!" i nategnes iz flase...i da zato tvoja rec ne vredi nista jer si alkos...

ti verujes analiticaru jer je napisao da je strucnjak...a, ja cu da sumnjam u to, to je moje pravo...pogotovo jer imam knigu DROGA u kojoj se pravi razlika izmedju lakih i teskih droga...a, analiticar ne pravi tu razliku...
 
Ja se izvinjavam ali ko je ovde skolovan strucnjak za pitanje narkotika? Daj nemoj me zasmejavati!?

eremita:
Nexus 6:
pa, da...cim kazu nesto Legija ili analiticar...to je uklesano munjom u kamen...

Eto, vidis Nexus-eovim postom TI SAM POTVRDJUJES MOJ PRETHODNI :)
Kakve blage veze ima LEGIJA sa PISANJEM ANALITICARA
KAO SKOLOVANOG STRUCNJAKA O UTICAJU
DROGE NA LJUDE... ja jedino mogu
posle ovoga sto si napisao da zakljucim da si "u oblacnom stanju, da letis" ili sta vec...
 
Nexus 6:
pa zakljuci...sta da ti kazem...u vas "patriJotski" pogled na svet i ljude oko sebe, ne zelim da ulazim...
da sam zlonameran, kao ti, rekao bih da ti svakih pet minuta kazes: "Bog cuva Srbe!" i nategnes iz flase...i da zato tvoja rec ne vredi nista jer si alkos...ti verujes analiticaru jer je napisao da je strucnjak...a, ja cu da sumnjam u to, to je moje pravo...pogotovo jer imam knigu DROGA u kojoj se pravi razlika izmedju lakih i teskih droga...a, analiticar ne pravi tu razliku...

Ali, Ti Nexus-e 6 naravno "NISI ZLONAMERAN" - jer da si zlonameran,
moj odgovor bi bio: da se nosis u lijepu tvoju p*cku m*aterinu
narkomansku i pedersku.
... a ovako sve je OK :wink:
 
eremita:
Nexus 6:
pa zakljuci...sta da ti kazem...u vas "patriJotski" pogled na svet i ljude oko sebe, ne zelim da ulazim...
da sam zlonameran, kao ti, rekao bih da ti svakih pet minuta kazes: "Bog cuva Srbe!" i nategnes iz flase...i da zato tvoja rec ne vredi nista jer si alkos...ti verujes analiticaru jer je napisao da je strucnjak...a, ja cu da sumnjam u to, to je moje pravo...pogotovo jer imam knigu DROGA u kojoj se pravi razlika izmedju lakih i teskih droga...a, analiticar ne pravi tu razliku...

Ali, Ti Nexus-e 6 naravno "NISI ZLONAMERAN" - jer da si zlonameran,
moj odgovor bi bio: da se nosis u lijepu tvoju p*cku m*aterinu
narkomansku i pedersku.
... a ovako sve je OK :wink:

nemoj tako, daj budimo ljudi...
treba pustiti na ovom svetu da sve raste i cveta, priroda (citaj:BOG) to sama sredi sredi na kraju....
pozdrav
 
eremita, izvini ali po tvojim postovima, da ne kazem skupu prostakluka, ja bih rekao da ti em sto imas problem sa zenama (ne ide ti, a), em sto imas problem sa nekim svojim homoseksualnim sklonostima? Ajde bre, nije to tako strasno. Sad je sve to razumljivo i ako se ne budes ponasao nepristojno nece te niko zbog togaidbaciti iz drustva ...

eremita:
Nexus 6:
pa zakljuci...sta da ti kazem...u vas "patriJotski" pogled na svet i ljude oko sebe, ne zelim da ulazim...
da sam zlonameran, kao ti, rekao bih da ti svakih pet minuta kazes: "Bog cuva Srbe!" i nategnes iz flase...i da zato tvoja rec ne vredi nista jer si alkos...ti verujes analiticaru jer je napisao da je strucnjak...a, ja cu da sumnjam u to, to je moje pravo...pogotovo jer imam knigu DROGA u kojoj se pravi razlika izmedju lakih i teskih droga...a, analiticar ne pravi tu razliku...

Ali, Ti Nexus-e 6 naravno "NISI ZLONAMERAN" - jer da si zlonameran,
moj odgovor bi bio: da se nosis u lijepu tvoju p*cku m*aterinu
narkomansku i pedersku.
... a ovako sve je OK :wink:
 
Gwydion:
eremita, izvini ali po tvojim postovima, da ne kazem skupu prostakluka, ja bih rekao da ti em sto imas problem sa zenama (ne ide ti, a), em sto imas problem sa nekim svojim homoseksualnim sklonostima? Ajde bre, nije to tako strasno. Sad je sve to razumljivo i ako se ne budes ponasao nepristojno nece te niko zbog togaidbaciti iz drustva ...

Gwydion-e, po zbiru Tvojihh zbirovskih insinuacija "na finjaka" potpuno je
normalno da ZA ONO STO TI JESI OPTUZUJES DRUGE (drz'te lopova) :lol:

Ja mislim da si se Ti vec potpuno jasno i glasno izjasnio GDE SI - I U POGLEDU
HOMOSEKSUALIZMA I U POGLEDU NARKOMANIJE.

Stvarno ne znam sta se to sa Tobom dogadja - zar se Ti nisi izjasnio da NE VOLIS DA
PUSIS... a opet... hm... :lol:
 
Kako rekoh, a ti to uposrno potvrdjujes, nije tebi lako. Shvatice i tebe neko jednog dana ...

eremita:
Gwydion:
eremita, izvini ali po tvojim postovima, da ne kazem skupu prostakluka, ja bih rekao da ti em sto imas problem sa zenama (ne ide ti, a), em sto imas problem sa nekim svojim homoseksualnim sklonostima? Ajde bre, nije to tako strasno. Sad je sve to razumljivo i ako se ne budes ponasao nepristojno nece te niko zbog togaidbaciti iz drustva ...

Gwydion-e, po zbiru Tvojihh zbirovskih insinuacija "na finjaka" potpuno je
normalno da ZA ONO STO TI JESI OPTUZUJES DRUGE (drz'te lopova) :lol:

Ja mislim da si se Ti vec potpuno jasno i glasno izjasnio GDE SI - I U POGLEDU
HOMOSEKSUALIZMA I U POGLEDU NARKOMANIJE.

Stvarno ne znam sta se to sa Tobom dogadja - zar se Ti nisi izjasnio da NE VOLIS DA
PUSIS... a opet... hm... :lol:
 
Nexus 6:
au...ne znam 'de pre da odgovorim...pa cu uopsteno

ja jesam za legalizaciju marihuane, ali se slazem da je jos rano...

eremita je rekao da Cedu treba uhapsiti zbog toga sto je rekao, sa time se nisam slozio...i odma' sam DS narkoman...(ne, nisi ti rekao to eremita, nisi ni morao da kazes)

a sto se klinaca tice, za njih marihuana nece biti legalizovana, nego samo za odrasle...
ali ce im biti teze da je nabave...ako sve bude funkcionisalo, ali ako bude kao danas sa alkoholom, onda tesko nama...

Ma daj ako legalizuju travu ne da ce je biti u upotrebi kao cigareta nego jos gore, ima da imamo sve same uduvane klince, ma nikako je ne treba legalizovati vec je jos stroze zabraniti jer bi posle njene legalizacije dosla na red teska droga i eto ti profita za drzavu. 8)
 
commodore:
DILERE PO KRATKOM POSTUPKU.
PODRZAVAOCE PO KRATKOM POSTUPKU.
NARKOMANE PO KRATKOM POSTUPKU.
PODRZAVAOCE PO KRATKOM POSTUPKU.


TOLIKO.
Ништа паметније у животу не прочитах.....
зато ја много не причам на форуму,јер сам за дела
Кад му нпр.поломиш обе руке и ноге,хоће ли да дилује,хоће ли да обија и пљачка...Неће,разуме се,месецима ће да се опоравља,па онда,ако му није доста,и јјјопет.
а да ће се дување смањити легализацијом,оће то ћале.Знамо у каквом нам је стању држава,алкоса и пушача је све више,тако ће и дувача бити све више,пошто је дејство јаче,па хајде да халлуцинирамо и видимо да је свет диван,у шареним бојама(тај диван свет би вам наркоси боље описали,немам искуства са њим)
Што се мене тиче,и алкохол треба по кратком поступку забранити.Од чега су људи пијани ,насилни,агресивни,блесави,досадни,него од ТО КУМЕ,СВЕТСКОГ А НАШЕГ,итд..Пре свега од пива,па онда лозе,вињака и свега осталог.
ДОБРО,добро,да не будем терминатор,нека вам остану цигаре,оне не мењају свест,само боју органа :D :D
ПА Се трујте,и уништавајте ...
Замислите једног дана децу како се хвале-јао ,ухватио сам Чедин шприц(који је бацио својим обожаватељима)
Личи ли вам овај смајли на неког(мала помоћ,сладак ко девојчица) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Чедо,ми те волимо,
 

Back
Top